Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Hahaha ma jok, nista protiv tebe nego mi bilo simpaticno

    Edit:. Inace jedna fun fact cak 84 boda sam izgubio zbog transfera i bio bi prvi u nasoj ligi bez toga al dobro prva sezona jbg..
    Pa kada bi to moglo tako da se gleda, ako dodas tih 84, onda bi morao da oduzmes poene koje si zaradio tim transferima.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Ederson i Alonso su preskupi trenutno, njih su uglavnom zamijenili Alison/Fabijanski i Dinj. Zakasnio si da ih zamijeniš.
      Za Edersona se slazem 100%. Donio je dosta bodova na pocetku ali mislim da ima vec 5 kola kako nema cleen sheet.

      Eh Alonso mi je miljenik i njega ne diram. Dva kola zaredom pogadja okvir gola, valdja ce zabit nesto ubrzo.
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Pa kada bi to moglo tako da se gleda, ako dodas tih 84, onda bi morao da oduzmes poene koje si zaradio tim transferima.
        U pravu si. al da da sam bar zaradivo manje vise uvijek gluposti

        Comment


        • Risarlison ili felipe-anderson ?

          Comment


          • Imao sam oba do ovog kola, fin broj bodova su mi skupili . Prodao sam Richarlisona i ubacio Pogbu, trebao bi i pogba proigrati u pm

            Comment


            • Hajmo preporuke i ideje za vikend...
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • Trojica iz Liverpula i trojica iz Totenhema.
                sigpic

                Comment


                • Totenhem kad se ovako razleti to traje par kola, samo da Poch ne filozofira sa Lamelom i druzinom

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Trojica iz Liverpula i trojica iz Totenhema.
                    Ja sam imao trojac iz Liverpoola (VanDijk, Robertson, Salah) ali posto ipak igraju protiv Arsenala odlucio sam jednog izbaciti.
                    Logicno bi bilo odbrambenog jer Arsenal je ofanzivno top ekipa koja moze i vjerovatno hoce zabiti gol Lpoolu ali sam ja ipak odlucio da izbacim Salaha.
                    Kontam da mu je vrijeme da stane malo Red i je da Firmino i Mane urade nesto. Opet, sumnjam da ce Klop odmarati protiv Arsenala i Citiya ove odbrambene tako da neka ih jos 2 kola, mozda bude neki asist ili gol.

                    Salaha sam zamijenio sa Eriksenom, a ostatak para sam ulozio u zamjenu Martinez - Vardy (2 kola - asist i gol, igraju protiv Cardifa).
                    Ostalo mi je jos milion viska ali necu da se zavaljujem u minus 8 pa cu to ostaviti za sljedece kolo i vjerovatno pojacati nekog u napadu umjesto Rashforda...

                    Sad je tim Ederson, Robertson, Vandijk, Alonso, Bamba, Pogba, Lingard, Eriksen, Kane, Rashford i Vardy
                    - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                    - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                    - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                    - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                    - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                    - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                    - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                    - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                    Comment


                    • Salah je upao u formu, jedina zamjena mu može biti Azar. On je špic kao Auba i Kejn u stvarnosti, a na fantaziju dobija poen više za gol i poen više za CS. Čoek promašuje tri šanse po utakmici i onda dođe jedno kolo đe mu sve uđe i uzme 20+. Azar, Auba, Kejn i Salah su u formi, ne možeš sve da ih imaš, zbog toga je teško ove sezone. Nikad nije ovoliko jednakosti bilo.

                      Liverpul ga baš teško prima, mislim da će uzeti oni CS ili protiv Arsenala ili protiv Sitija. VVD-a treba držati, Liverpul je u zadnje vrijeme mnogo opasan poslije prekida. Prošli meč protiv Arsenala je promašio tri 100%-tne šanse, nevjerovatno kakvi su ono promašaji bili. Daće on još golova ove sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja sam zapazio kako Salah u posljednje vrijeme igra vise kao napadac. Firmino igra dosta povucenije nego na pocetku sezone. Zato mu je i opala statistika dosta.
                        Mislim da je dosao red da oni koji imaju igrace Citya profitiraju, a Liverpool ili Tottenham ce da podbaci nakon dva savrsena kola im.

                        Comment


                        • Ovo je onaj period kad nemam pojma koga da ubacim, a imam 2 free transfera. Verujem da će sledeće kolo biti još gore.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ovo je onaj period kad nemam pojma koga da ubacim, a imam 2 free transfera. Verujem da će sledeće kolo biti još gore.
                            Sjećaš li se prije dva mjeseca kad smo skoro svi ubacili Sona, a on nas čašćavao sa 2-3 poena. Sad kad ga nemamo dva gola po utakmici daje. Kakve smo nesreće, što je ovo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Son bi trebalo da je zicer. pijevci proigrali a on u najboljoj formi od svih.. valja ga iskoristiti u ovih par kola pred azijsko prvenstvo

                              Comment


                              • Moraće jednu utakmicu sa klupe da počne, svi su zdravi u Totenhemu od napadačkih opcija. Sad je pitanje koju? Nemam kristalnu kuglu, ali vjerujem da će Son da odmori ovo kolo, a Kejn sljedeće.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X