Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Kejn onaj iz prethodnih sezona. Bio je gladan, sebican, zeljan golova. I Eriksen nije onaj iz prethodnih sezona, jos nije u toj formi. Dobra je opcija da se napravi razlika ovo kolo, ali nisam mu verovao ni proslo tako da me nije ubedio da ga uzmem u razmatranje ni ovo. Dok ne bude onaj stari sa 6+ suteva na gol nekoliko utakmica, ne ubacujem ga u tim

    Ima i jeftinih spiceva sa dobrim rasporedom pa je Kejn neka peta, sesta opcija. Slede mu Siti i Celsi kuci a ide Palasu i Vulvsima koji igraju dobru odbranu pa i nije neka opcija za naredni period. Uz to ljudi oslobadjaju budzet za vezni red Liverpula jer Azara niko nece da dira pa moraju iz napada da vade sredstva.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Mane out
      Sigurdsson in

      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Nije Kejn onaj iz prethodnih sezona. Bio je gladan, sebican, zeljan golova. I Eriksen nije onaj iz prethodnih sezona, jos nije u toj formi. Dobra je opcija da se napravi razlika ovo kolo, ali nisam mu verovao ni proslo tako da me nije ubedio da ga uzmem u razmatranje ni ovo. Dok ne bude onaj stari sa 6+ suteva na gol nekoliko utakmica, ne ubacujem ga u tim

        Ima i jeftinih spiceva sa dobrim rasporedom pa je Kejn neka peta, sesta opcija. Slede mu Siti i Celsi kuci a ide Palasu i Vulvsima koji igraju dobru odbranu pa i nije neka opcija za naredni period. Uz to ljudi oslobadjaju budzet za vezni red Liverpula jer Azara niko nece da dira pa moraju iz napada da vade sredstva.
        Ma Kejn je uvek gladan golova. Problem je što Spursi generalno igraju lošije.

        Ja da ga nemam u timu, ne bih ga sad ni kupovao, ali fora je što ga ljudi koji imaju lagano prodaju. To mi je baš neočekivano.

        Ja ću ga zadržati narednih 4 kola svakako. Posle toga, videćemo, sve zavisi od učinka.

        Inače, ne znam šta sa ovim Sonom da radim. On mi je baš misterija...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Posle onoga sto mi je uradio Kejn taman da zabode 10 golova na utakmici necu ga vise stavljati u tim,3 poena na tripliranje protiv Kardifa mi doneo,kao da prvi put loptu vidi je igrao,sto je najgore ja ga ne smatram nekim veliki igracem,on samo realizuje ono sto mu na tacni serviraju saigraci,bez njihove dobre igre on je jedno obicno drvo ali ni sanjao nisam da protiv Kardifa nece uci u sansu.

          Comment


          • Nadam se da se zaebavaš kad kažeš za Kejna da je drvo?

            Jedan od retkih napadača koji ima "skoro" sve. Šut - leva i desna noga, igra glavom savršena, kretnja savršena, kreativnost i pregled igre savršeni. Ume da baci pas u prostor kao klasičan ofanzivni veznjak.

            Da ne pominjem da redovno navlači na sebe 2-3 igrača.

            Ne znam kako možeš za jednog od najboljih špiceva na svetu da kažeš da je drvo...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Nadam se da se zaebavaš kad kažeš za Kejna da je drvo?

              Jedan od retkih napadača koji ima "skoro" sve. Šut - leva i desna noga, igra glavom savršena, kretnja savršena, kreativnost i pregled igre savršeni. Ume da baci pas u prostor kao klasičan ofanzivni veznjak.

              Da ne pominjem da redovno navlači na sebe 2-3 igrača.

              Ne znam kako možeš za jednog od najboljih špiceva na svetu da kažeš da je drvo...
              Ma kakav Kejn, klasicni "The Four Season Wonder".
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nadam se da se zaebavaš kad kažeš za Kejna da je drvo?

                Jedan od retkih napadača koji ima "skoro" sve. Šut - leva i desna noga, igra glavom savršena, kretnja savršena, kreativnost i pregled igre savršeni. Ume da baci pas u prostor kao klasičan ofanzivni veznjak.

                Da ne pominjem da redovno navlači na sebe 2-3 igrača.

                Ne znam kako možeš za jednog od najboljih špiceva na svetu da kažeš da je drvo...
                Veze on nema, ne donosi bodove i onda je vezara

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ja ću Kejna maknuti, ipak se mora ispoštovat Liverpul protiv Hadersfilda i Kardifa. Kejn i Son vani, Salah i Firmino upadaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da Klop neće rizikovati sa Salahom.
                    Biće Faraon spreman za tekmu sa Zvezdom.

                    Comment


                    • Rizikovaću ja.
                      sigpic

                      Comment


                      • z0La jedino ako bi sa Kejnom da pravis razliku neku, i to da ti bude kapiten u tim kolima. Ali realno WHu mogu dati 2 mozda i manje jer je gradski derbi, WH u dobroj formi, i znaju da utakmicu odigraju kuci na malo golova protiv jacih ekipa. Siti kuci 1 gol realno, idu Vulvsima isto oko 2 gola, kao i Kristal Palasu, mada je moguce i manje jer su dve dobre defanzivne ekipe. Dolazi im Celsi pa idu Arsenalu. Celsiju mogu dati 1 a Arsenalu 2. Znaci u narednih 6 kola je realno 10 da tim Totenhema. Nesto na prekide, nesto bekovi, Son Lamela Ali Eriksen Moura moraju dati po gol, neko i dva, njihove asistencije. Mislim da je vreme i da se rastajes sa Sonom, za taj kes mozes imati Dilvu, Sigija/Ricu, malo dodati za Manea.
                        U tom periodu od 6 kola pogledaj raspored Firmina, Vardija, Aguera. Njihovi timovi bi trebalo da daju vise od 10 za tih 6 kola. A jeftiniji su. Ili Lakazeta koji je u formi.

