Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, Micić obavezno, radije njega nego Jovića, mada nisam puno gledao Bajern u zadnje vrijeme pa ne znam kako mali igra odbranu, Jović se u Saletov sistem sigurno bolje uklapa, a krene ga svaku treću utakmicu, predugo je to za čekati.

    Evo kako bi po meni startna petorka trebala izgledati:
    Teo, Bogdan, Bjelica, Erceg, Raduljica (mada na centru imamo najgori izbor, Raduljica ne igra košarku evo biće brzo godina, Bobi je rupa u odbrani, Milutinov nije 'dorastao' Radulji u odbrani ni Bobiju u napadu. Teška situacija
    Najbolje da pozove Katića
    Volio bih vidjeti Jokića, a i zaslužio je momak da ga pozovu u prvi tim

    Na klupi, što se tiče beka/krila, da bude Dangubić, popravlja formu u zadnje vrijeme i igra strašnu odbranu.

    Comment


    • Jovic pre Micica zbog odbrane. Imamo mi dovoljno poena u rukama i pleja koji deli sasvim dovoljno asistencija.
      sigpic

      Comment


      • Jokic pre Milutinova, jesam grobar ali to je realnost...
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Markovic mora ici, covek igra 5x bolje za repku nego za klubove, gine na parketu. On je obavezan koliko i Teo, Nedovic mi je visak u svakom pogledu. Nije suter, cisti fizikalac. Za to vec imamo Bogdana koji je i mnogo bolji suter i generalno je klasa za Nedovica. Vasa je slab fizicki, u odbrani los. Nije sigurno igrac koji moze uticati na tempo igre.
          Teo ce svakako u vaznijim mecevima igrati 30 minuta, preostalih 10 je rezervisano za defanzivce, Stefija (koji zna iznenaditi i u napadu, sa ubacivanjem iz drugog plana, najcesce) i Jovica.
          Last edited by Black Mamba 24; 25-03-15, 22:10.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Da, Micić obavezno, radije njega nego Jovića, mada nisam puno gledao Bajern u zadnje vrijeme pa ne znam kako mali igra odbranu, Jović se u Saletov sistem sigurno bolje uklapa, a krene ga svaku treću utakmicu, predugo je to za čekati.

            Evo kako bi po meni startna petorka trebala izgledati:
            Teo, Bogdan, Bjelica, Erceg, Raduljica (mada na centru imamo najgori izbor, Raduljica ne igra košarku evo biće brzo godina, Bobi je rupa u odbrani, Milutinov nije 'dorastao' Radulji u odbrani ni Bobiju u napadu. Teška situacija
            Najbolje da pozove Katića
            Volio bih vidjeti Jokića, a i zaslužio je momak da ga pozovu u prvi tim

            Na klupi, što se tiče beka/krila, da bude Dangubić, popravlja formu u zadnje vrijeme i igra strašnu odbranu.
            Kažeš da na centru imamo najgori izbor, a guraš tri visoka u petorku.

            Naša najkvalitetnija petorka je: Teo, Nedović, Bogdan, Bjelica i Raduljica.

            Backup: Marković, Kalinić, Erceg

            I to je to, bitne utakmice se igraju sa 8 igrača.

            Roster mogu da popune: Jović, Lučić, Jokić i Bobi. Ne treba zaboraviti ni Milosavljevića, Dangubića i Micova, ali ne znam koliko je realno da on bude u timu dok je Sale tu.


            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Markovic mora ici, covek igra 5x bolje za repku nego za klubove, gine na parketu. On je obavezan koliko i Teo, Nedovic mi je visak u svakom pogledu. Nije suter, cisti fizikalac. Za to vec imamo Bogdana koji je i mnogo bolji suter i generalno je klasa za Nedovica. Vasa je slab fizicki, u odbrani los. Nije sigurno igrac koji moze uticati na tempo igre.
            Teo ce svakako u vaznijim mecevima igrati 30 minuta, preostalih 10 je rezervisano za defanzivce, Stefija (koji zna iznenaditi i u napadu, sa ubacivanjem iz drugog plana, najcesce) i Jovica.
            Igrači kao Nedović su suvo zlato, tempirane bombe, neverovatne fizikalije, nema neki šut, ali može da ga krene u nekim bitnim mečevima. Ima odličan pregled igre, lepo deli lopte, igra je tečna sa njim. On je siguran u 12.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Kažeš da na centru imamo najgori izbor, a guraš tri visoka u petorku.

              Naša najkvalitetnija petorka je: Teo, Nedović, Bogdan, Bjelica i Raduljica.

              Backup: Marković, Kalinić, Erceg

              I to je to, bitne utakmice se igraju sa 8 igrača.

