Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odakle ti ovo?

    Comment


    • Ja nigde ne nalazim to, video sam samo da je covek izjavio da zeli da bude selektor, ali to je to...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pisu na twiteru da je konacno. Mada dok ne objave zvanicno nista ne verujem

        https://twitter.com/Hezonjaa/status/405477866478899200

        Comment


        • Koliko god ga voleo mislim da nije resenje za repku.
          Vise sam za Kokoskova. Tvrdim da poseduje najvece znanje od svih nasih trenera under 50 godina

          Comment


          • Ma 'de resenje Sale, svaka cast legendi, ali nije to ono sto ovom mladom timu treba. Svi smo za Igora cini mi se, ali tesko da ce biti ista od toga...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma Sale je legenda i imace moju podrsku (za razliku od Sinise ).
              Nije on sad lose resenje jer sigurno zna mnogo o kosarci i kapiram da ce svi zeleti da igraju za repku. Da li moze da napreduje kao trener...to je pitanje.

              Comment


              • Sale ce u sredu biti promovisan za novog selektora. Ipak nista od Kokoskova ali mora se pruziti podrska i Saletu

                Легендарни српски кошаркаш Александар Ђорђевић од среде ће и званично постати селектор националног тима, потврђено је из Кошаркашког савеза Србије (КСС). Промоција и прва Ђорђевићева конференција за медије на новој функцији одржаће се у среду од 12 сати у Кући кошарке.

                Comment


                • Đorđević promovisan u selektora Srbije!

                  Čovek koji nas svojim trojkama mnogo puta spasao iz teških situacija i podaraio mnogo radosti srpskoj košarci, od srede je zvanično selektor Srbije. Alesandar Sale Đorđević predvodiće sa klupe naše najbolje košarakaše u naredne dve i po godine.

                  Comment


                  • Neka mu je sa srecom

                    Comment


                    • Postavio Mutu za asistenta

                      Stefan Djordjevic ‏@DjordjevicStef 1h
                      New head coach of Serbian NT Sale Djordjevic just said for SOS chanel that Miroslav Nikolic will be his ass coach.

                      Comment


                      • Srecno Sale nacionale,nadam se da ce imati uspeha kao trener
                        I dan danas se secam one utakmice s Litvancima, Saletovih trojki Sibonisa koji vrti glavom u neverici, place
                        Kakav je to uspeh bio, a tek pocetak vladavine nasih legendarnih kosarkasa, strah i trepet su bili i to se nikad ne moze zaboraviti
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Operisan selektor Đorđević:

                          http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...jevic-operisan

                          Čovjek cijelu karijeru igrao sa problematičnim kukovima!!!
                          Auuu, šta bi bilo da je bio zdrav .
                          Ne znam da li je propustio ijednu priliku da se odazove reprezentaciji.
                          Ma sve jasno: Donijeti zakon (po hitnom postupku) - ko mu se ne odazove za reprezentaciju odmah oduzimanje pasoša!!!

                          Sale legendo, želim ti brz oporavak i još mnogo uspjeha!

                          Comment


                          • Raspored utakmica na Mundobasketu u grupi A:

                            30. avgust
                            Egipat – Srbija 15.30
                            Francuska – Brazil 18:00
                            Iran - Španija 22:00

                            31. avgust
                            Srbija – Francuska 15.30
                            Brazil – Iran 18.00
                            Španija – Egipat 22.00

                            1. septembar
                            Iran – Srbija 15.30
                            Francuska – Egipat 18.00
                            Brazil – Španija 22.00

                            3. septembar
                            Egipat – Iran 15.30
                            Srbija – Brazil 18.00
                            Španija – Francuska

                            4. septembar
                            Brazil – Egipat 15.30
                            Iran – Francuska 18.00
                            Srbija – Španija 22.00
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=838389
                              puna podrska za ovu odluku
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment




                              • kako su domacini predstavili nasu reprezentaciju
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X