Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas:
    Maddison 2p
    Stones 0p
    Richarlison -2p


    I onda 3 igraca iz Liverpula donesu 27p + bonus neki ako bude.

    Comment


    • Wilson je trenutno za mene najbolja kupovina fantazija. Za 6 miliona 2 gola i 3 asistencije. Kad mi ostali napadači ne donose ništa, on kao treći izbor najkonstantniji.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • A taman mislim za Richarlisona da ga prodam poslije pauze, kao vecina Brazilaca ima da se smori i place za kucom i lijepim vremenom...Ako nekim cudom prebacim 45 bice dobro

        Comment


        • Nikada nisam igrao fantasy do sada i potpuno sam pogresno razumeo koncepciju igrice. Vezni red su mi na pocetku cinili Dier, Kante i Wilserica
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ljudi na temelju cega se dobivaju ove bonuse ???

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Wilson je trenutno za mene najbolja kupovina fantazija. Za 6 miliona 2 gola i 3 asistencije. Kad mi ostali napadači ne donose ništa, on kao treći izbor najkonstantniji.
              A mene ubise Wilson i King. Prosle godine uzmem Wilsona covek ne uradi 10 kola nista, King kida. Sad imam Kinga, naravno drugi kida. Sreca pa je uzeo penal danas.
              sigpic

              Comment


              • Nijednu utakmicu necu ispratiti ovo kolo. Vidim da se svi kolektivno raspadaju. Ja 36 poena i jos 4 igraca. Ako ozivi Benteke, bice odlicno kolo. Mada ne znam ni koji rakuc sam ga stavio u tim, no sad ne mogu ni da ga maknem.
                sigpic

                Comment


                • Kod mene jedino Firmino kao kapiten ispostovao...
                  Naravno i Van dajk kao i svako kolo do sada.
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Mene jedino moze Chelsea da iscupa danas. I da racunam na neki gol TOTa u ponedeljak.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Salah jucer nije dobio bonus? Koji k? 1:0 on zabio gol, sta treba vise?? Ni Alisson nije dobio a dobije Van Dijk?

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Salah jucer nije dobio bonus? Koji k? 1:0 on zabio gol, sta treba vise?? Ni Alisson nije dobio a dobije Van Dijk?

                        Dobio i Robertson 3 poena - zato sam gore pitao na temelju cega se dobivaju te bonuse

                        Comment


                        • I mene zanima, ajde Robertson jos i nekako, bio je medu boljima cijelu utakmicu

                          Comment


                          • Tako je Edene, kapitenu moj!

                            Još i bonus kad bi pokupio, da mi izvadiš kolo!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Posle pauze pravim remont ekipe,ne vredi,36 poena i Sancez mi ostao.Auba nikako da proigra,Tosun ubode poneku asistenciju,slabo je to.

                              Comment


                              • Jel zna ko za bonus ili?? mendy dobio dva bonusa a bio najgori haha imo jedan centarsut

                                Comment

                                Working...
                                X