Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači ne zna niko ništa, nema nekog insajdera.

    Krivo mi što tom čoveku niko neće da da priliku, svi ga seku, prvo Pešić, onda u GS, pa u Valensiji i Malagi, prošle godine Đorđević u eliminacionoj fazi, sad opet (ako nije neka povreda). Kaže Đorđević hoće atletsku reprezentaciju, a onda neda Nedoviću i Zagorcu minute.

    Koja je ideja sa Birčevićem, ja sam mislio da je on tu da popuni broj. Zašto ne koristi Guduru i Zagorca.

    Jokić i Raduljica nikako zajedno. Sa Jokićem je reprezentacija dobila novu dimenziju. On mora biti prvi centar, Raduljica bekap 10-15 min max.

    Teo, Nedović, Bogdan, Bjelica i Jokić naša najbolja ofanzivna petorka. Ja bih tu u rotaciju ubacio još Jovića, Markovića, Kalinu i Raduljicu. Povesti Guduru, Dangubu i Zagorca da se kale i moliti Boga da nam se ova dva centra ne povrede. Kakav Štimac, Simon, Birčević i drugi bakrači.

    Ako ikako postoji šansa treba pokušati sa Bobijem u Riju.
    Last edited by goku; 28-06-16, 23:25.

    Comment


    • Jedvaaa nekako Zagorac udje 3 min pred kraj. A lepe ovacije dobio.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Simon mi je najjaci sto uzima sut za tri u 15. sekundi napada na 2 minuta do kraja utakmice,daj bre deci loptu da igraju.

        Inace sa Grcima uvek neka tenzija,i veceras par koskanja.

        Comment


        • S Mozzarta:

          Nemanja Nedović nije igrao?
          "Znamo mi i on zašto nije igrao...", istakao je Đorđević.
          A večeras smo gledali atletsku zvijerku kako stoji pored Giannisa Antetokounmpa. Kolike ruke i noge ima naš Simon, i kavu nevjerovatnu koordinaciju pokreta, košarkaški IQ, on je stvarno cijeli paket. Pravi dragulj naše košarke.

          Comment


          • Zagor je vec sad jedan od nasih boljih igraca. Jebes i godine i iskustvo. Kakvi Simonovic i Bircevic boranija..
            Rade moze biti velikan srpske kosarke. Mora to da se prepozna i odma u vatru!

            Comment


            • Људи моји колики је човек онај Јанис Антетуконмпо. Која су оно леђа и рамена. Ја у животу нисам видео. Пре текме кад се скинуо да обуче дрес, гледам у она леђа и НЕ ВЕ РУ ЈЕМ очима. Буквално му иду овако [\ /]
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Svaka cast Zagorcu i ostalim talentima ali mi sad imamo kvalifikacije za Rio i ako bog da sam Rio. A tamo idemo po medalju, dakle ne idemo da isprobavamo varijante i da kalimo igrace nego da uzmemo medalju. A za medalju je potrebno iskustvo i prekaljeni igraci. Ima vremena za Zagorca.
                Sto se tice Marjanovica svakako da je potreban ali sa Jokicem-Bjelicom-Raduljicom plus i Jovic je opet tu sasvim je dovoljno da se uzme medalja uz povoljan zreb. Ono sto ne greje je cinjenica da nesto ne valja u reprezentaciji. Prvo Marjanovic pa sad Nedovic, nesto opasno smrdi na relaciji Sale-igraci a sve se bojim da cemo to saznati ako nasi naprave tamo (Ili jos gore u kvalifikacijama) neki debakl kao ''zvezde'' 2005-te u Novom Sadu.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Sto se tice Marjanovica svakako da je potreban ali sa Jokicem-Bjelicom-Raduljicom plus i Jovic je opet tu sasvim je dovoljno da se uzme medalja uz povoljan zreb.
                  Šta ti znači ovo ubacivanje Jovića sa visokim igračima?

                  Smatraš da ga treba koristiti na pozicijama 4 i 5 ili misliš da je bolji od Teodosića?

                  Comment


                  • Goku ne može onako kako si osmislio. Voditi jednog PF i 2 centra je premalo. Treneri se u najgorem slučaju odlučuju za 8+4 a u najvećem broju slučaja 7+5.

                    Marjanovića neće zvati jer se dječko userava po Saletu i igračima već drugu godinu uzastopno uz asistenciju zna se koga.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Goku ne može onako kako si osmislio. Voditi jednog PF i 2 centra je premalo. Treneri se u najgorem slučaju odlučuju za 8+4 a u najvećem broju slučaja 7+5.

                      Marjanovića neće zvati jer se dječko userava po Saletu i igračima već drugu godinu uzastopno uz asistenciju zna se koga.
                      Znam da je malo, zato sam i napisao moliti Boga da se jedan centar ne povredi. U suštini uglavnom se igra sa 4 mala i jednim visokim i kada ne bi bilo povreda, Jokić i Raduljica su sasvim dovoljni. Čini mi se da smo na EP prošle godine u nekim momentima igrali sa Bjelicom na centru i četiri mala.

