Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da je Đorđević takav da misli da se sve vrti oko njega i uvek me nervirao i uvek sam bio za to da se istrpi, ali majstore šta glumiš ti?
    Da je do tog Bobana svi znamo da bi igrao, njega vozaju kao idiota. Ako ga ne pozove na OI on je mentol najveći. Nema šta tu da bude ili ne bude fer. Ti pomažeš reprezentaciji sad, ako ispadneš zbog boljeg igrača koji nije bio u prilici to radiš za opšte dobro i krajnji cilj.
    Taj Sale je ispao nefer prema mnogima, nisam hteo do sad o njemu loše jer ga cenim kao sportistu pre, al čoveče oladi malo da ne bi leteo.

    Kod mene ti spinovi ne prolaze, plasiraj se ti na OI i ućuti.
    Last edited by Cassius Clay; 15-06-16, 19:55.

    Comment


    • Ma gde bre laže Đorđević. Da je neko drugi možda bih i sumnjao, Boban nikad ne bi rekao da neće da igra. Nego neka zove Đilas Čovića i Miška da popriča sa Miškom uz medijatora. Ili Miško ili SAS, Bobi nikako.
      Ma ja Đorđevića ne gotivim uopšte i nije on nikakav trener klasa, ali imao je rezultat i treba ga podržati... sve dok ne počne da se mnogo... ja bih zvao i onog Jelovca a zvao bih i Muslija, čujem da Musli igra dobro, a ovaj da zameni Bjelicu i da doprinese kakvim takvim iskustvom ali dugo ih nisam gledao pa ne znam sad. Za Milutinova me baš briga.

      Comment


      • Ja mislim da Sale nije idiot da izadje pred novinare i nesto, sto se tice njegovog posla, slaze. Mislim da je u ovoj prici jedini neozbiljan ispao Bobi, jer je znao da mu na kraju sezone istice ugovor, znao je da ce tesko nastupati na kvalifikacionom turniru i znao je da ce morati da trazi drugi klub ili potpise novi ugovor. S obzirom na sve to, nije trebalo da kaze da ce doci 20 dana pre okupljanja a onda dan pred okupljanje kao ne moze da dodje. Onda Saletu pravi problem i zato je covek s razlogom ljut. Onda mora u "minut do 12" da zivka neke sporedne igrace koji nisu bili u planu, a tim istim igracima verovatno nije sve jedno da ih prvo nije bilo na spisku, a posle sluze kao rezerva kada neko otkaze. Ajde i to, nego je jos gore sto ti isti igraci dodju (verovatno im se remete planovi za odmor), odrade pripreme, odigraju turnir i onda dodje naknadno covek bez dana treninga i odmah upada u prvu postavu, a ovi ostali koji su prolili krv i znoj na treninzima i utakmicama, rizikovali da se povrede, dobiju sut kartu. To nije ok. Isto tako, nije ok da neko ko je imao tesku sezonu, ko je odigrao mnogo minuta, dodje na okupljanje u vreme kada je isto predvidjeno, a neko dodje mesec dana kasnije i ima isti tretman (osim ako nekoga sprecavaju povrede ili neke slicne stvari). Mislim da je to ono sto Saleta nervira i mislim da do ovoga ne bi doslo da je Bobi malo ranije javio kako stoje stvari, a ne bas pred samo okupljanje. Mozda je covek imao ogromnu zelju da igra pa se nadao da ce se nesto promeniti do zadnjeg dana, ali opet je to bilo neozbiljno sa njegove strane. Medjutim, bez obzira na to, Bobi je dobar decko i mislim da bi trebalo da se prevazidje ovaj nesporazum i da mu to bude za nauk ubuduce.

        Sto se otkazivanja tice, mislim da je bilo mnogo vise otkaza ranije nego danas i to mnogo vecim trenerima od Saleta (Zoc, Duda, Kari, Dule, Sakota). Od ovih igraca jedino je u potpunosti otkazao pajser Milutinov, sto i nije toliko bitno. I tu podrzavam Saleta, da kada igrac jednom odbije, vise mu se ne da sansa da obuce reprezentativni dres. Izgovore tipa "letnja liga", "hocu da odmorim", "cekam da nadjem klub" itd itd ne treba tolerisati. Isto tako, nije vazno da li se igra sa Amerikom, Spanijom, ili Angolom, duznost svakog igraca, ako je ozbiljan, odgovoran i ako je patriota, da se odazove i da igra za svoju zemlju. Jedino tako mozemo da funkcionisemo. Cim se jednome popusti, odmah se neko drugi pobuni, pa onda treci itd itd, pa tako sve u krug i onda nemamo ekipu, nemamo reprezentaciju...nemamo nista.

