Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle večerašnje tekme sam ubeđen da Vasa neće biti u 12 ni u ludilu. Bogdan i Gudura na kecu su korisniji od njega 10x.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Posle večerašnje tekme sam ubeđen da Vasa neće biti u 12 ni u ludilu. Bogdan i Gudura na kecu su korisniji od njega 10x.
      Jako mi se dopada kako izgleda kada su i Bogdan i Guduric na terenu u isto vreme. Pre turnira sam verovao da Guduric ima samo outside sansu da uleti medju 12 - sada sam ubedjen da ide.

      Comment


      • Posle ove dve utakmice jasno je da otpada Stimac. Nadam se i Micic.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Nedi je ruka imobilisana i nosi ruku u "marami"...stvarno je neukusno pričati da ne želi da igra.
          Citirao sam nekoliko izjava u narednom postu, tako da se nadam da sam objasnio sta sam hteo da kazem i tu nema niceg neukusnog.

          I jos je rano pricati posle ovog meca da je bilo ko definitivan kad je ovakav zdravstveni bilten a i ima jos pripremnih meceva

          Comment


          • Kad u stvari počinje prvenstvo?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Dookie View Post
              Jako mi se dopada kako izgleda kada su i Bogdan i Guduric na terenu u isto vreme. Pre turnira sam verovao da Guduric ima samo outside sansu da uleti medju 12 - sada sam ubedjen da ide.
              Mislim da je povreda Nedovića zapravo Guduri otvorila mesto u 12 i da je on taj igrač koji će pre preuzeti Nedovićevu ulogu nego što bi to mogli Lazić, Micić ili Milosavljević. Laza ili Milosavljević će biti u 12 jer nam treba jedan takav igrač zadatka koji bi odigrao flaster na nekom mamojebu, ali cenim da je jedan od njih dvojice dovoljan.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Kad u stvari počinje prvenstvo?

                31. avgusta
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Slobodan Sarenac‏:

                  Sale Djordjevic- imamo nekoliko igraca sa povredama, a ostali.. Stefan Markovic je najzdraviji, eno ga sedi u prvom redu publike i uziva

                  Raduljica ima stari problem sa kolenom

                  Teodosic problem sa misicem lista noge

                  Kalinić mali problem sa ledjima, jos od Kopaonika

                  Mačvan protiv Crne Gore igrao pod temperaturom

                  Aleksandar Djordjevic veceras 60 utakmica kao selektor kosarkaske reprezentacije Srbije

                  Comment


                  • Koliko je sazreo Bogdanovic kao igrac u Feneru, to je neverovatno. Za svoje standarde cak i nije sutirao ne znam kako dobro ali je nasao bezbroj novih nacina da bude koristan za ekipu na obe strane terena i na kraju zavrsio sa izvanrednim indeksom korisnosti od 34. 25 poena, 4 skoka, 5 asistencija, 2 blokade i 8 faulova napravljenih nad njim, bas onako all round partija top igraca.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Tri blokade je imao, očito mu jednu nisu pripisali.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Šta je tačno Milosavljević pokazao više od Lazića u ove dve utakmice?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Šta je tačno Milosavljević pokazao više od Lazića u ove dve utakmice?
                          Ako Sale bude morao da odluci izmedju Milosavljevic i Lazica mislim da ce da povede Milosavljevica. Milosavljevica je vec vodio na jedno prvenstvo, mislim da mu je ovo vec treci poziv na pripreme i da Milosavljevic ima za nijansu bolji napadacki potencijal od Laze. Sa druge strane ako ce uskoro da bude seca igraca, neka bude sto pre da ne otpadne Laza kao 13 prase kako bi se prikljucio nasim pripremama sto pre, mada je Laza vec prosao kondicioni deo sa reprezentacijom tako da ce biti par koraka ispred nasih u timu. Sale moze samo da ima dilemu da li da vodi i Micica kao treci play, ili da ide Guduric a da treci play po potrebi bude Bogdanovic. Macvan i Bircevic su zacementirani na 4. Od 4 5ice po meni svaki je u konkurenciji i da ide i da otpadne jer ce voditi samo 3 petice.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ako Sale bude morao da odluci izmedju Milosavljevic i Lazica mislim da ce da povede Milosavljevica. Milosavljevica je vec vodio na jedno prvenstvo, mislim da mu je ovo vec treci poziv na pripreme i da Milosavljevic ima za nijansu bolji napadacki potencijal od Laze. Sa druge strane ako ce uskoro da bude seca igraca, neka bude sto pre da ne otpadne Laza kao 13 prase kako bi se prikljucio nasim pripremama sto pre....
                            Na zalost po CZ, pre svega zbog uigravanja tima (nista vise) mislim da ce ga drzati do kraja (ako bude isao Milosav). S' druge strane, nece biti lose za Lazu da malo igra sa vrhunskim igracima u reprezentaciji.

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Na zalost po CZ, pre svega zbog uigravanja tima (nista vise) mislim da ce ga drzati do kraja (ako bude isao Milosav). S' druge strane, nece biti lose za Lazu da malo igra sa vrhunskim igracima u reprezentaciji.
                              Simonovicu je i te kako pomoglo - sto ne bi i Lazicu?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ako ovako dobre igre nastave tokom cijelih priprema , mislim da ce Djordjevic biti u bas slatkim i izuzetno teskim mukama da odluci konacni spisak.
                                Generalno svi su pokazali da znaju da igraju i sto je jos bitnije znaju da igraju zajedno.

                                Po mom misljenju jedini za sada sigurni putnici su Teo,Jovic, Bogdan ,Kalina i Macvan.

                                Comment

                                Working...
                                X