Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominiram s ovim bonusima za sad. Doerti 3, Gilfi 3 i Kejn 3+3 (c).

    Onih -8 mogu da zaboravim.

    EDIT: I Aguero 2 izgleda.
    Last edited by Reise; 29-09-18, 16:59.
    sigpic

    Comment


    • E sad sam izgubio strpljenje sa Aubamejangom,sledece kolo leti napolje,verovatno Lukakua ubacujem,mora i junajted nekog da razbije.

      Comment


      • Vjeruj mi da ne mora.
        sigpic

        Comment


        • Sve je lepše i lakše kad se pogodi kapiten.

          Biće oko 60 verovatno + još Azar, Mane, Wilson i Riko. Da izvučem oko 80 i biće dobro. Sve preko toga je vrh.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Koja sam budala sto sam skinuo traku Azaru,majstore od sad do kraja sezone nosis traku.

            Comment


            • Duel dva najjača igrača na fantaziju noćas, Frejzer vs Van-Bisaka.
              sigpic

              Comment


              • Ja sve karte bacam na domacina, posle debakla u Barnliju moraju se namunjiti da izgaze veceras. Ajmoo Kuk ajmoo Frejzer
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Razmisljam da li da tripliram Kejna protiv Kardifa,usao je u formu,mogao bi da ih izgazi.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Razmisljam da li da tripliram Kejna protiv Kardifa,usao je u formu,mogao bi da ih izgazi.
                    Zavisi kakav bude protiv Barse i da li se vracaju Ali i Eriksen
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Frejzer je zvijer. Ne znam kako je mogao Vilson ono da promaši.

                      Ponadao sam se na kraju da bi Henesi mogao da odbrani penal, ali ni blizu nije bio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam gledao tekmu, ali čitam svuda da je Vilson promašio zicer. A stvarno sam mislio da bi mogao da mi donese neke ozbiljne bodove. Ovako samo asistencija.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Frejzer vuce od pola ka jedinom defanzivcu ispred sebe, Vilson se pojavljuje ulevo i dobija pas. Izlazi 1 na 1 i nistaa.
                          Frejzer i karton dobio, Kuk primio gol iz ofsajda..
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Code to join this league: 5456875-1241781
                            Premier fantasy liga, udjite

                            Comment


                            • Gorane o'ladi malo sa ovim kodovima i ne spamuj po temama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakvu timcinu spremam, bruka...cekam onaj podcast ali ne bi trebalo bista da mijenjam, naravno uz WC

                                Comment

                                Working...
                                X