Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad je Kejn prodao, garant nas očekuje neki spektakl na Enfildu.
    sigpic

    Comment


    • Ubjedljivo najgore kolo do sad. 30 bodova, a ostali jos samo hazard i pedro. Mislim da mi je ovo prvo kolo ispod 55-60 bodova

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Doerti Kuk i Frejzer na klupi- 27 bodova...
        Tebi je najgore znači.
        sigpic

        Comment


        • Wilson 14 bodova.Ostalih 6 igraca 16 bodova...

          Mora Laka sutra da mi vadi kolo...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mene je za sad posluzila sreca. Od 4 igraca 19 poena, bez bonusa. Sutra je glavni dan, ako Chelsea odigra dobro, bice dobro. Hazard kapiten. Lepo bi bilo i da MCI sacuva mrezu, ali sumnjam.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Doerti 47 (sa današnjim bonusima) poena u posljednjih pet kola. Ja sam ga ubacio pred prvi CS, ali bio mi je na klupi tada. Od njega 41 poena u četiri kola, a ubacio sam ga kao igrača koji će da mi ulazi sa klupe u slučaju nužde. Umije dobro nekad da me usere.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam ubacio Dzonija u 4. kolu, i od tad 34 boda doneo.

                Tako da se moze reci da su Volvsi novi Barnli sto se tice odbrane. Jeftini, a vrhunski.

                Inace, Wilson ima 3 gola i 7 asistencija u ovih 8 kola. Moj najkonstantniji napadac,iako je za dzabe.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Bar sam nesto naucio,nikad vise igraca Totenhema necu da tripliram,sledece godine to ce biti Aguero,Azar ili Salah.

                  Comment


                  • Imam jedno pitanje,kad uzmem sad wild card,da li mogu dok ne pocne sledece kolo da vrsim transfere ili sto sad snimim to je to?

                    Comment


                    • Možeš koliko god i kad oćeš transfera.

                      Bgm te je dobro naljutio Kejn, vidim da neće ulaziti u tvoj tim više.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kejn tesko da ce dobiti vise sansu kod mene,uvek sam i mislio da je drvo od igraca,ali sam sad verovao da ce nakantati Kardif,obicno mu namestaju da se izivljava protiv tih malih klubova ali eto kad ja igram ne moze vola da ubode.

                        Comment


                        • Kako aktiviram wild card? Pise mi to activate wild card you must be making enough proposed transfers that points will be deducted

                          Comment


                          • Napravi više transfera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Wilson 14 bodova.Ostalih 6 igraca 16 bodova...

                              Mora Laka sutra da mi vadi kolo...
                              Tako je legendice, izvadi me. Ajmo het-trik!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Doherty opet 15pts a ja sam ga ostavio na klupi, covjek u 5 utakmica 3puta ima po 12 bodova i jednom 6 nemoguce... Doherty 15 wilson 14... a cel tim 34
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X