Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prenosi Sportklub HD. Vecina nas to u opste nema.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Prenosi Sportklub HD. Vecina nas to u opste nema.
      Vecina vas nema, a manjina nas ima

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Prenosi Sportklub HD. Vecina nas to u opste nema.
        Ako je za utehu, snimak na SK3 u 00:10.

        Comment


        • Nekićemo da gledamo a neki nećete !
          Ko želi mož' da svrati na HD prenos!

          Comment


          • Mali Popović iz U16 je opasan talenat. Neodoljivo podseća na Bjelicu.

            Comment


            • https://youtu.be/hgOBhHzD8Po
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Evo i prenos polufinala turnira U16 Crna Gora - Srbija. U toku je 3/4.

                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • http://live2all.me/basketball/215654...s-serbia-live/
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Ala Jovke deli ko na tacni
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Brine malo sto nema Tea...nece izgleda nista odigrati do prvenstva...iskreno se nadam da nece osvanuti vest kao za Raduljicu...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Nasi nesto nisu prepoznatljivi veceras, Bogdan skroz u kontraritmu.

                        Comment


                        • I onda Bogdan uzme loptu i nema vise neizvesnosti...ovo ce biti njegovo prvenstvo all the way...Gudura ocajan...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Nije ovde bilo ništa neizvesno. Momci su igrali pametno, samo bi još trebalo da se još neko povredi.

                            Comment


                            • Lazic na kraju kulira nebranjen kos iako se nije upisao veceras. rispekt majstore
                              Last edited by cssr; 18-08-17, 22:04.

                              Comment


                              • Nije ovo uopšte loše. U svakom meču se različiti igrač istakne. Igramo timski i to je super. Problem je što su nam igrači roviti, izmučeni od sezone jbg. Lučić me je prijatno iznenadio i mislim da će biti dobar na Evropskom. Brine me najviše Teodosić. Jebu ga povrede. Iz sezone ih vuče još uvek. Video danas da se Bogdan forsira ne kecu malo. Kontam da selektor ne želi Micića da povede pa isprobava. Mada uz povredu Tea, možda će morati Micić da ide. Ima li neki neku novu informaciju za Nedovića?

                                Comment

                                Working...
                                X