Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidis to je zanimljiva stvar. Ja sam nesto ranije postavljala neke linkove ili mozda ipak jedan iz stranih izvora, sta je Bobi rekao ono posle prve Saletove prozivke i konf.za stampu, sada sam preko tt pa ne mogu da trazim, a zasto ovde nista nije bilo od toga, uopste mi nije jasno. Cak nekako kao da je svima odgovaralo, mada slabo pratim sta ovi nasi pisu, da postoji odredjena vrsta linca, bar po reakcijama vecine.

    Fala na odgovoru.
    Last edited by miloolja; 12-07-16, 04:22.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ево нађох га

      Originally posted by miloolja View Post
      http://www.eurohoops.net/featured/26...t-to-be-in-rio

      Па није да је било шта значајно рекао овде...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Pa kako nije? Rekao je da je razgovarao sa Djordjevicem i da je ovaj upoznat sa celom situacijom. Da li se Sale tako ponasao i govorio od te prve zvanicne konferencije? Pa ne.
        No, to je gotova prica, moramo da je prihvatimo i cao.
        Last edited by miloolja; 12-07-16, 05:41.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Covek objasnio.

          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ije-iznad-tima

          Nista vise nema da se doda...

          Comment


          • Mislim da je sve receno sto se Bobija tice,bez potrebe se u javnosti stvara dodatni pritisak na reprezentaciju zato sto on ne igra.Lesinari od medija samo vrte tu pricu.
            Sale je rekao na poslednjoj konferenciji da je svaki otkaz legitiman,samo je pitanje tajminga kada igrac otkaze svoj nastup za nacionalni tim,to je kljuc kod Bobija verovatno.
            Last edited by Radulov47; 12-07-16, 11:53.

            Comment


            • Stvarno mi se vise smucilo da svakoga dana pojedine novine objavljuju jednu te istu izjavu Marjanovica kako ima veliku zelju da ide i kako se nada pozivu, a Djordjevic ga ne zove. Jbt, ta stvar je do sada resena sto puta i to jos onog dana kada nije dosao na okupljanje. Odmah je bilo jasno da nece ici u Rio.

              Comment


              • Vole ljudi dramu, sta ces.

                Comment


                • Moraju nesto da pišu, samo da to prestane i da ne utice na timski duh i zajednistvo. Samo neka nam se Bjelica prikljuci spreman da imamo full prvu petorku, tacno nam fali ta 4 jos jedna. Stvarno ne znam sta ce ovaj Bircevic u timu kad je već potpiso novi ugovor...

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Bobi neće igrati, jasno kao dan.

                    Comment


                    • http://www.zurnal.rs/kosarka/repreze...isi-od-emocije

                      EVO GA OPET!!!

                      Ovo je strasno sta se radi. Ok, potreban nam je Bobi, mnogo toga nam zavisi od njega, cinjenica je da cemo na centarskim pozicijama biti inferiorni u odnosu na vecinu protivnickih ekipa, mnogo gubimo njegovim izostankom itd itd itd itd, ali Djordjevic je odlucio. TACKA! Znaci, ne verujem kakvi su nasi mediji...

                      Da li je napravio dobar potez ili ne, pokazace olimpijada i upravo ce Sale biti odgovoran za eventualni los rezultat. Isto tako, pripasce mu veliki deo zasluga ako se ostvari dobar rezultat.

                      Iskreno, ne vidim poentu celog ovog forsiranja price oko Bobija. Da li ce se time nesto promeniti? Nece. Da li ce to promeniti Saletovo misljenje? Nece.

                      Ostali smo bez jednog NBA igraca koji bi nenormalno mnogo znacio repki, ali dosta vise sa tim pritiscima. Mislim da su i Sale i Bobi svesni cele situacije i potpuno je nepotrebno dosoljavati odozgo.

