Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Sjećaš li se prije dva mjeseca kad smo skoro svi ubacili Sona, a on nas čašćavao sa 2-3 poena. Sad kad ga nemamo dva gola po utakmici daje. Kakve smo nesreće, što je ovo.
    Hahaha, sećam se, tuga tužna. 3-4 kola, ništa bukvalno nije doneo.

    Na to dodam da sam na početku sezone imao Sanea u timu i da ništa nije donosio. I onda ga izbacio i od tad počeo da kida.

    Jbga, meni baš nije sezona. Svaku odluku koju donesem, ili je pre vremena ili je posle. A i ono dobro što uradim, ostane zaboravljeno. Što bi rekli, šta ćeš, takva tura.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja prošlo kolo izbacim Eriksena, jer sam mislio da će odmarati, on počne od početka i uzme 13 bodova. Još jedan biser od mene...Eriksen OUT, Marsijal IN. Jedan 13 bodova, drugi krompirić...

      Tako da sad stvarno mislim da će Eriksen sa klupe.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Lamela pocinje iducu za Eriksena ili Sona. Ako se vrati Alli mogla bi obojica biti klupirana.
        Mislim da ce Kane sigurno startati.

        Comment


        • Mitrovica ili Lingarda da stavim za kapitena,necu Salaha,Azara,Andersona,proslo kolo su bili nenormalni,sumnjam da ce ponoviti takve igre,promasio sam kapitena i doneli mi 67 bodova,skoro samo njih trojica.

          Comment


          • klupirace ih protiv Tranmera u kupu, sad se gazi punom parom.. pogotovo sto je ostao samo 1 tim ispred na tabeli

            Comment


            • Šta mi je činiti sa Martialom, zna li se da li će igrati?

              Comment


              • Veze nemam sta da radim sa timom za ovo kolo. I ovaj transfer sto imam, ne znam koga da dovedem, a boga mi, ima mesta za nekog, posto imam dva potencijalna out igraca.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Zrtvovao sam ovo kolo i sada imam 3.3 mil steka

                  Comment


                  • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                    Šta mi je činiti sa Martialom, zna li se da li će igrati?
                    "Romelu Lukaku, Alexis Sanchez and Anthony Martial all took part in light training at the Aon Training Complex on Thursday after all of them missed the 3-1 Boxing Day win over Huddersfield."

                    Nije iskljuceno da udje sa klupe, a mozda i u startnih 11.
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Originally posted by Ankee View Post
                      "Romelu Lukaku, Alexis Sanchez and Anthony Martial all took part in light training at the Aon Training Complex on Thursday after all of them missed the 3-1 Boxing Day win over Huddersfield."

                      Nije iskljuceno da udje sa klupe, a mozda i u startnih 11.
                      Hvala na informaciji [emoji3], mislim da ću ga ostaviti u timu i rizikovati. [emoji3]

                      Comment


                      • I ja ga ostavih. Samo spremi za prvu izmenu da ti bude neko dobar ukoliko ne bude igrao i to je to.
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Originally posted by Ankee View Post
                          I ja ga ostavih. Samo spremi za prvu izmenu da ti bude neko dobar ukoliko ne bude igrao i to je to.
                          Nadam se da neću napraviti gresku kao ovo kolo, gde sam kao prvu izmenu stavio Toreiru, Luku Dinja kao drugu, i ostane mi 17 poena na klupi. [emoji3]

                          Comment


                          • Totenhem opet u najjačem sastavu, a meni kapitenska na Manea.
                            sigpic

                            Comment


                            • Neću da se žalim, ali opet će danas Eriksen da izdominira. Izbacio sam ga na vrhuncu forme zbog rotacije, a rotacije nigde. I treba da me ubija danas dok budem gledao tekmu.

                              Pedro, Camarasa i Lakazet OUT
                              Sane, Willian i Mounie IN

                              Ja sam kontraš. Kad svi odlučuju da izbace Sanea, tad ja baksuz ubacujem.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Lepo Kazem da je Mitrovic balvan i opet ga stavim za kapitena,racunam kome ce ako ne Hadersfildu da uglavi bar jedan gol,ali Fulam je ocajan,ako opstanu Ranijeri je carobnjak,nista ne igraju,nema kreativnosti,proboja po boku,nicega.

                                Comment

                                Working...
                                X