Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je Đorđevićev spisak!

    PLEJMEJKERI: Miloš Teodosić, Stefan Jović, Vasilije Micić, Ognjen Jaramaz

    BEKOVI: Bogdan Bogdanović, Nemanja Nedović, Dragan Milosavljević, Branko Lazić, Ognjen Dobrić, Aleksa Radanov, Dejan Davidovac.

    KRILA: Nikola Kalinić, Nemanja Dangubić, Marko Gudurić, Vladimir Lučić

    KRILNI CENTRI: Nemanja Bjelica, Milan Mačvan, Marko Simonović, Stefan Birčević

    CENTRI: Nikola Jokić, Miroslav Raduljica, Ognjen Kuzmić, Vladimir Štimac, Boban Marjanović, Nikola Milutinov

    Definitivno bez Stefana Markovica. Oprostio se od reprezentacije sa 28 godina.
    Pau Gasol ne zna zašto. Ništa ni od virtuelnog košarkaša Zagor-te-neja.

    Upitan da li očekuje da se svi odazovu, selektor je rekao: "Nema razloga da se ne odazovu svi. Nekih većih povreda nema, osim kod Bjelice, a to je jedini legitimni razlog otkaza", rekao je Đorđević. Na pitanje novinara kakve su šanse da Jokić zaista zaigra na Evrobasketu, selektor Aleksandar Đorđević je odgovorio kontra pitanjem: "Da li se ja zovem Nikola Jokić?!", bilo je sve što je Đorđević imao da kaže, jasno prebacujući loptu u dvorište centra Denvera, koji sam mora da donese odluku da li želi na Evrobasket ili će se čuvati.

    Izgleda da ovog leta umesto 'selektor vs. Bobi' ide 'selektor vs. Jokić'. Čeka se još Miškov twit. Naravno sve ovo može biti sprečeno, Jokić samo treba da dođe prvi dan priprema 20. jula.

    Mogući razgovor Sale-Jokić:
    Sale: Joko, crko nam štampač u Sazonovoj, moram sad na gajbu da odštampam, misliš li da igraš, da te mećem na spisak?
    Joka: Sale, brate, još nisam smislio.
    Sale: Ok, buraz, ja sad štampam, sutra deklamujem, bićeš na spisku, al ako smisliš da nećeš, 50% drvlja i kamenja će na tvoja ledja.
    Joka: Ok, ako mora tako.
    Sale: Mora Joka, kad je morao Bobi, moraš i ti. Izdaja se ne prašta.
    Joka: (kad je spustio slušalicu) Jbt. u NBA imam 16 pt. i 10 sk. u proseku, a ovde neki bivši igrač šilji patku na meni. E moj Joka Velkam tu Srbija.

    Comment


    • Koji broj otpada sa spiska?
      Nisam brojala ali pretpostavljam da su ovi svi za pripreme zvani....

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 19-06-17, 23:41.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nisu svi, objaviće naknadno još jedan spisak od 18 igrača koje vodi na pripreme

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Aha, da, da tek ide suzeni spisak za pripreme, pa onda za kraj jedan ili dvojica jos out pred put za EP?

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kreće otimanje za Jokaru

            http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1274441

            Comment


            • Ma kakvo otimanje...covek propusta prvenstvo, to se zna vec mesecima. Ceka se samo zvanicno da kaze "ne".

              Comment


              • Link u tvitu je za uživo prenose.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Finale krece za 10ak minuta....



                  EDIT:

                  Vec je krenulo
                  Last edited by Mr. Wolf; 21-06-17, 20:24.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Opet zlato. Majstorovic po meni najbolji igrac na turniru. Vidi se da je Bulut izasao iz povrede, malo slabije partije je odigrao, ali dao je pobednicki kos.

                    Comment


                    • Majstor izdominirao. Napeto u zavrsnici bilo, izvukli smo na iskustvo.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Baš bilo uzbudljivo ..Bravo momci!
                        Znači i na OI 2020. da uračunamo zlato ... tako rekli momci i pre OI osvojili čisto da se zagreju
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Postoji li ikakva sansa da ovi momci zaigraju na EP na jesen, kako igraju neverovatno!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Ma kakvo otimanje...covek propusta prvenstvo, to se zna vec mesecima. Ceka se samo zvanicno da kaze "ne".
                            Nažalost sve upućuje na to. Miško ga je progurao i duguje mu bar toliko da se preko njega posere po Saletu nakon što je s onim dobroćudnim divom to napravio 2x uzastopno. Taj rat se neće zaustaviti dok god ne dođe neki cukica na mjesto selektora kojim će Zalizano Govno i ostali upravljati kako oni hoće.
                            Upravo zato mi je još više krivo jer su ovo zadnji obrisi reprezentacije za kakvu znamo, gdje se radom i disciplinom i željom grupe igrača dolazi do rezultata.
                            Ako postoji i gram šanse da Jokić nije govnar to će i pokazati, u izostanku Bjelice njegovo pojavljivanje je prioritet.

                            Po spisku se vidi da su pozvani svi i da je prešao preko Kuzmićevih i naročito Bobijevih proliva i svi su dobili šansu da se odazovu i izbore.

                            Comment


                            • Mozda si mi i rekao nekada, ali se ne secam...koja je svrha i sustina Miskovog rata sa Saletom i ovog izivljavanja sa i nad svima? Mislim sta stoji iza toga? Neki licni sukob?

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tu je počelo javno prozivanje.

                                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1017314

                                Pokazivao je i 2014 izraze nezadovoljstva, praktično od početka Saletovog mandata.

                                Comment

                                Working...
                                X