                      Obojica su ispali "amateri". Bobi zato sto je sve vreme govorio da ce doci pa odustao u poslednjem trenutku, a Sale zato sto je verovao u celu tu pricu i sto nije izvukao neke pouke od prosle godine. Sada obojica imaju neke principe od kojih ne odustaju i to je to. Jedino sto je sigurno jeste da ispastaju obe strane, reprezentacija sto nece imati jednog kvalitetnog igraca i coveka na petici, i Bobi zato sto mu je ovo mozda i poslednja prilika da zaigra na olimpijadi za svoju zemlju.

                      Ako vec njih dvojica (Bobi i Sale) ne mogu da naprave neki kompromis i nadju zajednicki jezik, onda sigurno mediji to nece promeniti. Mogu samo da prave neki bespotrebni pritisak koji ne moze doneti niceg dobrog ni Bobiju ni reprezentaciji.

                      Comment


                      • Pisace se jos o tome. Novinari jure hot topic's sa puno drame, koji ce praviti promet i to upravo rade. Ponavljaju se i idu u krug, jer ljudi mogu da pricaju o jednoj stvari danima! Cim bude ljudima dosadilo, prestace i oni da pisu.

                        Svakom laiku je ocigledno da Bobi kao igrac sigurno pomaze reprezentaciji. To da ce narusiti sad atmosferu u reprezentaciji ne verujem, to je po meni preterivanje ljudi. Sale naravno, veliki ego, ovaj dan pre otkazao, nece ni on preci preko toga. I ako je zakljucena prica, bice jos vesti o tome. A ti preskaci to, inace ces se jos vise nervirati za dz.

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/sa...oru-ali/140764

                          „On nesumnjivo, kao i ostali igrači, ima želju da igra na Olimpijskim igrama u Riju. Međutim, sve je to ostalo samo na rečima, jer je otkazao učešće 12 sati pre prvog treninga. Osnovni zadatak selektora je da izabere igrače koji imaju određene karakteristike i kao igrači i kao ličnosti, one koji imaju kvalitet i formu za određeno takmičenje, a koji ujedno žele da se stave na raspolaganje selektoru i da bezrezervno prihvate odluke o sastavu tima“.
                          Kao i od prvog trena, ako je istina za 12 sati onda ok nema problema, ali nadam se da Đorđević ne mulja. S ovim bi priča trebala biti gotova, a vi se trebate maniti svih sajtova koji u naslov stavljaju FOTO VIDEO SISE, takvi će te obično najprije i raspizditi, kao što se vidi iz priloženog

                          Comment


                          • Koliko sam ja shvatio celu pricu, sto je kasnije Djordjeviceva izjava i pokazala, on je trazio od Bobija da se pojavi na okupljanju i da time ispostuje i njega samog, ali i ostale saigrace, kao sto je to ucinio Milutinov. Ali prvo otkaze pred samo okupljanje, onda odbije da dodje, pa ga potom vidimo na splavovima i onda se covek nada da ce dobiti poziv. Uz duzno postovanje svih njegovih kvaliteta, Sale ne bi trebalo da ga zove pa makar bio i jedini nas igrac na petici.

                            Medjutim, novinari namerno koriste tu situaciju da bi sto vise opljuvali i jednog i drugog. Konstantno se forsira prica kako Bobi ima veliku zelju i onda Djordjevic ispada smrad, a kada se Sale oglasi i nesto kaze na tu temu, onda svi krenu da pljuju Bobija. Niko zivi ne pominje ni ove momke koji su izborili plasman niti Bjelicu i Macvana koji su tu povredjeni sve vreme i niko ne zna kakvo je stanje kod njih. Bitno je da se osramote sto vise Djordjevic i Marjanovic.

                            Ja sam i dalje pri stavu da ne treba da ga zove i da to Bobiju bude za nauk, da se na taj nacin ne moze niko odnosti prema reprezentativnom dresu. Da ce nam faliti, to je cinjenica, ali kao sto Muta rece, niko ne sme biti iznad tima.

                            Comment




                            • Kažite ako je bilo već

                              Comment


                              • http://www.njuz.net/gradani-besni-na...za-eurobasket/



                                Comment

                                Working...
                                X