Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa meni u glavi da je bila neka info da je povredjen narednih mesec dana
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Pa meni u glavi da je bila neka info da je povredjen narednih mesec dana
      A da, povrijedio se protiv Sitija. Skroz zaboravio na to

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Kako se mijenjaju stvari. Sad je Salah spreman za Hadersfild, a Mane je slomio palac i neće igrati.
        sigpic

        Comment


        • Pa koga sad od njih dvojice da ubacim u tim,polomio je palac na ruci,ne znam kako ga to ometa da igra fudbal,ispasce jos da je Staridz najsigurniji da ce startovati.

          Comment


          • Firmino?

            Comment


            • Nikoga i Keita se povredio Salim se,deluje da je Firmino uz Robersona jedina prava opcija iz Liverpula..
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Forma Vilsona i Lakazeta, dobri rasporedi Mitra, Vardija pa i Arnauta od ovog kola..uz to su timovi puni Kejna i Aguera. Da napravis razliku je dobra opcija, a ako i Mane i Salah budu spremni onda se njegova sansa za bodove znacajno smanjuje. A dace Klop prostora i Saciriju i Staridzu sto ne iskljucuje Firminovu sigurnost. Savet da sacekas do petka i izjavu Klopa pa onda ubacis.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ubacicu verovatno Salaha i Staridza,Mane sigurno nece igrati.

                  Comment


                  • Nije jos Mane 100% out. A sto Staridza, mislis da ce on dobiti sansu pre Sacirija?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Mislim da ce Staridza ubaciti pre Sacirija,realno je covek zasluzio minutazu,jeftin je a ocekujem da moze dati bar dva tri gola protiv Hadersfilda i Kardifa.Stavio sam jak vezni red Azar,Salah,Sterling,pa trazim jeftinije napadace koji mogu dati neki gol,uzeo sam njega,Mitrovica i Pereza iz Njukasla,pa cu kad prodju ove lake utakmice Liverpulu menjati Staridza za Himeneza.

                      Comment


                      • Salah će vjerovatno biti spreman za Hadersfild, trenirao je danas, kao i van Dajk. Mane će morati da propusti ovaj meč, radio je operaciju na palcu prije dan-dva, treba ga očekivati sljedeće nedelje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znaci Kun Aguero kapiten
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Ja sam majstor da promasim kapitena,prosto neverovatno kako nemam osecaja za to,uspeo sam na tripliranju kapitena da uzmem cela tri boda.

                            Comment


                            • Kun kapiten naravno, trebalo bi da igra više od 80 min. Kažnjen je za meč LŠ sa Šahtjorom zbog dva žuta ja mislim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako su se svi brzo razočarali u Kejna. Šesti najprodavaniji igrač u ovom kolu. Jeste on podbacio, ali je kolo pre ovoga imao 12 bodova, a pre toga 9 bodova.

                                Meni to odgovara iskreno, jer što manje ljudi ga ima i stavlja za kapitena, bolje za mene. Kejn je napadač sa kojim moraš da budeš strpljiv, jer će mu naići 2-3 kola u kojima će dati 7-8 golova i uzimati bonuse i čuda. Pogotovo sad kad se Eriksen vratio.

                                Dvouimam se između Kejna i Lakazeta za kapitena...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X