Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo smo pali u zadnja tri minuta, i bezpotrebno igramo potpuno neizvesnu zavrsnicu ali velika je razlika u klasi na nasoj strani/Guduric resava solo prodorom i kosem/, i zasluzeno smo Prvaci Evrope
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Ali sta je decko ubacio
      Koliko samo mi imamo talentovanih igraca i koliko dominiramo u sportu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment








      • Jedino jos bocanje da osvojimo..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ju, ju, juu šta rade ovi sportisti..cccccccc....
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Gudurić brat, Bože hvala ti za onaj koš!
            Ognjen sabio utakmicu.
            Još da je bio Tejić, ih...

            Svaka čast momci, imamo svijetlu sadašnjost i još svjetliju budućnost!

            Comment


            • Daj ovog Jaramaza u Zvezdu,iskidao lik.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Tejic povrijedjen, Jokic nije igrao zbog obaveza u NBA i opet Spanci ni blizu. To samo pokazuje koliko Srbija ima talenata.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Daj ovog Jaramaza u Zvezdu,iskidao lik.
                  Gledao ga ja svaki put protiv Zvezde ove godine, teško da je prebaci 5 poena po meču, baš bledo....ali eto protiv svoje genreacije odličan.

                  Gudurić će sigurno, ako ne ove, onda sledeće godine u Zvezdu, Bože zdravlja....a od ovih momaka, pored ovih već naših, ja bih voleo Zagorca, dečko je novi Kalinić, odličan.

                  Comment


                  • E a pazite ove ekipice...

                    Peno/Rebić
                    Marinković/Aranitović/Jaramaz
                    Stojanović/Zagorac
                    Jokić/Tejić
                    Milutinov/Ristić/Miladinović


                    Đenka brat

                    Last edited by Bastia33; 19-07-15, 22:23.

                    Comment


                    • Ma ne mora ovo prvenstvo ništa da znači, ja se sećam jedne godine kada smo takođe osvojili sad nzm da li je bio SP ili EP, imali smo pleja Jeremić se prezivao, brat cepao +20 pts po meču i danas ga nema nigde.....tada ja cenio da će lik pikati NBA.

                      Comment


                      • Ma ovo je daleko od naše najjače postave u ovom trenutku... U postu iznad svi su ispod 21. godine, tako bi trebao izgledati naš sastav.

                        Comment


                        • Više se ni ne radujem kao pre, ovo postalo normalno da osvajamo sve živo

                          I legendarno

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Gledao ga ja svaki put protiv Zvezde ove godine, teško da je prebaci 5 poena po meču, baš bledo....ali eto protiv svoje genreacije odličan.

                            Gudurić će sigurno, ako ne ove, onda sledeće godine u Zvezdu, Bože zdravlja....a od ovih momaka, pored ovih već naših, ja bih voleo Zagorca, dečko je novi Kalinić, odličan.
                            Загорац има предиспозиције да буде три пута бољи од Калинића. Човек је најкомплетнији наш играч у последње време.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Mnogo smo jaki Nego sto je dobra ova reklama za jelen pivo,samo retko je pustaju...
                              ubijaju me sa tom reklamom iz vise razloga
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...mora-u-Ameriku

                                E Pope, sto nas proda...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X