Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Nisam ono ja rekao,to je pisalo na B92,valjda. &%@5w8&*


    EDIT: Realno ako se cilja na zlato nema teske grupe. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Ma kako nema, dobili smo mnogo tesku grupu, a recimo Grcka je dobila laganu, dobili Bosnu, Makedoniju, Hrvatsku, Crnu Goru i ne znam ko je zadnji. 7&@%q #%d*




      Ali mi je drago da je Spanija dobila tezu grupu od nas, dve suge se nasle, Turska i Spanija $#^%RT
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Grcka uvek dobija najlakse grupe,pogotovo na EP.
        Mi sve lagano dobijamo,samo ce biti tesno sa Frabcuzima,ali i tu ocekujem pobedu.
        Naravno...uslov je ostanak Dude. &8@^J
        sigpic

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          I ja bi voleo da mi dobijemo sve lagano, ali to nije realno. Nowitzki igra za Nemacku, svi igraci iz NBA-a igraju za Italiju, Francuska, mislim da je suvisno govoriti o njima. Izrael nije toliko slab, ali izacicemo sa njima i Letoncima lako na kraj. Ovo ce realno biti dosta tesko. Jos teze ako Duda ne ostane, uzmi u obzir da od nasih igraca samo Teo igra kako treba, cak ni Krstic nema neku minutazu u Thunder-u. &+I}\
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            I na kraju nismo sa Litvancima. $#^%RT

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Daj covece sto si toliko samokritican.
              Neka ima igraju,igrali su Bargnani i Bellineli i u kvalifikacijama pa su gubili od Crne Gore i Izraela. #%d*
              Italija nam nije nikakva pretnja.A Nemacka isto,a nije sigurno da ce Nowitzki igrati.
              Samo Francuzi.


              A od nasih igraca ni prosle godine nisu igrali nesto ekstra Rasic i Keselj pa kako su odigrali.Pre dve godine Teodosic nije igrao nesto pa kako je odigrao na EP u Poljskoj.
              Ja ti samo mogu reci da smo najbolji i to ce dokazati nasi kosarkasi na EP u Litvaniji.


              31 August 2011 - Letonia v Serbia

              1 September 2011 - Serbia v Italy

              2 September 2011 - Israel v Serbia

              4 September 2011 - Serbia v Germany

              5 September 2011 - France v Serbia
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Iz treceg puta $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                Nije teska grupa mozemo do sve 5 pobede,ja se najvise plasim Francuza,za Nemce nemam brige tu ce nasi biti motivisani zbog poraza na SP a i realno nemaju igrace neke osim Dirka ako uopste igra..Izrael i Letoniju cemo preskociti(mada ne ocekujem lagane pobede)a Italijanima nece pomoci ni Belineli ni Galinari ni Barnjani,jer im je ostatak ekipe krsh....idemo po zlato #$&+|r
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=-dacha- link=topic=2737.msg239471#msg239471 date=1296416697]
                  Iz treceg puta $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  Nije teska grupa mozemo do sve 5 pobede,ja se najvise plasim Francuza,za Nemce nemam brige tu ce nasi biti motivisani zbog poraza na SP a i realno nemaju igrace neke osim Dirka ako uopste igra..Izrael i Letoniju cemo preskociti(mada ne ocekujem lagane pobede)a Italijanima nece pomoci ni Belineli ni Galinari ni Barnjani,jer im je ostatak ekipe krsh....idemo po zlato #$&+|r
                  [/quote]


                  Tako je...ne treba biti indisponiran kao D-Wade. $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Jedna pobjeda,ja prezadovoljan. *T_*@SR +*@WT*48*


                    Nadam se da nisam pogrijesio temu,posto nema jos tema za EP. h5g6k8

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      A stvarno je pisalo ono na b92 *T_*@SR *T_*@SR
                      Kakvi amateri &+I}\


                      Pa solidnu grupu imamo... @(*6sd$%



                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Po meni samo Francuska predstavlja opasnost, ovo ostalo krs. %QWT&W

                        B92 &8@^J

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          Ivkovic : Bicemo najspremniji

                          [/color]
                          [color=rgb(0, 0, 0)][/color]
                          [/color]

                          U Litvaniji kartu za Olimpijske igre dobijaju samo finalisti. Selekcije koje obezbede od 3. do 6. mesta učestvovaće na kvalifikacionom turniru.

                          Znaci Duda ostaje. &8@^J &8@^J &8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            U dobro je da Duda ostaje,bez njega smo donji u svakom smislu.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Ako Duda ostaje,a izgleda da ce tako biti-onda osvajamo


                              ako ode,ne prolazimo grupu

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                Ljudi, grupe su poredjane po jacini, sto se moze videti... bice onako kako su poredjali reprezentacije...

                                GROUP A: Spain, Turkey, Lithuania, United Kingdom, Poland, Qualifier 2.
                                GROUP B: Serbia, France, Germany, Israel, Italy, Latvia.
                                GROUP C: Greece, Croatia, Montenegro, F.Y.R. of Macedonia, Bosnia and Herzegovina, Qualifier 1.
                                GROUP D: Slovenia, Russia, Belgium, Georgia, Bulgaria, Ukraine.
                                ...samo sto mislim da Crna Gora moze do druge pozicije, kao i da Gruzija sa nasim Igorom Kokoskovim moze na trece mesto u D grupi!


                                No grupa i nije problem, ako pogledate sa kime se ukrstamo, a to je grupa A, gde ce nam verovatno u tom drugom krugu pasti Spanija, Turska i sto je najgore domacin Litvanija!!!
                                C grupi je otvoren put do cetvrt finala, mada nece biti njihova grupa laka kako svi mislimo... Prica se da ce BiH da dovede jos jednog crnca u svoju reprezentaciju, a radi se o Andersonu iz Barselone... Ako se to obestini, verujte, bice gusto izmedju HR, MNE, BiH i MAK za te dve pozicije pored Grka koji su sigurno najjaci u ovoj grupi...
                                U svakom slucaju ocekujem odlicne utakmice, pogotovu u C grupi, mislim da ce nadmetanje ex-YU republika biti najzanimljivije i nekako sa najvise vatre...


                                Comment

                                Working...
                                X