                        Ko ce pre igrati? Staridz ili Saciri?
                        Last edited by engleski_dopisnik; 19-10-18, 17:53.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Rekao bih da će Šaćiri igrati u prve sjutra iza trojice u napadu kao protiv Sautemptona, mora Liverpul ofanzivnije na Hadersfild da ih probiju. Ako Mane ne bude mogao, mogli bi i Staridža i Šaćirija u prve da vidimo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Za mene napadac koji nije brz,eksplozivan,sa dobrim driblingom,sam sebi koji nije sposoban sansu da napravi je drvo.U Premijer ligi Aguero,Sancez,Lakazet,Salah,Mane su klasni napadaci,neko je u formi neko nije ali su svi sposobni sami sebi da kreiraju sanse i drugima.Kejnova kreaativnost mi je poznata,svodi se na asistenciju protiv Spanije.Najbolji strelac SP,tri gola da iz penala i dva Panami,u eliiminacijama nije postojao na terenu.Ima on srece u Eriksena sto ga pogadja u trepavicu inace ne bi dao pola ovih golova.I pored svega toga ja ga tripliram,pa nece mi vise biti u timu ne znam sta na terenu da uradi.

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              z0La jedino ako bi sa Kejnom da pravis razliku neku, i to da ti bude kapiten u tim kolima. Ali realno WHu mogu dati 2 mozda i manje jer je gradski derbi, WH u dobroj formi, i znaju da utakmicu odigraju kuci na malo golova protiv jacih ekipa. Siti kuci 1 gol realno, idu Vulvsima isto oko 2 gola, kao i Kristal Palasu, mada je moguce i manje jer su dve dobre defanzivne ekipe. Dolazi im Celsi pa idu Arsenalu. Celsiju mogu dati 1 a Arsenalu 2. Znaci u narednih 6 kola je realno 10 da tim Totenhema. Nesto na prekide, nesto bekovi, Son Lamela Ali Eriksen Moura moraju dati po gol, neko i dva, njihove asistencije. Mislim da je vreme i da se rastajes sa Sonom, za taj kes mozes imati Dilvu, Sigija/Ricu, malo dodati za Manea.
                              U tom periodu od 6 kola pogledaj raspored Firmina, Vardija, Aguera. Njihovi timovi bi trebalo da daju vise od 10 za tih 6 kola. A jeftiniji su. Ili Lakazeta koji je u formi.

                              Ko ce pre igrati? Staridz ili Saciri?
                              Nezahvalno je pokušavati prognozirati koliko će Kejn dati. On može da eksplodira protiv svakoga, a može i da kiksira protiv svakoga. Pa Kejn je svake sezone imao bar jednu utakmicu sa 2 postignuta gola protiv WH-a.

                              Svodi se samo na to, da li ćeš da ga trpiš ili ne. Ako je meni npr. u poslednja 3 kola doneo 9, pa 13(x2 kao kapiten) i poslednje kolo ništa, da li ga stvarno treba izbaciti zbog jedne loše partije? Ipak govorimo o jednom od najboljih napadača u ligi.

                              Potrebno mi je nešto više od jednog lošeg kola da bi izbacio Kejna. Ne dižem ruke tako lako od bilo kog igrača.

                              Što se tiče Sona, to se slažem. Samo je pitanje hoću li mu dati još ovu tekmu, ili ću ga šutnuti odmah. Manea imam u timu i to mi je isto nedoumica šta da radim. Neće igrati ovo kolo, ali će igrati sledeće verovatno. Da li ga pustiti da bude na klupi, kad znam da nemam pravu zamenu za ovo kolo.

                              Što se tiče Staridz vs Šaćiri, mislim da to niko ne zna. Firmino će igrati, Mane neće, Salah verovatno hoće. Nešto ne vidim da će Klopp u jednoj utakmici da krene bez oba standardna "krila". Za Kloppov sistem je potrebno da ima bar jednog brzog igrača u trojci napred. Nešto ne mogu da zamislim da će igrati Firmino-Staridz-Šaćiri. Fali mu tu brzine i probojnosti.
                              Last edited by z0La; 19-10-18, 19:07.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Za mene napadac koji nije brz,eksplozivan,sa dobrim driblingom,sam sebi koji nije sposoban sansu da napravi je drvo.U Premijer ligi Aguero,Sancez,Lakazet,Salah,Mane su klasni napadaci,neko je u formi neko nije ali su svi sposobni sami sebi da kreiraju sanse i drugima.Kejnova kreaativnost mi je poznata,svodi se na asistenciju protiv Spanije.Najbolji strelac SP,tri gola da iz penala i dva Panami,u eliiminacijama nije postojao na terenu.Ima on srece u Eriksena sto ga pogadja u trepavicu inace ne bi dao pola ovih golova.I pored svega toga ja ga tripliram,pa nece mi vise biti u timu ne znam sta na terenu da uradi.

                                Evo od mene za početak samo jedna asistencija za Sona. Ova mi je ostala u sećanju. Mada i ne moraju da budu asistencije. Ima on mnogo vrhunskih pasova. Slobodno ukucaj na jutjubu i pogledaj.



                                Pusti video od prvog minuta i reci mi da li jedno drvo može da da ovakav pas?

                                p.s. Evo još jedan, mada ih ima stvarno mnogo...

                                Last edited by z0La; 19-10-18, 19:19.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X