Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Bas me zanima kako ce se stvari odvijati sa Ercegom. Kuzmic je bolji centar od Raduljice, u to sam 100% siguran, ovog samo zasluge sa SP guraju.
    Siguran si, jer je iz tvog kraja ?

    Odlican je ovo spisak, imace tu muka Sale oko nekih igraca, ali kako god da odabere, nije me briga.

    1: Teo, Pepi
    2: Bogdan, Nedovic, Milosav
    3: Bjelica, Kalina
    4: Erceg, Mitrovic, Macvan
    5: Bobi, Braduljica ili Kuzmic

    Dakle dosta se dvoumim izmedju ove dvojice, Sale jednostavno ima poverenja u Raduleta, ali i meni Kuzmic deluje kao dosta bolja opcija, plus ovaj ne igra pola sezone, ima tu price da se on intezivno sprema i da je odmarao zbog povrede, ali jedno je obican trening, a sasvim drugo takmicarska forma. Previse mi dobro Ognjen izgleda, bas onako skolovan centar, raspon ruku ogroman i trci kontre bolje od bekova, izuzetno brz.
    Stavio sam i Macvana, jer onda Sale ne mora da vodi treceg centra i mozemo forsirati u nekim situacijama "small ball".

    Velika mi je nedoumica Nedovic, i moze se desiti da Jovic opet krene zbog svoje odbrane, ili mozda Danguba, ali ovog puta zelim da Nedovic uspe pod Saletovom palicom, nadam se da moze biti dosta bolji i da ce iskoristiti svoje fizicke predispozicije na pravi nacin, mislim da vise moze da ponudi od Jovica, ali videcemo, za sad je on tu upitnik.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Упадају или Милутинов или Јокић, ако не и обојица. Пре Кузмића ће један од њих (Милутинов пре) сигурно.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ne bih ja uopste bio toliko siguran u to. Nekako mi je jedini siguran medju centrima Bobi, a mozda i tu Sale napravi izuzetak.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ма Милутин игра као звер. Немерљиво је напредовао, скаче, бије, набуџио технику па и поентира одлично. Некако ми је он скроз сигуран. А и Јокара шије. Не треба причати о њему ништа посебно. Још гађа тројке па може и да шири игру и још више да се комбинује са њим. Плус што верујем да би од њега Сале направио још много бољег играча.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Milutinov ima vece sanse, jer koliko znam, Jokicu je ipak ovo leto bitniji individualni rad u Americi i zaista mu treba to da bi dalje napredovao. Sije on, ali nije to jos dovoljno za reprezentaciju, mora odbranu da sredi, cim ima kvalitetnijeg pored sebe, natrpa ga, primer Luke Mitrovica. Ali cisto je na sirem spisku, da zna da Sale racuna na njega.
            Stoji sve za napredak Milutinova, ali mi je i dalje mnogo drven.

            Ipak Bobi, Radule(bas mora da bude ocajan na pripremama pa da otpadne, racuna Sale na njega 100%) i taj treci ako se za istog Sale odluci i vodi 3 petice. Mislim da iako sam Macvana stavio, on verovatno otpada, jer odbrana nula bodova, a i fizikalije mu nisu na onom nivou koji bi mozda Sale zahtevao. Dosta je to sto Erceg nema odbranu. Mada treba videti i tog Ercega sa smanjenom minutazom i kako ce to da izgleda.
            Gore sam stavio Bjelicu na tri, cisto da Kalina ne bude jedina trojka, ali inace Bjelicu vidim kao 4, jer je on tu sa svojim napadackim skill setom medju najjacima u Evropi, ako ne i najjaci, MVP je valjda. On kad je trojka, to je kao da Tea stavis na dva da bude klasican spot up suter, greota bre.

            Ta trojka nam je najslabiji deo tima. Relativno Bogdan, Milosav mogu da odrade to, ali to nije kljucno resenje. Ne bi me cudilo ni najmanje da Sale povede Simona ili Keselja, ni najmanje. Mada ipak mi je realnije ako vec gleda trojku, onda da vodi Dangubu. Tu se i dvoumim, mozda Milosav i otpadne, posle povrede ni senka onog igraca, a ni ne lici vise toliko na onog specijalca u odbrani.

            Mislim, na kraju krajeva, prica u prazno, Sale ce to najbolje uvideti posle prvih meceva na pripremama i na samim treninzima.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kao da nam grupa nije dovoljno teška, već sad i ovo...

              http://www.sportklub.rs/novicki-predvodi-nemce
              Last edited by Bastia33; 04-06-15, 14:45.

