Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KORACI RETARDI
    PA KO SUDI OVO?
    sigpic

    Comment


    • Ovo je sad cista fizika.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Onaj Jankovic je zivotinja, kako brusi ove zivotinje na postu treba mu odati priznanje. Jos samo kad ne bi cimao svaki put kad primi loptu.
        Kod Amera Williams-Goss mi se najvise svidio.
        sigpic

        Comment


        • Mi smo ovo izgubili jos na kraju 3/4 kada smo imali -1, bili u dobrom momentumu i onda 2 izg.lopte, dva lose zagradjena skoka, promasena bacanja i tu je izgubljena poslednja sansa za preokret, ali bez obzira na sve razlika u fizici je prevelika za bilo kakav egal ova dva tima...
          Osim Vase, i dva centra Milutinov, Salic (koji ce zbog stanja te pozicije u kosarci moci da naprave nesto) mislim da nema nekog materijala da se iz ove generacije izvuce neki kvalitetan igrac u Evropskim okvirima. Pored njih, meni se svidja igra Jokica koji moze da postane sasvim dobra cetvorka, koji je jos 95 godiste, za razliku od Jankovica koji je malo visa verzija Macvana i to bez suta-u prevodu buduca rupa...

          Comment


          • Ovi što prave ove plejeve tipa "Teodosić", da odmah prestanu sa tim! Jebem ti sunce, koliko ne volim Tea, toliko vidim da će Micić da mu bude dostojna jebena zamena. Ima da se nerviram narednih 10 godina.
            sigpic

            Comment


            • Рашковић на твитеру:
              Head coach and 2 assistant coach on the USA bench 6 mil USD in salary per year...Serbia coaches 25000 usd. GO SERBIA !!!
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Рашковић на твитеру:


                Kad smo već kod finansija, jeste li videli da naši momci igraju u starim dresovima sa prekrivenim starim sponzorom na leđima? Ne verujem da naši dobijaju i te pare. To je preko 2000 eura mesečno.
                Last edited by MarkedOne8; 07-07-13, 22:51.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Ја сам видео да су прекривени спонзори али није ми пало на памет због чега је... видиш логично ти је то.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Ја сам видео да су прекривени спонзори али није ми пало на памет због чега је... видиш логично ти је то.
                    Nije isključeno da te iste dresove koriste čak i kadeti. Te pare umesto da se iskoriste na dresove, koriste se da se plati stručni štab. Zato sam i rekao juče da se ne drže džabe neki igrači na terenu iako je očigledno da im nije tu mesto. Ne mogu da upirem prstom na tačne osobe, ali veruj mi, tu ima dosta politike a još više novca i interesa. Samo je fora što u stranim zemljama klubovi i koledži imaju novčanih sredstava pa in ne treba plati-da-igraš igrač, dok je kod nas drugačije.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • To je novost kod nas.
                      sigpic

                      Comment


                      • Micov out, Milosav in? Ne bih mu sad igrao pa makar bila 5 puta reprezentacija.

                        Comment


                        • Sujeta nikom nista dobro nije donela.Reprezentacija iznad svega.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Sujeta nikom nista dobro nije donela.Reprezentacija iznad svega.
                            Ovde se slazem sa MVPijem. Ja ne bih odbio, dosao bih, pokazao Dudi svoju golu guzicu i otisao. Nije to stvar sujete nego bazicnog postovanja. Manite me te price reprezentacija iznad svega, kada je i Dudi i savezu Misko Raznatovic iznad svih reprezentacija.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Sujeta nikom nista dobro nije donela.Reprezentacija iznad svega.
                              Igrace Krstic, on je zasluzio onog trenutka kada je potpisao sa Miskom.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ovde se slazem sa MVPijem. Ja ne bih odbio, dosao bih, pokazao Dudi svoju golu guzicu i otisao. Nije to stvar sujete nego bazicnog postovanja. Manite me te price reprezentacija iznad svega, kada je i Dudi i savezu Misko Raznatovic iznad svih reprezentacija.
                                Ако су они говна не мора да буде и Гаги. Не игра он за Дуду него за Србију.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X