Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guduric i Zagorac ne igraju kvalifikacioni turnir,ali ostaju da treniraju sa reprezentacijom.
    Steta.

    Comment


    • Pa sta sam ja pricao. Logicno je da vodi dva klasicna krila a to su samo Kalinic i Simon jer vec imamo dva zabetonirana beka Bogdana i Nedovica i tri pleja. Dangubic i Bircevic ce biti tu dok se ne vrate Bjelica i Macvan a posle ce i njima da se zahvali najverovatnije. Dva centra(Raduljica i Stimac) Tri cetvorke(Jokic, Macvan i Bjelica) Dva krila(Kalinic i Simon) Dva beka(Bogdan i Nedovic) i tri pleja(Teo, Jovic i Markovic).. Ovde jedino fali Marjanovic umesto Stimca i ova ekipa bi bila top u svim segmentima. Ali sta je tu je.
      Last edited by Chiwwi; 03-07-16, 01:41.

      Comment


      • Састав Спарса за Вегас:



        Толико о Милутинову...
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Немања Дангубић демонстрира сво своје кошаркашко знање у 15 секунди

          Прво скок, па изгубљена лопта (јер јеботе, не зна човек да води лопту, а о дриблингу да не причамо), ипак, враћа се да залепи лика (јер једино што зна је да скочи) и онда на крају овај срамотни шут.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Sto je najgore, moze vrlo lako da se desi da ode i u Rio, jer nama su povredjena dva visoka igraca koja ne igraju na njegovoj poziciji (Macvan i Bjelica). Pre ce otpasti Macvan, jer vec imamo dva teska centra, Jokica koji igra i 4 i 5, kao i Bjelicu koji igra 4 + Kalinic i Simonovic koji mogu da posluze kao cetvorke.

            Jedino ako se nesto ne promeni tokom priprema, pa se ne-daj-Boze neko povredi, ili Sale odluci da umesto Stimca podje Macvan. Meni se licno vise dopada Jokic na petici nego na cetvorci.
            Last edited by Batman; 09-07-16, 07:33.

            Comment


            • Jokic mi se dopada i na pleju
              Kakav igrac i kakav ce tek da bude! Nerealno je talentovan...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jokic mi se dopada i na pleju
                Kakav igrac i kakav ce tek da bude! Nerealno je talentovan...
                Stvarno je igračina svaka mu čast, pokrene celu ekipu svi se razigraju pored njega.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Ovo bi u najavi mogla biti ekipa za respekt, osovina: Teo, Bogdan, Beli i Joka, po 30 min u važnim mečevima, ostali da pomažu. Još ako Zagor i Gudura nastave sa razvojem mogla bi i neka dominacija da se uspostavi.

                  Comment


                  • Dangubić ispred Zagorca!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dangubic ispada sigurno zarad Bjelice, pitanje je samo da li ce Macvan upasti, ne znam kakva je situacija oko njega. Inace upali smo u grupu A sa Francuzima, Amerikom, Kinom, Australijom i Venecuelom.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Samo da se Đorđević i na njega ne naljuti sad. I ja podržavam potez, pametno.

                        Ja nešto kontam nekidan tokom utakmice, zar je Gagi toliko lošiji od Simonovića pa da ne bude ni na širem spisku, ili zar je Simonović toliko potreban na četvorci pored Birčevića?
                        Last edited by Bastia33; 10-07-16, 18:06.

                        Comment


                        • Msm da se Đorđević već naljutio.

                          Comment


                          • Ma nebitno je to, sigurno da hoće Zero, ali Dangubić je igrao na turniru, dao mu šansu, dovoljno.
                            Last edited by miloolja; 10-07-16, 18:11.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gledao sam sad par utakmica uzivo posle ko zna koliko vremena, mislim da, iako su imali malu minutazu, Dangubic i Stimac mogu da idu u kategoriju najlosijih igraca koji su nosili dres reprezentacije. Danguba decko ima stvarno bolesne predispozicije i sve ali kad ga vidis da vodi loptu, smuci ti se kosarka, da ne pricam o sutu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Dangubić ispred Zagorca!
                                Zagorac je bek a vec imamo dva beka(Sto je maksimum za ekipu koja ima tri pleja) Nedovica i Bogdana.

                                Originally posted by Bastia33 View Post
                                Samo da se Đorđević i na njega ne naljuti sad. I ja podržavam potez, pametno.

                                Ja nešto kontam nekidan tokom utakmice, zar je Gagi toliko lošiji od Simonovića pa da ne bude ni na širem spisku, ili zar je Simonović toliko potreban na četvorci pored Birčevića?

                                Simonovic igra trojku i jedini je uz Kalinica na toj poziciji. Cetvorke su Jokic, Bircevic, Macvan, Bjelica.

                                Sto se sastava tice 99% posto ce biti ovaj ako su ispred navedeni igraci zdravi. 1.Plej:Teo, Jovic, Markovic; 2.Bekovi: Bogdan i Nedovic; 3.Krila:Kalinic i Simonovic; 4.Krilni centri: Jokic, Bjelica, Macvan 5.Centri:Raduljica i Stimac.. To je toliko ocigledno..

                                Osim ako Sale ne odluci da Jokica gurne na sidro uz Raduljicu s obzirom da ima dobar kvalitet na cetvorci pored Jokica u vidu Bjelice i Macvana pa da Bircevica ubaci umesto Stimca sto bi bilo pametnije ali u sta sumnjam jer je Sale ''old school''...
                                Last edited by Chiwwi; 11-07-16, 01:47.

                                Comment

                                Working...
                                X