Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako budemo bez Tea 1/2 finale ce biti uspeh epskih razmera...nadam se da ce sve ipak biti u redu pa makar i grupnu fazu preskocio ako treba...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Bez Tea na Evrobasketu.

      Comment


      • Zvanicno?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zvanicno. U tri kurca. Sta je bre vise sa ovom nasom reprezentacijom. Bukvalno prva petorka nece igrati.

          Comment


          • Moramo da vodimo računa o zdravlju igrača i doneli smo zajedničku odluku da Teodosić preskoči predstojeće takmičenje. On je igrač koji je godinama maksimalno posvećen reprezentaciji i njegova želja da igra je uvek bila velika. Nažalost, u ovoj situaciji, želja nije dovoljna. Ovo je veliki hendikep za tim, ali nastavljamo dalje sa istim ambicijama - rekao je Đorđević, a preneo sajt KSS.

            Comment


            • http://mondo.rs/a1034032/Sport/Kosar...sket-2017.html
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zvanicno?
                Da. Nažalost

                Comment


                • U pm, ne mogu da vjerujem... Kakav udarac

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Dodjavola!

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ovako nešto očekujem

                      Stef,Vasa
                      Bogdan,Neda,Laza
                      Kalina,Luča
                      Mačvan,Birča
                      Bobi,Kuz,Štime

                      Comment


                      • Jbm ti nba.
                        Ništa od zlata.

                        Comment


                        • Nije do NBA, svakako ne bi igrao ni da nije otišao tamo. Kažu da je hronična povreda koju je već neko vreme vukao i da to mora da se sanira i leči.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Ovako nešto očekujem

                            Stef,Vasa
                            Bogdan,Neda,Laza
                            Kalina,Luča
                            Mačvan,Birča
                            Bobi,Kuz,Štime
                            Nedovic nema nijedan trening vec 15 dana, ne mozes njega ispred Gudurica, mi smo bez suta spolja ako ne povedes Gudurica.

                            Ja da sam na mestu Jokica i da citam kako Teo,Bjelica,Raduljica,Simon ne mogu da idu zbog povreda a on dize traktorske gume i vezba u nekoj maloj salici po Somboru bi sam se prijavio i rekao tu sam da pomognem ako hocete da me primite. Reprezentacija mi je sjebana a vezbao samo za Denver celo leto , tu sam u narednih 20 dana za svoju zemlju. Sta ce to bitno da promeni u njegovom trenaznom programu Denvera u ovih 20 dana pred i tokom prvenstva.

                            Comment


                            • I onako mora da se pravi Teov naslednik, on jos 2 takmičenja može da izgura na ozbiljnom nivou. Mada je ovo bila idealna prilika da uzemo zlato. Nema veze, možda BB poludi pa odigra kao zmaj, ali možda timska igra nadoknadi izostanke.

                              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                              Keep it simple.

                              Comment


                              • Nista nek se momci skupe onako kako oni znaju i umeju idemo pa sta nam bog da. Glave gore.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X