Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Arnaute, Rica i Dubravka, sledece kolo je vase, Balbuena i Medisone Reise ipak je fantazi pravilo jace...Rica=>Sigi

    +Princoni, Arnaut je svoje odradio, dobra prognoza za ovo kolo bar
    Last edited by engleski_dopisnik; 03-11-18, 16:57.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Razmišljam već dva kola Arnauta i Marsijala da ubacim umjesto Firmina i nekog raspalog veznjaka i na kraju trt. Na kraju ću Kejna ubaciti za sljedeće kolo, moraće i on da se raspuca.

      Ajde Salahu, digni me.

      Jbg, Ričarlison je dobio ovu rundu danas.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Zeznula si se što ti je Vilson na klupi. Sa njim i Marsijalom bi to već bilo vrhunsko kolo.
        Da ne pominjemo i ovaj ucinak Gudmundssona. Jbg, forsiram Mitrovica kao da mi je brat rodjeni.

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Bio sam strpljiiv sa Ričarlisonom, i ako, posle sjajnog starta zapao u ćorsokak ali je danas sve nadoknadio.
          Puno očekivanja imam u ovom kolu. Vreme da se neki iskupe za bledunjave partije.

          Comment


          • Firmino maler, nerealne stvari.

            O jbt, Salah i VVD kombinacija iz snova za moj tim i opet nista. Vidim ja da mi je usrano kolo.
            Last edited by Reise; 03-11-18, 17:57.
            sigpic

            Comment


            • Lepo sam bio stavio traku Felipu Andersonu i u zadnjem trenutku prebacim na Azara,valjda ce Azar da nastavi gde je stao.

              Comment


              • Je li moguce da nece da udje u gol lopta 2x VVD-u. Makse, ne znam ni sto se nerviram.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Hvala Arnaute, Rica i Dubravka, sledece kolo je vase, Balbuena i Medisone Reise ipak je fantazi pravilo jace...Rica=>Sigi

                  +Princoni, Arnaut je svoje odradio, dobra prognoza za ovo kolo bar
                  Ispostovao Arnaut maksimalno za ovo kolo, a bice dobra opcija i za naredno, a mozda meni i kapiten. Dobro kolo za mene do sada. Richa, Arnaut i Vilson se upisali u strelce, plus 8 poena na bonusima, nije lose

                  Comment


                  • Sva tri napadaca donela bodove,ne pamtim kad mi je tako bilo. Sutra je glavno,Azar kapiten,sve ili nista.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Sreca da Salah nije bio kapiten. Milner ispostovao.

                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Dočekah konačno.
                        Hari Kejn.
                        [emoji3]

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Biram izmedju Kejna i Aguera kapitena. Naravno da izabrao sam Aguera. Nista novo.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Biram izmedju Kejna i Aguera kapitena. Naravno da izabrao sam Aguera. Nista novo.
                            Polako Rosso. Još to može biti dobra odluka.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma ja zavalit ce amaterima do poluvremena 3 komada.

                              Comment


                              • 19 poena od osam igrača sa kapitenom. Pobjednik!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X