Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Zna li neko kad oduzimaju bodove za visak transfera,ubacio sam sad za ovo kolo jednog vise od dozvoljenog.
    -4p .

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Idemo do samog kraja. Auba vs. Moura.
      Dobices vrv sem ako Auba ne poludi sa neka 3 komada,jbg zeznuo me ederson ,stvarno nisam ocekivao da ce mrtvi Njuka da im uvali,a ti zabo gosu samo tako

      Mihajlo -4 za svakog preko igraca kog ubacis

      Comment


      • Decko pita kad a ne koliko? Ja mislim odma u startu da krenes iz minusa, ali nisam siguran.

        Comment


        • ne, tek po završetku kola ti oduzimaju
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Ako ne iskoristim free transfer za iduci GW, da li cu onda imati 2 FT poslije?

            Comment


            • Originally posted by Whiskey View Post
              Ako ne iskoristim free transfer za iduci GW, da li cu onda imati 2 FT poslije?
              Imaces
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nisam ukapirao, ako ne iskoristim free transfer imacu 2 slobodna sledeci week? Kako? Uvek ima po 1 nedeljno

                Comment


                • Da, ako jednu nedelju ne iskoristis, sledeci put imas pravo na dva free transfera, ali nikad ne mozes da imas vise od dva free transfera (recimo, ne znaci ti nista ako tri nedelje ne radis transfere, opet ces imati pravo samo na dva free transfera).
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Aha, hvala

                    Comment


                    • Kejn i Eriksen dve prodaje.

                      Sa 9 igrača 57 bodova. 6 igrača mi nije odigralo nijedan minut ovo kolo. A da je ispoštovao ovaj duo iz Spursa, ovo bi bilo vrhunsko kolo, kad bi malo sustigao ostale.

                      Ništa, mala pauza pa idemo dalje.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Taman da duze gledam tabelu i broj 1 pored SK lige
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ajmo, opet da se prelistava raspored, povrede i ostalo

                          Comment


                          • Ali i Ljoris aut, Volkot verovatno aut, Ederson znak pitanja (nek je zivo i zdravo dete)..sve info od jutros
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Ja nisam uopste pratio zadnje dvije nedelje PL, pa mi opalo interesovanje za fantazijem. Sad se opet vracam na staro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Volkot i Zaha trenirali sa ekipama. So nije otputovao u Votford. Frejzer pod znakom pitanja.

                                Ima bas dobrih utakmica za gledanje, pogotovo ekipa sredine tabele i kvaliteta. Dobra utakmica na otvaranju kola a i mec Arsenala moze mnogo toga da kaze o njima. Raspored im nije los u narednom periodu.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X