              Comment


              • Koja greska Saleta sto nije stavio Lucica na siri, pa covek bas pokazuje u Valenciji na svim poljima koliko bi bio bitan sraf za repku, prokleta ledja.
                Nedovic pored par bljeskova na prosloj i pretprosloj, nastavlja po starom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Govorio je da je Luča potpuno zaslužio poziv i ponašanjem i igrom, ali da nije rešio problem sa ledjima.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Bravo djevojke

                    Comment


                    • Nase devojke igraju odlican mec sa Spanijom
                      U zavrsnici uspesnija Spanija, i nase protiv Litvanije odlucuju o plasmanu u cevrt finale.
                      Last edited by jovan; 20-06-15, 21:23.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Nase reprezentativke sa velikim optimizmom ocekuju odlucujuci mec sa Turskom za polufinale.
                        Mec je na programu u sredu od 18 h.-neka je sa srecom
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Скратио Сале списак. Нема Јокаре и због њега ми је само криво. Остало ми се свиђа.

                          Позвано је следећих 18 играча:

                          Милош ТЕОДОСИЋ – ЦСКА
                          Стефан МАРКОВИЋ – Уникаха
                          Стефан ЈОВИЋ – Црвена звезда Телеком
                          Немања НЕДОВИЋ – Валенсија
                          Богдан БОГДАНОВИЋ – Фенербахче
                          Драган МИЛОСАВЉЕВИЋ – Партизан НИС
                          Никола КАЛИНИЋ – Црвена звезда Телеком
                          Марко СИМОНОВИЋ – По Ортез
                          Марко КЕШЕЉ – Мега лекс
                          Немања ДАНГУБИЋ – Црвена звезда Телеком
                          Немања БЈЕЛИЦА – Фенербахче
                          Лука МИТРОВИЋ – Црвена звезда Телеком
                          Зоран ЕРЦЕГ – Галатасарај
                          Владимир ШТИМАЦ – Бајерн
                          Мирослав РАДУЉИЦА – -
                          Бобан МАРЈАНОВИЋ – Црвена звезда Телеком
                          Огњен КУЗМИЋ – Голден стејт
                          Никола МИЛУТИНОВ – Партизан НИС

                          Ту су Ерцег и Митар али зато нема ни Мачвана ни Јокића. Драго ми је да је позвао Кузмића, било би лепо ако би се он некако прогурао у 12.
                          Симон је непотребан скроз.


                          1. Тео
                          2. Марковић
                          3. Недовић
                          4. Богдановић
                          5. Милосављевић
                          6. Калинић
                          7. Бјелица
                          8. Митровић
                          9. Ерцег
                          10. Марјановић
                          11. Милутинов
                          12. Кузмић

                          Овако бих ја волео да Сале изабере од ових 18.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mogu da se setim zasto Jokic ide u Ameriku, da li da sanira ledja ili da radi individualno.

                            Za Macvana sam i ocekivao da ce brzo da ispadne, ne verujem da moze da prezivi pripreme bez jedne povrede.Ocekujem da otpadnu Milutinov i Stimac, ostalo je vec teze predvideti i zavisice od priprema i zdravlja igraca.

                            Comment


                            • Sve mogu da razumem ali simonovic i stimac totalno nepotrebni ali verovatno ispadaju vec u sledecem skracivanju spiska mada mozda i stimac i ode na prvenstvo ko ce ga znati
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • 1. Teodosic, Markovic, Nedovic
                                2. Bogdanovic, Milosavljevic/Jovic
                                3. Kalinic, Simonovic
                                4. Bjelica, Erceg
                                5. Marjanovic, Kuzmic, Raduljica/Milutinov

                                Po meni visak su Stimac, Keselj, Dangubic i Mitrovic.

                                Na niskim pozicijama je sve jasno, jedino ce biti pitanje ko ce od dva pit-bula ici na prvenstvo (Jovic ili Milosavljevic). Na trojci mislim da dobre sanse ima Simonovic, jer je imao jako dobru sezonu i ono sto nama treba od njega on odlicno radi, a to je sut (uostalom dobro je to radio i na proslim pripremama i prvenstvu). Na cetvorci mislim da nema mesta za Mitrovica iz prostog razloga sto Bjelica pokriva tu poziciju i pritom ima veliku minutazu, a Erceg je svakako i po kvalitetu i po iskustvu ispred Luke. Sa druge strane povesti pored tri centra i dve cetvorke jos jednu cetvorku, mislim da je to previse visokih igraca. Sve zavisi od Saletove koncepcije, ovo je samo moje misljenje. Na petici mislim da ce ipak pre poci Raduljica nego Milutinov koji je imao solidnu sezonu, ali opet nije pokazao nista spektakularno. Ko god od njih dvojice da prodje trebalo bi da greje klupu, jer Bobi i Ognjen su imali fantasticne sezone i svakako im pripadaju prva dva mesta u postavi.

                                Stimac, Keselj i Dangubic mislim da nemaju nikakve sanse. Mitrovic je tu mislim samo ako dodje do neke povrede ili odredjeni igraci pokazu slabu formu. Ako sve bude ok, mislim da mu sanse za prolazak nisu velike.

                                Comment

                                Working...
                                X