Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Op, op preskocih Goranceta na tabeli. Sada neka se pripaze ovi vodeci, jer vuk koji se penje ka vrhu brda je uvek gladniji od onih na vrhu

    Comment


    • Hvala na upozorenju
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        Op, op preskocih Goranceta na tabeli. Sada neka se pripaze ovi vodeci, jer vuk koji se penje ka vrhu brda je uvek gladniji od onih na vrhu
        Ratnice jel vreme da se krene sa bahacenjem,odo ja minus 12,jbg bas me jebu kocnice,ispostuj bar za pocetak,nemoj si skrt ko Wengerica

        Comment


        • što u toliki -, već si iskoristio wc?
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            što u toliki -, već si iskoristio wc?
            Jesam,ma volim ja tako da se igram,jedno 90 transfera u proseku po sezoni,mada necu ovo godine,al sad moram zbog Kenedija ,kog ce vrv kazniti par meceva i ne bih 12 al sjeba me Bisaka sa crvenim sinoc,i Kejn ne vredi toliko novca,mislio sam da ce nesto da uradi sa Fulamom on jok,bolje da uzmem nekog skupljeg iz odbrane i nekog jeftinijeg spica,od Kejna

            Mislim ok mi je skor ,al ocigledno ce ove godine morati da se ide vise od proseka ,puno ljudi gazi,preko 80 poena lagano,a mislim da se nece promeniti bas mnogo ,svi ce na kraju imati po 3 iz Sitija i LFC i ostalo kako se uklopi i ko se bolje snadje.

            Pa bolje sad da ih nakupujem dok im cena ne ode debelo ,pa ako i neki zataji/povredi ,prodace se lako

            Comment


            • Nema kazne za Kenedija
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Nema kazne za Kenedija
                Haha, dovoljna kazna mu je bila promaseni penal izgleda.
                sigpic

                Comment


                • Moze kod?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ratnice jel vreme da se krene sa bahacenjem,odo ja minus 12,jbg bas me jebu kocnice,ispostuj bar za pocetak,nemoj si skrt ko Wengerica
                    Ma kakvi, uspostava discipline je od sustinskog znacaja

                    Comment


                    • Ocekujete li od nekoga da bljesne ovo kolo?
                      Meni je Obamejang prvi pik

                      Comment


                      • EPL Fantasy 2018/2019

                        Mogao bi protiv one odbrane WH konacno nesto ubacit u gol
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Nadam se ,mislim vreme mu je.

                          Ne bi valjalo da Aguero opet bljesne ,nerealno je koliko ga ljudi ima i koliko ga je kupilo od prosle nedelje

                          Ajde Pepe,zezni sve i na klupu ga stavi

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ne bi valjalo da Aguero opet bljesne ,nerealno je koliko ga ljudi ima i koliko ga je kupilo od prosle nedelje

                            Ajde Pepe,zezni sve i na klupu ga stavi
                            Meni je najnerealnije sto je pola miliona ljudi kupilo Pogbu nakon prvog i drugog kola. Bas se vidi koliko ljudi ne prate.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Meni je Aguero kapiten i ovo kolo. Nije bilo teško ponovo ga staviti s obzirom da je dao het trik, iako imam i Salaha u timu. Salah ne dobija bonuse uopšte, inače bi on bio svako kolo kapiten.
                              sigpic

                              Comment


                              • Slazem se i za to i dalje se kupuje,poprilicno,uskoro ce da mu skoci cena vrv na 8,2,skoro 20% ga ima mnogo, a nije jeftin u odnosu sta ce doneti,sem eto sto je dobio da sutira penale,to mi jedino objasnjenje i sto ce svaku igrati

                                A bar na sredini ima opcija bas dosta,ali ocigledno se ne prati

                                Comment

                                Working...
                                X