Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos i sad Simonovic da ubode trojku za kraj i da ugase kosarku.

    Moze i Bogdan, daj sta das
    Last edited by p4p1; 09-08-14, 17:35.

    Comment


    • Izgleda poznato
      sigpic

      Comment


      • Bogdan i Simon kombinovano u mudima imaju 30 kila

        Preporodio se Marko kod Saleta. Nije statican, krece se bez lopte. Bravo bre!

        Comment


        • Prati ih "prokletstvo" Saleta
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Jbt osecam se kao da smo igrali takmicarsku utakmicu

            Znacice ova pobeda, siguran sam.

            Comment


            • Simon

              Bogdan

              Ovaj Simon ako je pametan da dodje kod nas, pa da podigne pehar ko covek
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Симон се опрашта од репрезентације послије утакмице уз изјаву Нек вам сада Богдановић игра.
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Дајте неки хрватски спортски форум морам мало да читам и да плачем.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Preporodio se Marko kod Saleta. Nije statican, krece se bez lopte. Bravo bre!
                    Naprednija verzija Keselja.
                    Iznenadio me dosta, pokazao je veliku pozrtvovanost, i to se ceni.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sto se mene tice Radule prvi centar.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by Урош94 View Post
                        Дајте неки хрватски спортски форум морам мало да читам и да плачем.
                        http://www.index.hr/sport/clanak/djo...ku/764670.aspx
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Мамојебачи!

                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Vidim Simon nešto dominirao danas

                            Comment


                            • jesi mu našo forum s najvećim debilima u regionu sa svih strana,to po meni komentiraju samo bolesni ljudi,a mislim ako čitaš tamo da ti je sve jasno...
                              Gledao sam zadnjih 15 tak minuta ,sjećam se vašeg Simona kad je igrao protiv Cibone na F4 kad nije mogo ubacit ništa doslovno,ne kužim kaj se njemu desilo danas
                              Primjetio sam da Sale rekao na timeoutu u zadnjem napadu moramo odma tricu radit će faul( i onda uđe onakav krumpir od table),a Repeša dosada nijednom u karijeri nije napravio takvu stvar,uvijek je branio zadnji napad,trebao je to znati

                              Vratit ćemo vam u osmini finala,nadam se ....do sada je bio slučaj zadnjih 3,4 godina,koja ekipa izgubi u međusobnoj tekmi ,odigra bolji turnir na kraju,valjda tako bude i ovaj put ,tim više jer postoji velika mogućnost susreta u osmini finala...al primjetilo se i danas da ima dosta skrivanja karti..i vama i nama nisu igrali po 2 igrača iz početne petorke..

                              Comment


                              • Mocno delujemo, cak i oni za koje sam bio skeptik (a verujem i velika vecina ljudi) razvaljuju - Simon, Markovic, Raduljica pa i Stimac i Jovic.

                                Jos da se prikljuce Teo i Krle pa da rokamo i rolamo.

                                Sad mi je jos vise krivo sto su nam povrede odnele toliko kvalitetnih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X