Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sada

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Сале:

      "Бобан и Милутинов су одустали од репрезентације. Марјановић ми је пре 20 дана јавио да ће да игра и јуче ме обавестио да ипак неће. Шокиран сам његовим поступцима.
      Исто је са и Милутиновим, пре 6 дана ме је обавестио да хоће да игра летњу лигу. Немам речи, неке ствари не могу да објасним. Ипак, он се барем појавио у хотелу, за разлику од Бобана."
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Đorđević: Hvala momcima koji su odlučili da još jedno leto provedu sa repezentacijom.Hvala Savezu i državi na šansi da iz BG odemo u #Rio2016
        Naša pažnja je usmerena samo na kvalifikacioni turnir, i mečeve protiv Portorika i Angole u Beogradu.
        Na pitanje o Bobiju: Pričamo samo o turniru i o momcima koji su ovde.Nemamo zaista šta da kažemo na tu temu. Bjelica je druga priča.
        Povreda Bjelice (stopalo) je takva da ne možemo i ne želimo da ga forisramo.Cilj nam je da bude spreman za #Rio2016,ako odemo tamo.
        Ni Milutinov neće biti sa nama ove godine, to je njegova odluka od pre šest dana, iako se pojavio u hotelu, za razliku od Bobana.
        Kuzmić će preskočiti ovo leto, on je dobio plan rada. Ovog leta će se se ženiti 2 puta, krstiti dete. Dakle, više će biti pod šatrom.

        Teodosić:
        Drago mi je da sam ovde. Atmosfera je odlična. Naš san je da odemo u #Rio2016.

        Marković:
        Čast mi je što sam ovde, sa ovim momcima


        Tim za kvalifikacije i Bože zdravlja Rio16

        Last edited by miloolja; 15-06-16, 13:05.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma ceka Boban ugovor, sredio Misko to, jbg sta da se radi. Ako je Jokara u ekipi, super.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Јебем ли га. Није ни мени јасно шта и Сале хоће. Да Бобан батали НБА због квалификација? А ако га не позове на ОИ јер не може да игра у квалификацијама, онда је он идиот.

            Мада, није ми ни јасно како му је Марјан пре 20 дана рекао да ће да игра кад се знало то од раније да не може.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ogradjuje se Sale. U slucaju nekog eventualnog neuspeha ici ce prica o tim pojedincima koji su izdali reprezentaciju
              Jos gora mi je masa (90% komentara na fb i portalima) sto je osula paljbu po Bobiju

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ko zna o cemu se tu radi. Ja za sada verujem Saletu, a ako je nesto slagao, onda i Boban treba da se oglasi, a ne da cutanjem odobrava sve ovo sto je receno. Ako je definitivno odustao od reprezentacije za ovo leto, onda je covek totalni kreten. Svakom igracu je san da igra za svoju zemlju na olimpijadi, pogotovo ako postoje realne sanse da se stigne daleko. Ako je spreman to da zrtvuje zbog nekad 2, nekad 4, nekad 7, a u najvecem broju slucajeva 0 minuta po utakmici u NBA, onda mu svaka cast na izboru prioriteta. Milutinova necu ni da komentarisem, koji ce nam...

                Meni iskreno nije jasno zasto pojedini igraci imaju tu neku bolesno veliku zelju da odu u NBA i jos idu kasnije do te mere da otkacinju reprezentaciju zbog neka 2 minuta po utakmici. U Evropi si najbolji centar, MVP, a tamo si 15-ti igrac u ekipi. Ni sa Bjelicom nije mnogo bolja situacija. Evo sada i Bogdan zapeo da ide tamo, a vratice se brze nego sto ce otici. Jedino je Jokic imao srece sto je upao u ekipu koja nema bas nikakve ambicije, pa ima puno prostora.

                Comment


                • Bobi nije odustao od OI vec samo od kvalifikacionog turnira jer ima obaveze prema klubu i treba da potpise novi ugovor koji bi trebalo da bude unosan i normalno da mu je to prioritet.
                  Sto se ovog drugog dela tice, minutaza je sporedna stvar potpuno, novac i prestiz igranja u NBA su neuporedivi sa bilo kojom drugom ligom ili takmicenjem u kosarci generalno tako da je to motiv vecine igraca sto razumem u potpunosti.

