Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.rs/pojacanje-iz...igra-za-srbiju
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Miloš Teodosić (CSKA), Stefan Marković (Banvit), Nemanja Nedović (Golden stejt), Vasilije Micić (Mega vizura), Stefan Jović (Radnički Kragujevac), Nenad Miljenović (Mega vizura), Milenko Tepić (Partizan NIS), Stefan Peno (Barselona), Bogdan Bogdanović (Partizan NIS), Nemanja Krstić (Mega vizura), Vladimir Micov (CSKA), Vladimir Lučić (Valensija), Nikola Kalinić (Radnički Kragujevac), Nemanja Dangubić (Mega vizura), Nemanja Bjelica (Fenerbahče), Novica Veličković (Mega vizura), Zoran Erceg (Galatasaraj), Duško Savanović (Anadolu Efes), Stefan Birčević (Radnički Kragujevac), Luka Mitrović (Crvena zvezda Telekom), Milan Mačvan (Galatasaraj), Nenad Krstić (CSKA), Ognjen Kuzmić (Golden stejt), Boban Marjanović (Crvena zvezda Telekom), Vladimir Štimac (Unikaha), Dejan Kravić (Teksas Tek), Nikola Milutinov (Partizan NIS), Raško Katić (Crvena zvezda Telekom), Miroslav Raduljica (Milvoki baks).
      Nije mi jasno zasto nema Jokica. Ja sam ga ocekivao kao 14. igraca (osim ako je 12 maksimum), a kamoli na sirem spisku.

      Comment


      • Dobro ljubo ne mogu bas svi na taj spisak, mora nekoga i izostaviti a Jokic ce vec svoju sansu dobiti , momak je ogroman potencijal kakvu ruku ima
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Pa on je bolji od Bircevica i Mitrovica, a meni bi bio ispred Savana i Macvana.

          Ovako bih ja to odradio:

          Teo, Pefi, Micic
          Bogi, Nedovic
          Micov, Lucic
          Bjelica, Erceg, Novica, Jokic
          Krle, Raduljica, Bobi/Kuzmic

          Novica bi mogao da bude X faktor. Naravno, ako bude uopste isao na prvenstvo. Ne znam da li ce zeleti da rizikuje svoje zdravlje...

          EDIT: E jbg, sad sam procitao da ide 12 igraca na SP. Onda sa mog spiska otpadaju Jokic i Novica/Bobi(Kuzmic).

          Comment


          • A Micov i Erceg kao idu sad? Drugi trener, pa druga odluka?
            Nisam pratio uopste desavanja u skorije vreme.
            sigpic

            Comment


            • Micov je bio pozvan i za proslo EP, ali je "kao" imao neku povredu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                A Micov i Erceg kao idu sad? Drugi trener, pa druga odluka?
                Nisam pratio uopste desavanja u skorije vreme.
                Obojica nisu hteli prosle godine da idu zbog tih dugih priprema gde bi samo navukli povredu.Video si i ti sam koliko njih je sikaniralo Dudu proslog leta a sada ce verovatno da idu, neki opravdano neki ne.

                Meni je ovo i vise nego dobar spisak.

                @Ljuba

                Ja tesko da bih mogao sada da zamislim Jokica u repki, za godinu-dve da.Cisto sumnjam da bi kod bilo kog trenera dobio sansu pre Macvana ili Savanovica koji ce sigurno da gura do OI, a obojica imaju solidan staz u repki.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  A Micov i Erceg kao idu sad? Drugi trener, pa druga odluka?
                  Nisam pratio uopste desavanja u skorije vreme.
                  Pa mozda se nisu mirisali sa Dudom. Ko zna...

                  Kapiram da je Sale sastavio ovoliki spisak da bi stavio do znanja javnosti da on racuna na skoro svakog srpskog kosarkasa, pa da vidimo ko ce imati srca da mu otkaze

                  @ Ricma - bolje da nas najveci talenat bude 11, 12 igrac na spisku nego da neko ime poput Savana bude zakucano za klupu. Ali to je samo moje misljenje.

                  Comment


                  • Ono sto ni ti ni ja, kao i 99,9% forumasa nije videlo je to da je pozvan za U20 pre par dana, postoji mogucnost da se posle EP prikljuci pripremama.Iz mog ugla to bi bila bolja solucija po njega, izdominira u svojoj kategoriji pa onda na pripreme kod Saleta.Propustice samo destak dana priprema, a nije to veliki gubitak.

                    Comment


                    • Po meni najbitniji igrac u nasoj reprezentaciji je Novica Velickovic, lik manjak kvaliteta nadoknadjuje velikom zeljom i borbenoscu. Lik kad igra za reprezentaciju ekipa se siba sa svima narocito kada je on na parketu, premotajte prevensstva sa njim i bez njega pa cete vidjeti kako se parilo u odbrani. Lik je lud do koske kad igra za reprezentaciju, vidi mu se u ocima da daje 110 %
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                        Po meni najbitniji igrac u nasoj reprezentaciji je Novica Velickovic, lik manjak kvaliteta nadoknadjuje velikom zeljom i borbenoscu. Lik kad igra za reprezentaciju ekipa se siba sa svima narocito kada je on na parketu, premotajte prevensstva sa njim i bez njega pa cete vidjeti kako se parilo u odbrani. Lik je lud do koske kad igra za reprezentaciju, vidi mu se u ocima da daje 110 %
                        Premotaj i ti njegovu formu i bolnicki karton.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                          Po meni najbitniji igrac u nasoj reprezentaciji je Novica Velickovic, lik manjak kvaliteta nadoknadjuje velikom zeljom i borbenoscu. Lik kad igra za reprezentaciju ekipa se siba sa svima narocito kada je on na parketu, premotajte prevensstva sa njim i bez njega pa cete vidjeti kako se parilo u odbrani. Lik je lud do koske kad igra za reprezentaciju, vidi mu se u ocima da daje 110 %
                          Mozda onaj Novica od pre par godina, ovaj nije ni senka tog igraca. Da je sa njim sve u redu - ne bi igrao u Megi.
                          Ja se nadam da ce ponovo biti onaj stari, ali veliko je pitanje da li je to uopste moguce.

                          I ovakav mi je ispred Macvana, Savana, mozda cak i Ercega.

                          Comment


                          • Novica u klubu i Novica u reprezentaciji nebo i zemlja , i ovako osakacen i ispovrjedjivan bolji je i od macvana i od savana, dobro sada od ercega nije ali tu su negdje.Novica je fajter , ida je jos Milosavljevic tu bila bi to paklena odbranbena osovina
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Au, kakvu reprezentaciju mi ustvari imamo!

                              Comment


                              • nasi momci za 5 minuta igraju finale svijetskog 3x3 basketa u Moskvi> Protivnik je Katar

                                Ajmoooo

                                http://russia2014.fiba.com/
                                link za prenos
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X