Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da ispravim grešku što nisam Azara ubacio odmah kad je počeo da startuje. Eriksen, Remzi i Morata vani za Azara, Davida Silvu i Vilsona. Dobra stvar je što sam imao dva FT-a, samo -4 za sljedeće kolo, nikakav problem.
    sigpic

    Comment


    • Dilva je bas ozbiljan, moram vaditi jednog od trojice MCI igraca da bih ubacio tu masinu od igraca.
      Ovaj Dohertije mi se svidja, ocekujem njegove poene danas
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • I meni Doerti igra, bas je opasan.
        sigpic

        Comment


        • Doertiiii!!!!
          sigpic

          Comment


          • Rekoh ti, jos ako uhvati CS bice full. Inace ga nemam, ali mi je jedan od narednih pikova samo da ne upadne u oci posle ovog kola
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Sta promasi jbm ga usta.
              sigpic

              Comment


              • Doerti i tri bonusa uzeo. Sigurdson nek radi sta oce sad.
                sigpic

                Comment


                • Mislim da sam ja jedina budala koja drzi Aubamejanga i Tosuna u ekipi,cekam ih da prorade ali koliko vidim nece se to skoro desiti.

                  Comment


                  • Nisi jedini koji se glupiras. Ja imam Moratu od 9.0, a on ni ne ulazi. Zbog njega ce mi igrati samo deset igraca.

                    Sto je fora, bez njega ispade ovo odlicno kolo za mene. I Sigurdson ga bucnuo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da li je vrijeme za wildcart?
                      Hocu da izbacim Obamejanga a da ubacim Kejna..ocekujem da pocne da reseta...Neka ideja
                      Aguero, Kejn, Mane, Himenez, Risarlison, Taunsend, B Silva, Gezal, Holebas, A Arnold, Tripije, Jang, Simpson i golmani Foster/ Pikford

                      Comment


                      • Posto Gezal,mislim da je medison bolja opcija

                        Comment


                        • Igra li neko fantasy ligu sampiona?

                          Comment


                          • Ja ne.

                            @seskfabregas Moze to bolje brate, meni se cini kao da ti tim kosta 90.0 umjesto 100.0.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Ja ne.

                              @seskfabregas Moze to bolje brate, meni se cini kao da ti tim kosta 90.0 umjesto 100.0.
                              Gledao sam malo raspored i formu...0.3 miliona ostaje...
                              Obamejang me koci, ako se odluci Emeri za njega i Lalazeta, Oba ide na krilo...
                              igram ja Ls, ali je bzv imas jedno kolo limitless wildcart, neogranicen budzet

                              Comment


                              • Ja bih makao Pikforda za nekog 4.0 i apgrejdovao Gezala za nekog 6.5 srednjaka.

                                Meni preko ovog fantazija za fudbal nema.

                                EDIT: Vidim i Janga sad, makao bih i njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X