Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 86 poena ako Maneu ostanu tri bonusa. Napreduje se polako.

    Ipak 85, smanjise mu. Salaha bas ne vole ovi bonusi, nije ni cudo koliko promasuje.
    Last edited by Reise; 20-08-18, 22:12.
    sigpic

    Comment


    • Na osnovu cega dele te bonus poene,juce Junajted ocajan,dobise tri poena,Pogba najgori na utakmici i slucajan gol Lukakua,u Brajtonu svi dobro odigrali i samo Gros dobio bonus.

      Comment


      • Imam 5 igraca koji su postigli golove a 73 poena ukupno.

        Nadao sam se vecem skoru posle subote, ali i ovako je dobro.

        Trazi se zamena za Bajia na vreme, dok nije krenuo u minus da ide.

        Comment


        • @Mihajlo Na osnovu statistike, u većini slučajeva nema veze sa performansom.
          sigpic

          Comment


          • Izlazim na 30+ bodova, oleeee!

            Svaka čast ko je prekucao kolo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bice 67 sa bonusima,ebo me Kejn umesto Aguera

              Sad kad krenem sa minus poenima da se bahatim,al moram ne mogu da gledam onog Kenedija,a vala ni Kejn mi nikad dobro na ovom fantaziju dobro nije doneo

              Comment


              • Ajao kakav kraj kola. Mane zavrsio posao kao kapiten. Dafija ce ubaciti umesto Otamendija i to je to. Jos ce mi i 8 bodova oduzeti zbog tranfera, ali i tako ostajem na nekih 55 (po mojoj proceni).

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Ja to ne razumem,kakvu statistiku je imao Pogba,dao gol iz penala,nista korisno na terenu nije uradio i dobio poen a recimo Marej i Dafi dali golove iz igre i nisu ni poen dobili.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Bice 67 sa bonusima,ebo me Kejn umesto Aguera

                    Sad kad krenem sa minus poenima da se bahatim,al moram ne mogu da gledam onog Kenedija,a vala ni Kejn mi nikad dobro na ovom fantaziju dobro nije doneo
                    Ja Kenedija ne izbacam da ne udjem u minus. Vec sam Kolemana i Iboru zamijenio sa Mendijem i Kanteom. Moram da ga istrpim dok ne prodje ovaj tezak period za Njukasl.
                    Last edited by Reise; 20-08-18, 22:57.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mnogo me iznervirao u subotu,ide tu Zorzinjo,mesto njega

                      Sad ti gledam tim posto ja ima isto Kolmena,al necu ga dirati,ima Everton korektan raspored,plus on cesto ide gore i moze da upise asisit,malo ce me sad ovaj crveni Bisake zeznuti jer sam,planirao da njega rotiram,al sta da se radi

                      I tebe je zeznuo isto,al tebi i Jedlin out,al sta znam ja bih pre sklonio Bertranda,ja ne verujem u Soton uopste bas su defnazivni najopasniji su preko kornera, a u napad krecu samo kad ga prime,naravno ako imas kes,al svakako si vec prodao Sejmusa

                      Mendi je svako bolja opcija od svih,i njega sam uzeo proslo kolo,morao sam jednostavno skoro sve ide preko njega,al sam morao onda bez LFC pozadi,a to ne valja,al jbg,u sustini i tu me zeznuo Kejn zbog para
                      Last edited by 61563; 20-08-18, 23:19.

                      Comment


                      • Morao sam Mendija da ubacim, a jedino sam mogao umjesto Kolemana. Ima i Bertrand korektan raspored, plus je i na prekidima, neka ga jos malo. Jedlin, Kenedi i AWB su crveni, ne dao bog da neko ne zaigra od ovih startera sljedece kolo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Igrace ti svi sigurno,sem ako se neko ne povredi,jedino ako Pep ne poludi opet pa ostavi Kuna na klupi

                          A Bertrand ima dobru priliku za CS bar sledece kolo kuci Soton bez Vardija

                          Comment


                          • Kenedi ne igra sigurno jer Newcastle igra protiv Celsija, a Celsi mu maticni klub.

                            Ja 50 poena ovo kolo, ukopao me Mahrez kapiten.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • 83 poena..ubo sam Volkota, Mikija, Richarlisona, Alonsa...
                              Red je Obamejang da se raspuca kao kapiten

                              Comment


                              • Pobeda mi ostala na okviru gola 58:59

                                Comment

                                Working...
                                X