Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.balkansport.info/forum.php
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Урош View Post
      Владимир Штимац је најгори центар у историји репрезентације.
      Jel sudjenje stvarno bilo ocajno, pa je Teo zbog negodovanja iskljucen? Kako igrao Jokic, vidim da je uspeo da izazove tucu?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • И даље траје утакмица. Ма дебилно стварно. Бунио се Теодосић оправдано али је и оправдано добио техничку. А после кад је кренуо ка клупи, баш непотребно добио и другу, искључујућу.
        После Јокић се нешто са Де Колоом запетљао и Ажанса мртви, мајку му јебем, се залети и с леђа гурне Јокића и овај падне. Устао Јокић, оно, залетео се ка њему али га задржао судија. И искључили обојицу. Не знам да ли је требао Јокића, ал' ај...

        Нама фали крштен центар ко леба. Нешто типа Цирбес. Да може да се рола пик са њим и да може да реши нешто леђима. Овај Радуљица оволико говедо а не може Џеј Џеј Бареу да угура.
        Не знам зашто није пуштао Загорца и Гудурића. Њих баш хоћу да гледам...
        Last edited by Урош94; 21-06-16, 21:22.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ja odvajam Đorđevića kao igrača i Đorđevića kao trenera i čoveka. Tri različite stvari. Kao igrača ne smem sedeći da ga pomenem. Kao čovek je ljigavac najveći i šmkravac klasičan koji i ide uz te rijalitije, ne znam šta mu je to trebalo posle onakve karijere, ali njegov život. Sigurno da deca treba da uče njegove poteze i bude uzor kao košarkaš ali ostalo nije baš za pohvalu a meni sve to govori da je on lik koji morališe tu a pao je jako nisko i nije nikakav gospodin za mene već budala. Posle takvog sportiste ti postaneš klošar. Njegov izbor. Moje poštovanje neće imati taj Saša već onaj što je davao trojke za pobede, što je punio Litvaniju.

          I nema šta da dramimo, zgazićemo turnir i sa ovim igračima.
          A koga briga kakav je Djordjevic privatno? Jel to uopste vazno u celoj ovoj prici? Ovde je u pitanju reprezentacija i to je ono sto je najvaznije, a kakav je ko privatno, to je apsolutno nebitno. Ja licno ne volim da sudim povrsno o bilo kome, a da pritom ne poznajem coveka, ali nije Sale jedini koji se pljuje niti ce biti. Ovo je Srbija.

          Meni samo tvoj "ton", odnosno tvoj nacin izrazavanja kada komentarises Sasu, zvuci da mozda malo vise celu stvar posmatras navijacki na relaciji Partizan/Zvezda, jer vredjas coveka najstrasnije, a ne poznajes ga uopste. Ja ne znam kakav je Sasa privatno niti me interesuje, niti mislim da je to bitno, ali svako ima prava da misli sta hoce.

          Originally posted by l1m4r View Post
          Betmene banuj se zbog price o Zeljku Obradovicu!
          Ajde me onda ti ispravi, reci u cemu sam pogresio. Ako te igraci ne slusaju, ako te ne postuju, ako ne uspes da stvoris harmoniju i pozitivnu atmosferu u ekipi i kao rezultat toga imas plasmane koji su miljama daleko od medalje, ko je za to kriv? I jos onda dodjes da se zalis i cmrzdris pred novinarima...Opet ponavljam, ne kazem da je Zeljko los trener, daleko od toga, samo sam se nadovezao na pricu o tome da ne treba popustati igracima. On je to cinio i svi smo videli sta je dobio za uzvrat.

          Originally posted by l1m4r View Post
          Volim ja Saleta igraca. I ako je grobar. Nema to veze, da se ogradim odma. Na terenu uz Bodirogu, suva klasa. Izabrao bih ga pre bilo koga da mi igra u timu. Ali ton kojim on prica od kako je selektor, je vredjanje svih nas. Tako neke cinicne, zajedljive komentare ima, kao eto ja sam jedini koji moze da uradi nesto sa ovim paraplegicarima. Razumeo bih da Zeljko, Pesic, Duda, da se tako ponasaju, pa kazes:"osvojili sve pa izlapeli, ne znaju sta pricaju." Ne bih podrzao, ali bih razumeo. Ali tako ponasanje ne razumem. Tj i dalje nema luksuz da se tako ponasa, i ako je kao igrac bio Bog i batina.
          Ajde molim te reci sta je on toliko ruzno uradio ili rekao, pa da zasluzuje takve epitete kakve mu kacite vas par odavde. Sta je rekao za Bobija, da se covek odjavio dan pre okupljanja i da to ne treba komentarisati i skrenuo pricu na Bjelicu. Sta je rekao za Milutinova? Da je decko odlucio da igra letnju NBA ligu. Opet kazem, previse navijacki gledate na stvari i kako to da bas vi zvezdasi na ovakav najbrutalniji nacin pljujete coveka?

