Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na cetiri imamo Bjelicu i Novicu. Ovog drugog obozavam, ali me nije ubedio da moze biti od velike pomoci na SP.

    Comment


    • Mocni Raduljica ce nam igrati centra e to bih hteo da vidim
      Erceg imao sjajnu sezonu u Galati,i ta povreda pa i nije mu argument posto je i Lucic povredjen a ipak ga zvao?!
      Marjanovic je morao da bude pozvan,ne znam samo koga ce rotirati na mestu centra,da nece mozda Stimac na centra?Videcemo sta ce Sale uraditi ali po meni mogao je dosta bolji spisak biti.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Какав бре Бобан, не бих ја њега звао у репрезентацију. Не можеш на таквог човека да се ослониш. Штимац са друге стране одиграо предобру сезону у Уникахи и заслужио је позив. Што се мене тиче, Крле, Мирослав и Штимац је добра тројка. Плус ко зна шта ће бити са овим Кравнићем. А Кузмић је покидао у развојној лиги (иако је у принципу она ретардирана и није никакво мерило). По питању центарске линије можда бих само пре звао Милутинова уместо овог Кравнића, али не буним се јер овог батицу не знам.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Tačno ja neću da gledam ovo. Ako ovaj retard Simonović ne otpadne sa spisak, nema sile da gledam ja ovo.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Kod nas je problem sto mi poslednjih 10 godina "stvaramo buducu reprezentaciju", a pod tim se podrazumeva ubacivanje klinaca i igraca koji jos uvek nisu dovoljno zreli da igraju za reprezentaciju. Meni je ovako nesto potpuno bezveze, jer igraci treba da se kale i napreduju u klubovima, a ne u reprezentaciji za koju uvek treba da igraju trenutno najbolji igraci koje imamo bilo da oni imaju 15 ili 35 godina.

            Ne zelim nista unapred da pricam, ali ovaj Saletov pocetak mi se uopste ne svidja, jer mi cela ova prica sa "taktickim zamislima", "lutanjima" itd deluje skroz neozbiljno i neorganizovano, kao da se jos uvek nema neki ozbiljan plan sta i kako.

            Sto se tice Kravica, cackao sam malo po netu i YT-u...decko ima strasno telo i dobru brzinu za svoju poziciju, a da li ima nesto i u glavi, videcemo. Cini se kao igrac koji moze puno da znaci i pomogne.

            Comment


            • Koliko bese jos treba da otpadne tj koliko ljudi ide na SP?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Сад има 20, а треба да остане 12-13, значи отпада 7-8.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Pa otpadaju tu Simonovic i taj Kravic sigurno jedino ako ne dodje do neke povrede.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ja kad se setim Bobija u dresu repke, prvo na pamet mi padne mec sa Spancima 2011 godine, zato sto je tu zbog svoje imobilnosti stalno ispadao iz igre i nije znao gde se nalazi, a i stekao sam utisak da on moze da bude koristan po ekipu tek kada uspore igru protivnika.On za nasu ligu(a i za regionalnu) zbog tih razloga jeste Bog i batina, ali nije za najvise domete.Tada Bobi vise dolazi do izrazaja, a posto igramo u grupi sa Francuzima, Spancima i Brazilcima koji igraju brzu kosarku ne vidim da bi nam Bobi bio od koristi.Mada meni je pre svega bezveze sto se nekih igraca prebrzo odrekao tj nije im ni dao sansu na pripremama, a vec ih precrtao.

                    Comment


                    • Jos jedan dokaz "ozbiljnosti" selektora:

                      http://sportal.rs/news.php?news=128634

                      Comment


                      • I posle mi pricamo kako bi lepo bilo da Pavlovic zaigra za repku, pametan covek sto je odjebao ovo zajebavanje jos pre 10 godina.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Samo cu reci - Krle i Teo

                          Ko kaze bilo sta protiv njih leti sa foruma

                          Comment


                          • Тео шабан, све ради на своју руку, укењала га она тројка и сад га људи дижу у небеса. Само троши лопте безвезе и ако га прокења неки пас то је то. Да не причамо о одбрани...
                            А и Крле је матор већ.

                            Spoiler
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • I Novica se zahvalio na pozivu i rekao da ne moze da igra na SP.

                              Obozavam ga ali ovo je njegova mrlja karijere.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • O Krletu stvarno nista ne bih rekao, jer je covek as, uvek se odazove reprezentaciji i igra maksmilano, ali za Teodosica. Sto kaze Uros, dao trojku protiv Spanije koja ga je realno usrala. U klupskoj karijeri nije uradio nista, iako se mnogo, mnogo ocekivalo. Verovatno najgori defanzivac u nekom ozbiljnijem klubu u celoj Evropi. Delovalo mi dosta puta da igra preko one stvari. Nije bitno da li si se odazvao ili nisi. Ako ti se ne igra, onda je korektnije otkazati, nego doci i igrati na nultom nivou.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X