Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad Sale kaže da im je Mačvan prije tri dana rekao da će igrati, našao se na piću sa timom, i juče mu javio da ipak ne želi da igra. Saigrače inače nije briga što neće igrati. Ovim postupkom je pokazao lojalnost i profesionalizam. Dobro će razmisliti da li da ga povede u Rio.

    Comment


    • Čitam po novinama da bi Vladimir Lučić ili Ognjen Kuzmić mogao da zamjeni Mačvana.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Zovi Borišu Simanića

        Comment


        • Samo Milos, samo Teodosic... i Pefi brat.
          Za ostale me svrbi jaje.
          sigpic

          Comment


          • Pazi, nešto će da te svrbi sigurno, kao i prošle, jer Teo ne može sam.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pazi, nešto će da te svrbi sigurno, kao i prošle, jer Teo ne može sam.
              I ne mora, neka on bude ziv i zdrav i da nemamo nijednu pobedu ja sam zadovoljan.
              sigpic

              Comment


              • Teo je 70% reprezentacije. Hrvati su u rukometu imali Ivana Balića mi imamo u basketu Tea. To je pola reprezentacije. Doktor igre. Bogdan je imao dobru sezonu, Jokić fantastičnu i ostali da popune i to je to.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  I ne mora, neka on bude ziv i zdrav i da nemamo nijednu pobedu ja sam zadovoljan.
                  Aha važi... baš da vidim šta ćeš da komentarišeš.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Aha važi... baš da vidim šta ćeš da komentarišeš.
                    Pa ako svi budu dali sve od sebe tako ce biti, ja zadovoljan. Ako budu mlakonje pa im on mora na timeoutu citati lekcije i ja cu se nervirati.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne flozofiraj. Znaš vrlo dobro šta hoću da kažem, da nije samo bitan Teo, nažalost.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nije samo on bitan, ali je jedini vredan, uz jos sacicu njih.
                        sigpic

                        Comment


                        • Опет овај бангави, дрљави, одвратни, мртви вајс одрадио одличан интервју. Сада са Теодосићем.

                          http://www.vice.com/rs/read/milos-te...ource=vicefbsr
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pazi, nešto će da te svrbi sigurno, kao i prošle, jer Teo ne može sam.
                            Nije ni njega bilo protiv Litvanije. Sta od njega pravite cvacku
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...-posle/mee6j09

                              Košarkaški savez Srbije je obezbedio da od prvog dana priprema Boban Marjanović bude osiguran na iznos tri puta veći od vrednosti njegovog prošlogodišnjeg ugovora u San Antonoju. Osim toga on bi bio dodatno osiguran i na iznos koji bi mu posle 1. jula San Antonio ponudio za narednu sezonu. Greg Popović je u razgovoru sa nama podržao da Boban igra za nacionalni tim I San Antonio nam je poslao dopis da može da se pridruži od 20. juna. Bobanov menadžer Miško Ražnatović mu je takođe savetovao da igra i to više puta rekao i meni, kao i selektoru Đorđeviću na sastanku koji su imali u Atini. Marjanović je svoj pristanak pre 15 dana dao lično Đorđeviću. Posle svega, on je odlučio da ne igra na kvalifikacionom turniru i time sebe precrtao sa spiska potecijalnih učesnika na Olimpijskim igrama. Time se priča što se tiče Bobija i reprezentacije Srbije završila
                              Ako Bobi ovo ne demantuje, znaci da je istina i tu se prica sa njim definitivno zavrsava.

                              Comment


                              • I dalje ne verujem. Bobi bi rekao da neće da igra, bar bi bio korektan. Sigurno je nešto posredovalo. Tj neko.

                                Comment

                                Working...
                                X