              Roster mogu da popune: Jović, Lučić, Jokić i Bobi. Ne treba zaboraviti ni Milosavljevića, Dangubića i Micova, ali ne znam koliko je realno da on bude u timu dok je Sale tu.




              Igrači kao Nedović su suvo zlato, tempirane bombe, neverovatne fizikalije, nema neki šut, ali može da ga krene u nekim bitnim mečevima. Ima odličan pregled igre, lepo deli lopte, igra je tečna sa njim. On je siguran u 12.
              Nista od toga. Gledao sam par meceva u Valensiji. I sam kazes moze da ga krene, ali to se desava kad je glavni igrac. Sad su prve tri napadacke opcije jasne kao dan, Teo, Bjelica i Bogdan.
              Verovatno ce ici jer je fizikalac i Djordjevic voli takve. Ali on u petorku sa Teom i Bogdanom ne moze, igra se sa jednom loptom. Izbacio si Kalinica koji uz Bjelicu sigurno postize najvise poena iz odbojke i ima najvise ofanzivnih skokova.

              Ako Erceg slucajno i zavrsi na SP, Lucic mi je tu visak. Da je to onaj Lucic iz poslednje sezone u Partizanu bila bi druga prica.
              Last edited by Black Mamba 24; 25-03-15, 23:01.
              sigpic

              Comment


              • Naravno ako Lučić bude zdrav. Nedović ne mora biti istovremeno sa Teom i Bogdanom. Nisam izbacio Kalinu. Evo recimo 8 igrača koje bih ja rotirao u važnim utakmicama. Na primer: Teo, Bogdan i Bjelica 30 min., Nedović, Raduljica i Erceg 25 min., Kalina 20 min, Marković 15 min

                Comment


                • Ви што форсирате и Јовића и Марковића да се одлучите за једног. Свеједно ког јер њих двојица заједно нису потребни у репрезентацији. Једноставно, сасвим довољан је један од њих.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                    Ви што форсирате и Јовића и Марковића да се одлучите за једног. Свеједно ког јер њих двојица заједно нису потребни у репрезентацији. Једноставно, сасвим довољан је један од њих.
                    Reci to Saletu, u Španiji su oba bila.

                    Comment


                    • Друга ситуација била.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                        Друга ситуација била.
                        Ajde podseti me, jel zbog povrede Micića ili čega?

                        Comment


                        • Недовића првенствено па онда и Мицића (ако је уопште и он био повређен).

                          И да, ако би дошло до тога да је потребан Васа, нисам баш сигуран да не би звао Миљеновића пре њега.
                          Last edited by Урош94; 26-03-15, 00:52.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                            Недовића првенствено па онда и Мицића (ако је уопште и он био повређен).

                            И да, ако би дошло до тога да је потребан Васа, нисам баш сигуран да не би звао Миљеновића пре њега.
                            Da, zaboravio sam da je Nedović bio povređen. Neće ići Jović ako ide Nedović. Biće tu Teo, Marković, Nedović, onda Jović stvarno ne treba, ali ja ga i nisam stavio u onih 8 koji bi trebalo da iznesu važne mečeve, već samo da popuni roster. Micića sam zaboravio, ako bude zdrav i spreman mislim da on treba da bude u 12. Nedović bi onda igrao samo na dvojci, jeste da nema pouzdan šut, ali za njega mora biti ozbiljna minutaža, oko 25 min.

                            Miljenovića bih voleo da vidim kako igra kad nije u Megi. Tamo nema pritiska, ljudi igraju na veliki broj koševa, razigravaju igrače za prodaju.
                            Last edited by goku; 26-03-15, 01:14.

                            Comment


                            • Поред Теодосића, Недовића, Марковића/Јовића нема места и за Василија или Миљеновића. И ја бих њих да гледам али превише плејмејкера. Ту су још на беку Богдан/Драган. Замислите тек кој ће џумбус да буде за 3-4 године када Пено сазри. Па Загорац зверина, Маринковић, Ребић, Јарамаз.

                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ne moze Nedovic imati vecu minutazu od Kalinica, stvarno ne kontam zasto ga toliko forsirate?
                                Nisam mislio da si skroz izbacio Kalinica, vec iz prve petorke. Neko ga izbacuje zbog Ercega (sto je opet mnogo opravdanije ako ovaj bude igrao), a neko zbog Nedovica, sto je skroz glupo, bez uvrede.
                                Mnogo mi je korisniji Gagi.

                                Ali kao sto kazes Goku, glavne utakmice igra 8, maksimalno 9 igraca, tako da nema potrebe razbijati glavu sa trecim igracima u rotaciji, to se verovatno i bira po formi za vreme priprema ili zaduzenosti kod reprezentacije, nazalost i poneka povreda olaksa izbor.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X