Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga sad i ovaj

    http://www.zurnal.rs/2013/09/16/zan-...ata/index.html

    Comment


    • Ma oni samo neka pričaju da mi nemamo talenat, a mi ćemo samo da igramo košarku.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Sve sto je rekao je veoma tacno, mi vise nemamo talente nego radnike. Promenjena filozofija. Ne treba to shvatati kao uvredu, u tom tonu je i njegova izjava ako je procitate celu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment




        • Comment


          • Sve ok sa Micicem..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Duda otišao..

              Odlazim, ali uvek ću biti tu kada mogu da pomogenm i mislim da je vreme da neko mlađi preuzme tim. Ja sam se trudio da uvek budem primer svima. U medijima se pojavila priča o mojoj plati i o placevima koje sam dobio, a reći ću vam da ovaj posao radim volonterski. Odbio sam zbog reprezentacije neke unosne ugovore koji su bili tri miliona za dve godine. Porodica Ivković nikada nije dobila nikakav plac. Ja sam ovaj posao prihvatio jer ga niko drugi nije hteo. Mi imamo mnogo kvalitetnih trenera, Aleksandar Keser je uvek bio tu, uz reprezentaciju, i njegov učinak je nemerljiv. Ljudi iz Saveza će odlučiti ko će me naslediti na ovom poslu. Ko god da me nasledi, trebalo bi da zna da je igra za reprezentaciju privilegija za svakog trenera, ali i svakog igrača. Bilo je priča da se disciplinski kazne igrači koji ne žele da igraju za reprezentaciju, ali ja sam izričito protiv toga. Moj savet je da se pre objavljivanja spiska svaki girač izjasni da li želi da igra za reprezentaciju. Meni ni jedan igrač, osim Mačvana, nije rekao da ne želi da igra. Što se mog ostanka u Savezu tiče... ja ću se uvek truditi, pre svega trenerima i udruženju trenera. Ja ću uvek raditi u interesu srpske košarke
              Stefan Marković, koji još nema klub za sledeću sezonu, mi je rekao da nikakav ugovor ne može da bude veći od zadovoljstva igranja za Srbiju
              Naš mladi tim je imao strahovito mnogo oscilacija. Prvi pad bio je protiv Makedonije, prouzrokovan euforijom i teškim prijemom informacija", rekao je Ivković i dodao da je zadovoljan što su igrači u dobrom raspoloženju otišli iz Ljubljane.

              "Ovo Evropsko prvenstvo je iskustvo koje će im mnogo koristiti".

              "Španci da su mogli, oni bi nas samleli, verovatno zbog toga što smo među retkima koji su ih pobedđvali prethodnih godina", dodao je Ivković.

              "Krstić se ponašao kapitenski, nije propustio nijedan trening, a na utakmicama podnosio najveći teret, boreći se sa suženim odbranama".

              "Bogdanović igrom, prijemom informacija i prihvatanjem analiza pokazao da je igrač od koga sigurno mogu da se očekuju vrhunski dometi. Kalinić sa Bogdanovićem nadoknadio najveći naš nedostatak iz 2012 - manjak vrhunskih atletskih sposobnosti. Beskompromisan igrač
              Last edited by miloolja; 24-09-13, 12:18.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hvala ti za sve uspehe Dudo

                Ne svidja mi se da Kesar bude novi selektor, valjda ce satviti nekog drugog

                Comment


                • To je to. Nadam se da ljudi u savezu znaju koliko bi dobili eventualnim angažovanjem ovog čoveka.

                  http://www.b92.net/sport/intervjui/i...&nav_id=758319
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • I dati mu odmah ugovor do kraja olimpijskog ciklusa, sa mogucnoscu produzenja na sledeci. Ako ni zbog cega drugog (a znanja ima i previse) onda bar zbog toga sto ga apsolutno ne zanimaju nikakve kombinacije ovdasnjih menadzera.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Mozda je Igor najbolje resenje za selektora, mozda moze da konkurise jos dva,tri imena ..

                      Comment


                      • Kapiram da su Igor i dva celavca opcije. Glasam za Igora

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Kapiram da su Igor i dva celavca opcije. Glasam za Igora
                          Sasa Obradovic i Sale Djordjevic ??

                          Comment


                          • Npr, vrlo se često manipuliše pojmom ’moderna košarka’, ako ste očekivali da ću vam reći da taj stil igre forsiram. Moderna košarka ne znači nužno igru sa mnogo tranzicije, odbranu po celom terenu i slično, moderna košarka znači pobediti utakmicu“.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ja glasam isto za Igora,covek je ucio od najboljih trenera u Nba..

                              Comment


                              • ЕКСКЛУЗИВНО: Ђорђевић преузима кормило репрезентације Србије!
                                Dobro resenje ali nadao sam se Kokoskovu.
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X