Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oporavio se Mendi kad ne treba, poslije tri CS-a Sitija...

    Ne znam koga da ubacim sad. Mendi, Nokert ili VVD. Vjerovatno ću Nokerta staviti, čisto da imam razlog pratim večerašnju utakmicu.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam Kejna triplirao,valjda ce da uglavi par komada,Aguero je taj Kardif razvalio a ne vidim bas neki razlog da to isto Kejn ne uradi,posebno jer je usao u formu.

      Comment


      • Aguero je dao samo gol Kardifu.

        Kejn bi trebao biti dobar izbor za kapitena, ali za tripl nisam još siguran. Formu je pronašao, to je jasno, par penala ga je pokrenulo.
        sigpic

        Comment


        • Nokart ubedljivo prva opcija.
          Nemam Kejna i to me brine, ali ne toliko jer zna Kejn prespavati utakmicu.
          Van Bisaka ili Doerti?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Meni i AWB i Doerti igraju.

            Teško je ovo kolo. Osim Kejna, ne znam ima li sigurne opcije.
            sigpic

            Comment


            • Imam Nokarta, tako da definitivno on.

              Što se tiče ovoga, uvek sam za domaćinski tim.

              Ali imam i Tomkinsa i Dzonija, tako da mi tu nikako ne valja GG.

              p.s. Gura li se još Son?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mora Son još ovo kolo da se ispoštuje. Za sljedeće sam pripremio da ga zamijeni Mane.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Meni i AWB i Doerti igraju.

                  Teško je ovo kolo. Osim Kejna, ne znam ima li sigurne opcije.
                  Sad sam tek video ovo.

                  U istoj smo situaciji. GG nikako ne valja.

                  A da li je Son siguran u prvih 11?

                  Ako nastavi Poke sa 3-4-3, mislim da će se Son i Lamela boriti za mesto (Kejn i Lucas su mi sigurica za igranje)...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Son igra 100%, svi što konkurišu za njegovu poziciju su u bolnici. Lamela se nešto povrijedio protiv Barse, ali mislim da je samo grč u pitanju bio.

                    Vidjeh sad da je Nokart u tri utakmice kući imao dvije asistencije i gol, on definitivno upada u prvih 11.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Son igra 100%, svi što konkurišu za njegovu poziciju su u bolnici. Lamela se nešto povrijedio protiv Barse, ali mislim da je samo grč u pitanju bio.

                      Vidjeh sad da je Nokart u tri utakmice kući imao dvije asistencije i gol, on definitivno upada u prvih 11.
                      Onda ga ostavljamo protiv Kardifa. Mora i on nekad nešto uraditi.

                      Nokart mi je jedan od konstantnijih igrača. Samo je prošlo kolo protiv Sitija u gostima prodao, ali očekivano. Za 5.4 cenu, sasvim lepo vraća bodove.

                      Od Lake očekujem ovo kolo lepe bodove.

                      Možda se čak desi i da sačuvam transfer, što se nikad ne dešava.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja čuvam za ovo kolo transfer takođe. Moram nekako da uklopim tri igrača Liverpula za Hadersfild i Kardif.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja ako uklopim posle rep pauze Firmino-Laka-Kejn u napadu, bez neke prevelike štednje, biće veselo..ali teško.

                          Wilson ima 3 lepe tekme, žao mi da ga izbacim. On ako ne da bar 2 gola Wotfordu, Fulamu i Svecima...onda jbga.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Glen Marej ili Wilson,razmisljam danas i ipak Wilson. Nadam se da se nisam zajebao
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Marej vec dao, poluvreme ispred sebe i koji bonus. Tesko da Vilson moze vise
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Nevjerovatan je Marej, s ovim rasporedom ispred sebe bi mogao da ima preko deset golova do 16. kola.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X