Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hogar View Post
    Ako je tačno ovo što piše Mozzart da je Mačvan novi kapiten još jedan udarac i to iznutra.
    Zasto mislis?

    Comment


    • Gde Mačvan kapiten!? Bogdan, Bobi, Nedović, Kalinić... bilo ko

      Comment


      • Macvan je najduze tu...uostalom valjda Sale zna ko ima karakteristike da ponese tu "titulu"...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Hogar View Post
          Gde Mačvan kapiten!? Bogdan, Bobi, Nedović, Kalinić... bilo ko
          Verovatno kombinacija godina i borbenosti....plus staz i iz univerzitetske/mlade selekcije. Mada mu nije trebalo ono neodazivanje jedne godine.

          Comment


          • Originally posted by Hogar View Post
            Ako je tačno ovo što piše Mozzart da je Mačvan novi kapiten još jedan udarac i to iznutra.
            Ajd da ne pišemo svašta.

            Naravno da će Mačvan biti kapiten, neću ja valjda.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ostaje da verujemo Saletovoj proceni, ali bi pre Jovića, Kalinića, Bogdana...

              Comment


              • Mačvan je dobra varijanta.
                U sadašnjoj situaciji i ponajbolja!

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Ostaje da verujemo Saletovoj proceni, ali bi pre Jovića, Kalinića, Bogdana...
                  Čovek ima najduži reprezentativn staž od navedenih, ima autoritet, sasvim logičan i pravilan izbor.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Macvan i Kalina ne valjaju kao kapiteni pre svega zbog svoje prgavosti. Znaju da planu i da naprave stetu svojoj ekipi.

                    Ja bih pre to dao Jovicu ili mozda cak Stimcu, bez obzira na staz u repki. Jednostavno ova dvojica imaju mentalne crne minute koje mogu da ukopaju ekipu.

                    Comment


                    • Јовић ће имати и превише обавеза на терену,
                      као и Богдан, да би има још обавезу и да "капитенише".
                      Мачван уме мало да буде "врућ" али мислим да је сазрео,
                      довољно да преузме улогу капитена.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Pocetak ti je dobar, ali sa razradom i zavrsetkom ne mogu ni malo da se slozim, ali postujem da imas drugacije misljenje.
                        Ja ti lepo i argumentovano stavku po stavku obrazložio da u bilo kakvom napretku, igračkom, psihološkom Saša Đorđević nije učestvovao, nego je koristio gotove ili nedovršene proizvode koje je potom neko drugi brusio i u igračkom i u mentalnom smislu. No dobro, takva konstrukcija kao tvoja je vrlo verovatna od neobjektivnog navijača Partizana, i takvu je i prihvatam.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          Mačvan je dobra varijanta.
                          U sadašnjoj situaciji i ponajbolja!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ja ti lepo i argumentovano stavku po stavku obrazložio da u bilo kakvom napretku, igračkom, psihološkom Saša Đorđević nije učestvovao, nego je koristio gotove ili nedovršene proizvode koje je potom neko drugi brusio i u igračkom i u mentalnom smislu. No dobro, takva konstrukcija kao tvoja je vrlo verovatna od neobjektivnog navijača Partizana, i takvu je i prihvatam.
                            Ja sam se ogranicio samo na psiholoski napredak i nadahnuce, stvari na koje retko koji trener obrati paznju i zbog toga ga izuzetno postujem. Ako ti to ne vidis ok. A inace, navijac sam Zvezde.

                            Comment


                            • И ти и ја и Мачван се слажемо, хехехе.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                No dobro, takva konstrukcija kao tvoja je vrlo verovatna od neobjektivnog navijača Partizana, i takvu je i prihvatam.
                                E, za ovo bih nemilosrdno delio banove.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X