                      Ako baš mora 4 visoka, neka ide Mačvan umesto Dangube, samo ne Štimara i Birčević.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Svaka cast Zagorcu i ostalim talentima ali mi sad imamo kvalifikacije za Rio i ako bog da sam Rio. A tamo idemo po medalju, dakle ne idemo da isprobavamo varijante i da kalimo igrace nego da uzmemo medalju. A za medalju je potrebno iskustvo i prekaljeni igraci. Ima vremena za Zagorca.
                        Sto se tice Marjanovica svakako da je potreban ali sa Jokicem-Bjelicom-Raduljicom plus i Jovic je opet tu sasvim je dovoljno da se uzme medalja uz povoljan zreb. Ono sto ne greje je cinjenica da nesto ne valja u reprezentaciji. Prvo Marjanovic pa sad Nedovic, nesto opasno smrdi na relaciji Sale-igraci a sve se bojim da cemo to saznati ako nasi naprave tamo (Ili jos gore u kvalifikacijama) neki debakl kao ''zvezde'' 2005-te u Novom Sadu.
                        A na koje to takmičenje tačno idemo, gde ne želimo i ne idemo i na medalju, pa da možemo na miru da damo šansu mladima?
                        Last edited by miloolja; 29-06-16, 12:49.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Cetiri visoka je standard i ne vidim zasto bi to iko menjao. Sale ce voditi 3 centra gotovo sigurno, tako da ide Stimara i na kvalifikacije i na OI.

                          Na ove tri pripremne se iz aviona vidi da Gudura, Zagorac ne idu sigurno, a za Dangubu cemo videti, mada cenim i da je on precrtan.

                          Teo, Jovic, Pefi - BB, Nedovic - Simon, Kalina - Bjelica, Bircevic - Jokic, Radule, Stimac. Ako Bjelica ne bude bio spreman, uletece verovatno Dangubic, on je ionako od ove trojke najvise vremena na terenu dobio.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Šta ti znači ovo ubacivanje Jovića sa visokim igračima?

                            Smatraš da ga treba koristiti na pozicijama 4 i 5 ili misliš da je bolji od Teodosića?
                            Ne znam zasto karikiras. Samo radim paralelu sa proslim evropskim prvenstvom koje je bilo strasno kvalitetno jer je bilo kvalifikaciono i na kome nije igrao Jovic a sad ga imamo opet u reprezentaciji. I jako je tesko ocekivati da neka slabije kvalitetnija ekipa kao tada Litvanija moze da nas dobije sa jakim(na granici faula) pritiskom na spoljnu liniju sada kada imamo Jovica opet spolja i Jokica na centru.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            A na koje to takmičenje tačno idemo, gde ne želimo i ne idemo i na medalju, pa da možemo na miru da damo šansu mladima?
                            Olja na svakom takmicenju idemo na medalju ali Olimpijadu nismo igrali 12 godina i u Rio idu svi najbolji kosarkasi danasnjice dok na sledecem evropskom koje niti je kvalifikacionog tipa niti idu svi najbolji kosarkasi kljucnih reprezentacija(Spanija, Francuska, Litvanija) plus nema Amera i tu je veca sansa za kaljenje mladih igraca kao sto je Zagorac. S tim sto ce i on sam do tada u Zvezdi da odigra teske utakmice u evroligi i izgraditi sebi kosarkaski karakter. Sada nije vreme za mlade igrace jer su nam i vec sada mladi igraci nosioci reprezentacije(Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Kalinic, Jovic) Apsolutno nemamo potrebu za smenu generacija i eksperimente i za smenu generacije i kaljenje mladih ne treba brinuti jer rasadnik mladih talenata je nikad veci.. Sada se ide u Rio po medalju i treba nam iskustvo jer nas je upravo neiskustvo sprecilo da igramo finale na proslom evropskom.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ne znam zasto karikiras. Samo radim paralelu sa proslim evropskim prvenstvom koje je bilo strasno kvalitetno jer je bilo kvalifikaciono i na kome nije igrao Jovic a sad ga imamo opet u reprezentaciji. I jako je tesko ocekivati da neka slabije kvalitetnija ekipa kao tada Litvanija moze da nas dobije sa jakim(na granici faula) pritiskom na spoljnu liniju sada kada imamo Jovica opet spolja i Jokica na centru.
                              Ne karikiram, nego nisam pomislio da Jovića spominješ u kontekstu toga što prošle godine nije igrao. Kada si onako napisao mislio sam da smatraš da je bolji od Teodosića.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ne znam zasto karikiras. Samo radim paralelu sa proslim evropskim prvenstvom koje je bilo strasno kvalitetno jer je bilo kvalifikaciono i na kome nije igrao Jovic a sad ga imamo opet u reprezentaciji. I jako je tesko ocekivati da neka slabije kvalitetnija ekipa kao tada Litvanija moze da nas dobije sa jakim(na granici faula) pritiskom na spoljnu liniju sada kada imamo Jovica opet spolja i Jokica na centru.



                                Olja na svakom takmicenju idemo na medalju ali Olimpijadu nismo igrali 12 godina i u Rio idu svi najbolji kosarkasi danasnjice dok na sledecem evropskom koje niti je kvalifikacionog tipa niti idu svi najbolji kosarkasi kljucnih reprezentacija(Spanija, Francuska, Litvanija) plus nema Amera i tu je veca sansa za kaljenje mladih igraca kao sto je Zagorac. S tim sto ce i on sam do tada u Zvezdi da odigra teske utakmice u evroligi i izgraditi sebi kosarkaski karakter. Sada nije vreme za mlade igrace jer su nam i vec sada mladi igraci nosioci reprezentacije(Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Kalinic, Jovic) Apsolutno nemamo potrebu za smenu generacija i eksperimente i za smenu generacije i kaljenje mladih ne treba brinuti jer rasadnik mladih talenata je nikad veci.. Sada se ide u Rio po medalju i treba nam iskustvo jer nas je upravo neiskustvo sprecilo da igramo finale na proslom evropskom.


                                Glupost ti mladi su daleko bolji igraci od ovih nazovi iskusnijih, Zagorac i gudura moraju biti unutra,Sacekati Macvanai Bjelicu i tu dodati Jokica i Raduljicu i to je to za visoke. Teo, pefi, Jovic, Bogdan Nedovic, Zagorac,Kalinarii za osmog mozda gudura ili danguba
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X