Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kun je kapiten za ovu nedelju, imam neki osjećaj da se sprema potop Hadersfilda. Nekih 7-0 npr.
    sigpic

    Comment


    • Listao sam malo engleske novine,kazu da Gvardiola razmislja sa Zesusom da igra,sad koliko je njima verovati to ne znam.

      Comment


      • Uzeo sam WC, izmiskovao, ekipa mi ne liči ni na šta

        Osim što imam sada 10mil na računu LOL

        Comment


        • Odlučio sam se da ne ubacujem Gundogana, već da ostavim Kenedija da pratim i da se nerviram malo na prvi meč dana.
          sigpic

          Comment


          • Šta mislite ko je najbolja opcija za kapitena ovo kolo, Sane, Mane ili Alexis?

            Comment


            • https://www.theguardian.com/football...-bruyne-injury

              Ako verujete Gardianu..
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Nisam uspeo Gundu da ubacim od Mendija... ali još gledam... Iskidaće ako ga ne ubacim, jasno

                Verovatno ti je Mane najsigurnija. A i solidna. Ko zna kod Pepa... svi su ubeđeni da se Sane igrati, ali Pep je to.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Logično. Sasvim.

                  Taman da ga razigrava protiv Hudd-a.

                  Comment


                  • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                    Šta mislite ko je najbolja opcija za kapitena ovo kolo, Sane, Mane ili Alexis?
                    Mane prošle sezone dao po gol na obije utakmice protiv Palasa. Sane, oće li uopšte startovati? Ne bih stavljao za kapitena igrača koji igra 20 minuta. Sančez mi je upitan isto, nije izgledao fizički baš najbolje protiv Lestera. Ja bih Manea stavio, ali bih ti preporučio da slušaš samog sebe i da odigraš na osjećaj. Bolje ti je to nego da ti mi solimo pamet.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja kontam staviti Kanea za kapitena, igraju protiv Fulhama. A sa druge strane, jos nije zabio gol u augustu

                      Comment


                      • Ja sam stavio Mane-a, ali sam hteo da čujem i kako drugi razmišljaju, hvala na savetima. [emoji3]

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          ali bih ti preporučio da slušaš samog sebe i da odigraš na osjećaj. Bolje ti je to nego da ti mi solimo pamet.
                          Najbolji savet

                          Comment


                          • Originally posted by Whiskey View Post
                            Ja kontam staviti Kanea za kapitena, igraju protiv Fulhama. A sa druge strane, jos nije zabio gol u augustu
                            Ja mislim da će ovo kolo da obilježe Kejn i Eriksena. Nadam se da se varam, jer nemam nijednog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Ja mislim da će ovo kolo da obilježe Kejn i Eriksena. Nadam se da se varam, jer nemam nijednog.
                              Isto i ja mislim.

                              Neću Kejna ubacivati, ali bi valjalo da Eriksen poludi.

                              Što se tiče kapitena, mnogo sam tvrdoglav. Ako sam prošlo kolo gurao Sančeza, verovatno ću i ovo. Znam sebe...

                              Samo se dvoumim šta raditi sa Lakazetom i Saneom. Da li probati još ovo kolo, pa menjanje sledeće...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ubacio sam i Salaha i Kejna, Kejnu sam danas i stavio traku na ruku, neću da filozofiram previše. Zato sam u prvih 11 morao gurnuti neke jeftinije igrače, mislim da su Kenedi u vezi i Himenez u špicu najbolji izbor za tu lovu.

                                Edit: Kenedija sam već sad izbacio iz ekipe za 3. kolo, dok je još 5m. Nije dobio ni žuti, a trebao direktan ceveni, al nije nemoguće da ga idiot dobije do kraja. Nije odigrao tačan pas za poluvreme, drugi čovek u istoriji koji je to uspeo.

                                Ta dijabola mi više neće prismrditi ekipi.

                                Ovaj Marfi iz Kardifa isto 5 m, a doktor fudbala za ovu stoku.

                                Evo i penal promaši magarac. Još ja mislio Princoni nešto zna, pa i ja stavio Kenedija. Sad prvo čekam da on napravi ekipu, pa onda ja, da ne bih imao nekog igrača kojeg on ima.
                                Last edited by goku; 18-08-18, 14:29.

                                Comment

                                Working...
                                X