Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A cek, koji je format takmicenja? Je l' se novonastale grupe E i F ukrstaju po sistemu 1-4, 2-3 ? Mi znaci igramo sa Grcima, Hrvatima, Slovencima ili Litvancima u cetvrtfinalu? Sto znaci ako u grupi E budemo drugi ne mozemo igrati u polufinalu sa prvim i trecim iz te grupe, a to bi bili valjda Spanci i Francuzi.
    Daleko je jos, ali ako zelis zlato osvojiti nema obaziranja na zreb.

    Zaboravih Ruse u grupi A, mogli bi mozda i oni nesto da urade.

    EDIT: Zajebao sam se, sa trecim igramo ako budemo drugi.
    Last edited by Black Mamba 24; 08-12-14, 16:39.
    sigpic

    Comment


    • Dokle vise Spanci?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Dokle vise Spanci?
        Sta fali Spancima? Igrali smo i sa Francuzima mnogo puta od 2011. godine. Moras igrati sa najboljima da bi bio najbolji.
        sigpic

        Comment


        • ukrstaju se a i b a c i d
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • Јаоо Турци.. Лебеее..

            Comment


            • Baš nas unakaziše sa grupom

              Ali šta ima veze, prolazimo ovo kao plitak potok

              Comment




              • Izgleda da nema drugih grupa ide se odma na izbacivanje poslije prve grupe

                edit: ja pratio crte pa mislio da su AB i CD kosturi odvojeni do finala,a gledajući brojke skužio da sam u krivu
                Last edited by Mario Ancic; 08-12-14, 17:01.

                Comment


                • A i B se ukrstaju i rokaju se reprezentacije sve do finala...sto bi znacilo da ako ne budemo prvi u grupi, idemo na Francusku u 1/4 finalu


                  EDIT: Ipak me zajebao komentator na HRT-u dobro je
                  Last edited by Heartbreak; 08-12-14, 16:50.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel mogla teža grupa?
                    Španci, sve se zna, Turci imaju mladu i dobru reprezentciju, Njemci će sigurno igrati dobro u Berlinu, Italijani solidni.
                    Jedna grupa jaka, a ostale pff...


                    Sale je želio najtežu grupu, dobio ju je, ali sve nešto sumnjam da je zadovoljan... Biće teško, ali mislim da smo mi i dalje pod utiskom od prošlog evropskog pa ne očekujemo mnogo, ali smo ipak sada drugi u svijetu (prvi u Evropi), i sigurno ih možemo zgaziti.

                    Comment


                    • Pa ovo je odlicno. Nisam ja sumnjao da ce napraviti kostur tako da Spanci ne mogu na Francuze do finala. Ali ako se desi neko iznenadjenje, mi ili Rusija, milina ce biti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mnogo je bolje da budemo drugi u grupi jer onda 1/8 finala (Finska, BiH, Rusija) i onda na pobednika C, nek bude bilo ko prolazimo u 1/2 finale i OI kvalifikacije

                        Trece mesto ti ipak donosi Litvaniju u 1/4 finalu
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima jos mnogo, ko zna ko ce biti u kakvoj formi, ali ako gledamo trenutno stanje meni je vazno samo da ne naletimo na Spance pre finala. Hoce biti Francuzi u najjacem sastavu, ali bicemo i mi jaci za ne igranje Simonovica, Katica, Bircevica, odnosno igranje Mitra, Lucica, mozda Bobija.
                          Naravno, kljuc je zdrav Teodosic.
                          Last edited by Black Mamba 24; 08-12-14, 17:03.
                          sigpic

                          Comment


                          • Postoji li sansa da Erceg igra za reprezentaciju? Nisam upucen i njegov stav i desavnaja.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Po meni je grupa vrlo dobra, ja sam slicnog misljenja kao i Mamba, ne treba uopste da nas interesuje ko je protivnik, u smislu kalkulisanja, dati 120% svaki mec, a videli smo na SP, koliko mozemo, sa onim rosterom pod Saletom, kada se takav doprinos da. Sada uz sigurno mozda 3-4 novih momaka u timu, koji ce individualno daleko unaprediti tim i dati jace opcije Saletu, apsolutno sam siguran da mozemo daleko. Opet, prosla iskustva mi govore da je najbolje da nista ne ocekujem, jer tada izdominiramo.

                              Erceg ako stvarno zeli da igra, i ako Sale njega vidi u svojim zamislima, onda ce on igrati. Necu sumnjati u Saletov izbor nijednog momenta, pa makar on izostavio Ercega, a ovaj hipoteticki, u medjuvremenu bude MVP Evrolige.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Tesko mi igramo sa Spancima ume da ih sere posteno kad igraju protiv nas a mislim da ne bi treblo biti problema protiv ostalih ekipa sem mozda sa Italijom
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X