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Prvo nije Boban odustao od OI već ovih kavlifikacija, a ako selektor misli da nije zaslužio zbog toga da ide na OI, ok... njegovo pravo, on je šef. No, nešto ovde def nije u redu... niti je ovo crno, niti belo... jednostrano ili jednobojno. A šta je to što nije u redu.. traži alibi ili nešto drugo posredi... pa samo možemo da nagađamo. U par izjava i ponašanja me je selektor već neprijatno iznenadio, tako da mu i ne verujem baš mnogo. I opet šta god da je, ovolika hajka nije normalna, pogovotu što se zna da Bobi nije mogao pre 20 dana da mu kaže da će da igra. Mnogo ga nešto ostavljaju na cedilu kako je došao na kormilo... ne sećam se da su Duda i Željko toliko kukali, bez obzira na Miličića i slične.



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • “I always saw the participation in the Serbian national team as a great honor and a privilege”, told the Marjanovic to Sportski Zurnal. “Playing in this jersey has always evoked special emotions. My desire to play for the national team has never been disputed, neither is now. I want to play for Serbia in the Olympic Games, it’s one of my dreams. However, the circumstances are such that I can’t sign a contract in the NBA before July 6. Until then, I can’t put myself at the disposal of coach Djordjevic”.

                      “I talked with him and he is familiar with the whole situation”, the 27-year old center continued saying. “I am convinced that Serbia, due to the quality it has, will ensure the qualification to the Olympic Games. I hope that I will be able to fight for a place among the 12 passengers to Rio then”, he concluded.
                      http://www.eurohoops.net/featured/26...t-to-be-in-rio

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma nece Sale racunati na njega bojim se, posle ovakvih komentara. Drugo, bilo bi nefer prema igracima koji iznesu kvalifikacije jbg.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ja kapiram da Boban ne moze, nece da igra, ali ako je rekao da ce igrati I onda se ni ne pojavi, onda mi je okej da ga ne pozove ni na OI ako se kvalifikujemo.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Ma nece Sale racunati na njega bojim se, posle ovakvih komentara. Drugo, bilo bi nefer prema igracima koji iznesu kvalifikacije jbg.
                            Koliko se slažem sa tobom u prvoj rečenici...ne znam šta mora da se desi pa da ga pozove na OI (ajd da ne baksuziram ljudima), toliko se ne slažem za ovu drugu.
                            Zašto ne bi bilo fer?
                            Ne mogu da kažem da su kvalifikacije smešne, jer i Angola i Portoriko su u prošlosti igrali odlično, ali ako gledamo druga dva kval turnira, a mi igramo još kod kuće... pa i nije neki teret, bar ne bi trebao da bude. Dok na OI tek sve čeka ludilo, tako da cilj ovde apsolutno opravdava sredstvo.
                            No, neće ga zvati sigurna sam.
                            Last edited by miloolja; 15-06-16, 17:12.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Posle ovoga bi izgledalo kao nefer, pogotovo sto je Sale racunao na njega, pa se sad ponasa kao da je "neobavesten". Propustio bi i deo priprema takodje. Nije lako motivisati igraca da grize u kvalifikacijama i posle da se samo pozdravi sa njim u fazonu "jbg mali, sad najbolji idu". Pogotovo sto Bobi nije toliko a must da ide, mada se propusta prilika da napravimo najjaci tim jos od Indijanopolisa.

                              A cela poenta je oko ugovora. Kvalifikacije traju od 4. do 10. jula, a takozvani "moratorium period" u NBA u kojem timovi imaju dozvolu da pricaju sa FA igracima traje od 1. jula do 11. jula, i tek 11. jula on moze da potpise ugovor. Kapiram da mora da bude u USA za vreme tog perioda u cilju pregovora, a ujedno i ne zeli da rizikuje povredu na tim kvalifikacijama. Takodje, on nije igrac kojem je ugovor sigurica, pa da moze da igra kvalifikacije, a da mu menadzer sve to sredi i on dodje i potpise, nema sanse. Treba resiti egzistenciju i tu podrzavam Bobana, pogotovo ako je predocio vec da nije siguran za kvalifikacije, ali je tu za OI. Sale bzvz ispada Kostunica ovde.

                              Mislim, jasna je stvar od onog trenutka kada je Misko na RTS rekao da "imaju malih problema" sa ugovorom za Bobija.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja iz prve ruke sigurno znam da je Sale ispao nefer prema Milutinovu, tako da ne bih ni da zakljucujem sta je u Bobijevom slucaju. A mislim da u Rio treba da ide Bobi i da se slozimo za medalju neku, pa sam uz Marjanovica
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X