        Sale jeste malo specifican, malo "tezak", pomalo i egoista, ali njegove stavove koji se odnose na igranje za reprezentaciju u potpunosti podrzavam. Sto se njegovog znanja tice, pokazao je da ima potencijala. Jos uvek je mlad trener, vreme ce pokazati u kojem ce smeru ici njegova trenerska karijera.

        Comment


        • Ko je on da donosi sud? To savez treba da odluči ko je permanentno banovan. Kažem ti lepo Bobija su odradili. I prošli i ovaj put.

          Comment


          • Ko je on? Paaaaa, selektor, takve odluke su u njegovom domenu, a ne u domenu saveza. Savez moze samo da ga smeni ukoliko nije zadovoljan njegovim radom.

            Comment


            • Sada je Bobi problem što neće igrati turnir jer ima stvarno bitnije stvari da uradi u životu. A nije problem kada je išao Raduljica? I jos neki igrači. Glupa prica. Sto volim kada poć e da se traži alibi a još nešto nije ni krenulo. Uvek mi moramo da kenjamo nešto kako nije fer bla bla... život nije fer. Neka se pomiri sa tim. Ako ne može da igra zbog ugovora istrpi to, moraš jednostavno. Ako ga je blam da igra onda prijatno dovođenja. I zavrsi priču. Neka neko nadje Saletove izjave zašto se Bobi nije vodio prošlih godina. Ništa više.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ma pusti Đorđevića i njegove fore, potpuno očekivano. U tu priču samo debil može da poveruje...Bobi koji je sinonim za korektnost ispalio zaboga Saleta, ne reprezentaciju, nego njega. Namerno, zao čovek. Da bi mu otkaz namestio! Hajde bre, svi znamo da se Bobi tu ništa nije pitao i nije frka ako ne može. Čim je saznao on je rekao. A Đorđević ako je nesposoban neće se plasirati. Ako je lud, neće ga zvati na OI kada bih dodao i lud i bezobrazan.

                Comment


                • Voli naš selektor takve izjave da daje, želi iznova da pokazuje koliko je mudar i pronicljiv i kako ga niko ne može zajebati, tako mi deluje, bez uvrede...

                  Ali ima odlične rezultate sa repkom, tako da mi uopšte ne pada na pamet da kritikujem više što je pozvao ovog a ne onog itd.

                  Bobija uopšte ne krivim.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Sada je Bobi problem što neće igrati turnir jer ima stvarno bitnije stvari da uradi u životu. A nije problem kada je išao Raduljica? I jos neki igrači. Glupa prica. Sto volim kada poć e da se traži alibi a još nešto nije ni krenulo. Uvek mi moramo da kenjamo nešto kako nije fer bla bla... život nije fer. Neka se pomiri sa tim. Ako ne može da igra zbog ugovora istrpi to, moraš jednostavno. Ako ga je blam da igra onda prijatno dovođenja. I zavrsi priču. Neka neko nadje Saletove izjave zašto se Bobi nije vodio prošlih godina. Ništa više.
                    Potpuno si u krivu. Nije ovde pitanje zelje niti blama kao sto kazes, niti bilo cega slicnog. Radi se samo o nacinu na koji je Bobi "otkazao" ucesce na turniru. Nije problem sto nece igrati, nece igrati ni Bjelica pa se ne dize toliko prasina oko toga, a uz to svi znamo da cemo lagano proci taj turnir. Problem je sto otkazujes poslednjeg dana, pa moraju nakandno da se zovu igraci koji su, ili otpali sa spiska, ili ih na istom nije ni bilo. Niti je Bobi pominjao da ne zeli da igra, niti je to cinio Sale, ne znam otkud ti takva pomisao, i tebi i jos nekima ovde.