          Originally posted by miloolja View Post
          Ali ne znam zašto se Batmane na svaku kritiku upućenu Đorđeviću osećaš prozvanim da ga braniš, mada možda i mogu da razumem, subjektivan si i samim tim nerealan, ali ne razumem što mešaš teze i izvrćeš stvari?
          Nikoga ja ne branim, samo sam prokomentarisao neumesne komentare upucene coveku iz ko-zna-kojih razloga (ipak mislim navijackih). Subjektivnost prosto prsti iz vas nekoliko koji coveka pljujete bez osnova. Kao los je covek privatno...mislim stvarno. Mene ne zanima ko ce biti selektor, ako ce da donosi medalje drzavi. Da li ce biti iz Partizana, Zvezde ili nekog treceg kluba, apsolutno me ne interesuje, ali ocigledno da svi ne razmisljamo na takav nacin.

          Originally posted by miloolja View Post
          Prvo gde sam pominjala Bobija u postu na koji si odgovorio?
          Drugo, gde sam rekla ili poredila selektorovu igračku karijeru i zasluge sa ostalima, gde sam umanjivala te njegove zasluge ili rekla bilo šta protiv uspeha koje je imao?
          Nisi pomenula njegovo ime, vec si napravila komparaciju sa Djordjevicevim (u poslednjem trenutku) otkazom 2000-te godine, pa kao kako on ne moze da istolerise Bobija, a sam je pravio slicne greske. Na to se odnosio moj komentar, mada mislim da to i sama znas, nego ajde...

          Originally posted by miloolja View Post
          Naravno da nisam. Samo sam duboko razočarana njegovim ponašanjem, mislila sam, zapravo bila ubeđena da je mnogo veći šmeker. Pogrešila sam.
          Auuu, covek je smradina najveca, sta cemo sad kada smo ovako razocarani? Sve je igrace ponizio i ispljuvao javno, izvredjao...mozda im je i samare nalupao u svlacionici. Definitivno jako los selektor i ponasanje mu je ispod svakog nivoa. Ma daj...

          Iskreno, ne volim da ucestvujem u ovakvim diskusijama. Odjavljujem se dok ne krene da se prica o nekim drugim temama koje se ne ticu pljuvacine na jednu od najvecih kosarkaskih legendi.

          Comment


          • Da vidimo što ne voliš da učestvuješ.


            I naravno opet izvrćeš i to debelo, no mislim da nije ni bitno više. Svako je rekao šta misli, shvatio kako je hteo..... tako da postalo besmisleno...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja mislim da ti sve shvataš na navijačkoj osnovi. Ja se njega ne sećam kao igrača Partizana jer sam bio mali verovatno ili nisam ni bio rođen. Ne znam do kad je igrao.

              Comment


              • Samo ne kapiram vi sto terate tu pricu satro los covek, seljak i slicno, sto ne date neke argumente, nego samo spinujete jedno te isto.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Mnogo bi neozbiljno bilo bez dokaza. A ja verujem svojim izvorima jer ih je više i iz različitih sfera. Ja sam kriv jer sam pomenuo evo završavamo o tome. Samo jer sam se iznervirao jer je Sale sveta krava i zaboga čovek visokog morala. Neka radi taj posao najbolje što može i kraj.

                  Comment



                  • Samo da ih ugazimo na OI zbog ovoga, nista vise ne trazim.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Kakav seljo. Oj majko
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Nama treba BM ako hocemo neku medalju na OI.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Evo ko nije gledao utakmicu...
                            https://youtu.be/qABXJYkEKd0
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Nama treba BM ako hocemo neku medalju na OI.
                              Si cuo Mamba?Nemoj da nisi gledao nasu reprezentaciju.

                              Comment


                              • Mnogo me boli uvo za medalju, samo hocu kosarku da gledam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X