Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pereira će da bude odlična opcija u toku sezone, a dzabe je realno.

    Mnogo si bre škrt. Mnogo tražiš, a malo nudiš.

    Ideš na moju sentimentalnost, ccc, prljava taktika.

    Sad sam ti video tim, i ako Siti bude danas dao par komada, biće tebi ovo odlično kolo.

    p.s. Što se tiče Lakazeta, može za Aguera ako hoćeš. Čuo sam da će i on na klupu uskoro.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Pa tvoj mi se tim svdija najvise sve skupa kad pogledam,plus ko ima Kejna/Azara/Manea/Firmina

      A ne mogu da ti dam nikog iz Sitija,napred jer nemam nikog iz LFC Mareza i Aguera(iako mislim da ce da ih rotira)a Laka umesto Stardidz je bas ono oko klupa za klupu,Sitijevce dajem samo za gore navedene ,moze i za Salaha naravno

      I da nisam video ko je Aubu capio i on moze za Vilsona
      P.S.
      Zola je najtezi za trejdove,odbio je TTA za jednog Sejmusa Kolmena iz Evertona cccc
      Last edited by 61563; 19-08-18, 11:03.

      Comment


      • Ostavljam Obamejanga jos sledece kolo, igraju protiv WH kod kuce, treba da Arsenal konecno pobedi i da ima golova, nakon toga i Kardifu u gostima, ako ne upise bar 2 gola, 1gol/1ass leti iz tima.

        Comment


        • Izbacio sam Tripijera, Alonza, Ričarilsona i Mitrosa, a ubacio Bertrana, Tarkovskog, Kenedija i Himeneza, da bih napravio mesta za Salaha i Kejna i pojeo govno.

          Ovaj kiks se može samo ispeglati ako Salah stavi 3 komuda, a Tark napravi CS.

          Salah mi je zamenik kapitena, jel to donosi više bodova? Recimo da se množi sa 1.5?

          Comment


          • Zamenik kapiten se racuna ako ti prvi kapiten uopce ne odigra utakmicu, kako sto znam

            Comment


            • Kejn mi je bio kapiten. Očekivao sam bar dva da stavi na onu neuigranu odbranu Fulama, a on se porađao i za taj jedan.

              Znači Salah mi je danas običan smrtnik, super moći sam potrošio na Kejna.[emoji3]
              Last edited by goku; 19-08-18, 11:38.

              Comment




              • Pep još jednom meša karte. Nema Walkera, Sterlinga, Sanea i Mareza u prvih 11.

                Kako ću lepo da izbegavam Siti do kraja, laganica.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Mahrez kapiten na klupi.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Tobdzija View Post
                    Mahrez kapiten na klupi.
                    Uci ce i zgrabiti vazan poen meni je na draftu

                    Comment


                    • Mislim da sam ja jedan od rijetkih koji nema ni jednog Sitijevog igraca u rosteru

                      Comment


                      • Ja -4 zbog transfera D.Silva out - B.Silva in, a ono starteri i jedan i drugi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by seskfabregas View Post
                          Mislim da sam ja jedan od rijetkih koji nema ni jednog Sitijevog igraca u rosteru


                          Može se reći da sam se dobro zeznuo. Hteo Laka & Sane OUT, a Kane i Pedro/Maddison IN. Nisam ništa menjao. Laka i Sane će mi doneti 2 boda...

                          Neka, mora da se uči na teži način.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post


                            Može se reći da sam se dobro zeznuo. Hteo Laka & Sane OUT, a Kane i Pedro/Maddison IN. Nisam ništa menjao. Laka i Sane će mi doneti 2 boda...

                            Neka, mora da se uči na teži način.
                            Prvi put igram zato i placam cijenu...jos 2-3 transfera i bice sve po mom za ove pare. Samo da ja skockam tim po svom pa koliko god poena da imam na kraju

                            Comment


                            • Ma nisi se ništa zeznuo što se tiče Sitija. Prošle sezone ni ja nisam imao njihove igrače. I to baš iz ovog razloga, jer znam da Pep rotira previše.

                              Ove sezone pomislim, aj da probam, ubacim Sanea i odmah se zeznem.

                              Odličan ti je potez što nemaš Sitijeve igrače. Njih uzimaš samo kad se jedan od napadača povredi, pa znaš da će drugi sigurno da igra.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ma nisi se ništa zeznuo što se tiče Sitija. Prošle sezone ni ja nisam imao njihove igrače. I to baš iz ovog razloga, jer znam da Pep rotira previše.

                                Ove sezone pomislim, aj da probam, ubacim Sanea i odmah se zeznem.

                                Odličan ti je potez što nemaš Sitijeve igrače. Njih uzimaš samo kad se jedan od napadača povredi, pa znaš da će drugi sigurno da igra.
                                Mislio sam inace ne za Siti...Aguero mi je uvjek bio pik ali Gvardiola i Zezus su me odbili od te ideje...

                                Comment

                                Working...
                                X