Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuzmic je jedini defanzivac medju visokima, Bobi ima svoje prednosti, Raduljica u repku se uvek pretvara u kosgetera... prosto potrebna su nam sva trojica. Stimcevo zalaganje i dobra atmosfera nam ipak najmanje znace, pogotovo sto ce ocigledno ici i Bircevic. Dva igraca manje pod kosem je ozbiljan hendikep.

    Comment


    • zdravstveni bilten:
      http://www.mozzartsport.com/vesti/do...edovica/175442

      Comment


      • Bogami lepo Crnogorci podrzavaju Spaniju.

        Comment


        • Originally posted by ikaluka View Post
          Bogami lepo Crnogorci podrzavaju Spaniju.
          Kako?

          Comment


          • Jedno vreme u prvom poluvremenu oveca grupica momaka "burno" je reagovala na svaki kos koji su dali Spanci, bar tako mi je iz hale javio kum ciji sin igra za nas.

            Comment


            • Sutra igramo u Nemackoj prvu utakmicu. Da li zna neko ima li prenosa? Ja ne mogu nidje naci od ovih domacih.

              Comment


              • SK HD prenosi kompletan turnir sa izuzetkom nedeljne utakmice Njemačka-Srbija koja ide na SK 3.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  SK HD prenosi kompletan turnir sa izuzetkom nedeljne utakmice Njemačka-Srbija koja ide na SK 3.
                  Gde baš HD
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by ikaluka View Post
                    Jedno vreme u prvom poluvremenu oveca grupica momaka "burno" je reagovala na svaki kos koji su dali Spanci, bar tako mi je iz hale javio kum ciji sin igra za nas.
                    Bio na utakmici....nidje veze.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Bio na utakmici....nidje veze.
                      Jos jednom se ogradjujem, tako mi je javljeno, ja u opste nemam sumnju u ovo sto ti kazes, mada mi nije jasno da mi ozbiljan covek salje laznu informaciju.

                      Jos nesto svi pominju da nedostaje Mario Nakic a nigde nema da se nadje informacija zasto ne igra isto tako ekstra talentovani momak Aleksej Pokusevski iz Olimpijakosa.Ako neko nesto zna nebi bilo lose da tu informaciju podeli sa nama.
                      Last edited by ikaluka; 17-08-17, 10:41.

                      Comment


                      • Otpao Raduljica sa spiska zbog nezalečenog kolena.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Koliko njih jos otpada? Sta je sa Nedom?

                          Comment


                          • Nedović je počeo treninge sa loptom, Unikaha traži da dođe u Španiju na dodatne testove.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Otpao Raduljica sa spiska zbog nezalečenog kolena.
                              Bice malo neobicno posle toliko godina gledati reprezentaciju bez Raduljice. Srecom pa smo na toj poziciji solidno pokriveni.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nedović je počeo treninge sa loptom, Unikaha traži da dođe u Španiju na dodatne testove.
                                Da KSS ima imalo integriteta odmah bi pripretili tuzbom Unikahi...na sta to lici. Igrac je njihov od pocetka pa do kraja ligaske sezone, za vreme odmora ne bi smeli nista da traze i zahtevaju protiv volje igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X