Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskoristih WC da ubacim Azara i privremeno Aguera umjesto Kejna. Nadam se da će zvaničan sastav Sitija da izađe prije locka

    Sad razmišljam je li mi bolje da imam Salaha i Zahu/Arnautovića ili Manea i Aubu
    sigpic

    Comment


    • Mane ili Aubamejang za kapitena? Majstor sam da odaberem pogresnog,da je u formi ne bih imao dilemu,Auba bi bio kapiten,ali ovako kad promasuje sa tri metra prazan gol ne znam da li da probam sa Maneom,i to je zajebano jer ih ima trojica pa ne znas koji ce da eksplodira a ko ce da se cuva.

      Comment


      • Kakva dilema za kapitena. Odavno se nisam ovoliko premišljao.

        Obično odmah znam koga ću, ali sad je druga priča...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • I ja se dvoumim, ali mislim da ću opet Manea staviti, u odličnoj je formi.

          Comment


          • https://prnt.sc/kmpn83
            Attached Files

            Comment


            • Oba igraca citija pocinju sa klupe, koliko igraca imaju da niko nije siguran. Jos samo Laka neka ne bude u prvoj i odoh na wildcard sledece kolo. I stavljam samo sigurne ovo vise ne moze ovako

              Comment


              • Konačno izbacih Sanea, tako da ne brinem više o Sitiju. Može Pep da radi šta hoće.

                Na kraju.... Sančez & Sane OUT, Azar & Sisinjon IN. I u banci dovoljno novca da sledeće kolo ubacim Kejna umesto Lakazeta.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Koji je Ričarlison brat, ja ga ubacim u tim i dobije direktan crveni u 40. minutu <3

                  Makar Arnaut ispoštovao.

                  Comment


                  • Aguero ništa i Riča crveni, FPL u kanalu.

                    Još ako Salah ne uradi ništa, istopiće se fantazi.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mendi i bernardo nista, ovaj sad crveni karton. Katastrofa u najavi

                      Comment


                      • Dok ja pogodim kapitena i kraj prvenstva,ni od Aubamejanga nema izgleda nista.

                        Comment


                        • Kako je pocelo...bice haos
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Naterace me Aubamejang da ga sutnem iz ekipe i onda ce da se verovatno raspuca.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Koji je Ričarlison brat, ja ga ubacim u tim i dobije direktan crveni u 40. minutu <3

                              Makar Arnaut ispoštovao.
                              I Hojberg popi crveni, njega na klupi imam

                              Comment


                              • Izbacim Kinga i F. Andersona, ovaj prvi da gol, ovaj drugi asistencija. [emoji3]

                                Comment

                                Working...
                                X