                    Kako god da se okrene, Bobi ne moze da izbegne krivicu, iako mu ja licno ne bi puno zamerio. Prozivka je bila tada kada je bila, on se nije pojavio, tacka. Da li snosi odgovornost za tako nesto? Itekako. Da li je mozda i selektor mogao da bude pametniji pa da unapred shvati da iz objektivnih razloga ne moze da racuna na Bobija? Mogao je. Ono sto meni smeta, jeste sto Sale ispade odjednom baba roga, djubre, egoista, a Bobi je cist kao sunce. Niko nije lud da otkacinje jednog od najboljih igrace reprezentacije tek tako.

                    Comment


                    • Sale je baš takav kakvim si ga opisao i ja bih još dodao bezobrazan do krajnjih granica.
                      Namerno vrši zamenu teza i spinuje.
                      Zna da nije do Bobana, ne sme ili neće da kaže do koga je a to svi mi znamo, + KSS seronje što su kao obezbedili da dođe i oni su verovatno zakazali. Svi su tu krivi sem Bobana.

                      Kao kad bi neko od admina sad editovao tvoj post i ja tebi kažem jao betmene nismo se tako dogovorili lažove jedan a znam da ti je neko editovao.
                      Last edited by Cassius Clay; 16-06-16, 21:16.

                      Comment


                      • Sve su to neke teorije zavere koji nisu bas realne. Opet kazem, niko nije lud da sebi kopa rupu (u ovom slucaju eliminise prvog centra u ekipi).

                        Comment


                        • Ja nisam rekao da ga je Đorđević eliminisao već da je Marijanović onemogućen da igra i da je verovatno rekao čim je saznao i ne vidim tu problem. Najmanje se tu on pitao. Treba da osnuju u savezu posebni pomoćni organ sa 2-3 pregovarača sa Miškom da budu u kontaktu uvek da vidimo šta se tu dešava. Ja mislim da tu SAS jede govna, Miško je patriota i Bobi će igrati OI. A Sale od svega mora da napravi priču. Kao nije došao. Pa sigurno nije on tako hteo nego je tako ispalo. Nema ljutnje Sale.

                          Comment


                          • Vidi, vecina stvari koje pises ima smisla, ali nije u tome poenta. Ako se pre 20 dana cujes telefonom sa igracem i on potvrdi da dolazi, pa onda se 5 dana kasnije to javno kaze na konferenciji (Djilas) i ti sve vreme cutis, znaci da odobravas i da je sve sto je receno istina. A receno je da ce Bobi da dodje i da igra i da tu nema problema. Onda zoves dan pred okupljanje i kazes da ne mozes da dodjes. Tu je nastao problem. Da je Bobi odmah rekao da nije siguran da ce moci da dodje (jer poznato je da Spursi mogu da naprave problem i to su pokazali prosle godine), onda bi bila sasvim druga prica. Sale bi se sa njim dogovorio, bilo bi sve ok i ne bi dolazilo do ovakvih problema. Jokic je, na primer, sve vreme bio oprezan i davao je odmerene izjave. Sve vreme je pricao da zeli da igra, ali da ne moze to da obeca, dok ne rascisti stvari sa trenerom i klubom. Covek je ispunio to sto je rekao i eto ga u reprezentaciji bez problema.

                            Opet kazem, ne verujem da je Bobi tek tako otkacio reprezentaciju, ali da se poneo neodgovorno, to stoji i to je jedini problem. Nije problem ni da preskoci turnir, ni da ne dodje na dan okupljanja, sve bi se to resilo i sacekao bi ga Sale, ali je problem sto prvo govoris jedno pa na kraju ispadne drugo. I onda normalno da trener nije "srecan" zbog toga, jer mora da zove naknadno neke druge igrace.

                            Comment


                            • A ti u svemu tome ne vidiš mogućnost da je njemu javljeno kasno i da je on kolateralna šteta? Ne vidim razlog što ne bi javio da je znao. Znajući Bobija iz priča, taj ako ti ne pomogne neće ti odmoći nikad. Da je priča o bilo kom drugom igraču kulirao bih, ali Bobi je najmanje kurton od svih.

                              Comment


                              • Mačvan povredio prst kod kuće i otkazao Đorđeviću.

                                http://www.mozzartsport.com/vesti/ma...djevicu/138580

                                Comment

                                Working...
                                X