Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 76 i lagano izgubih dva h2h duela Ser Gagi 92, Dragan 90
    sigpic

    Comment


    • Liga nam je odlicna za prvo kolo ,gde je svetski prosek 53

      Comment


      • Originally posted by dekinjo View Post
        Pa kapitalci su samo Kejnara i Salah u malom ritu, a oni su preskupi.

        Sad sam još više pojačao sredinu, a oslabio odbranu, igraću sa trojicom u odbrani i petoricom u vezi, oni donose 1 bod za klin šit, a to nije zanemarljivo. U napadu ću uz Firmina šlepati Mitrosa, možda tele nešto i ubode.

        Stisno sam se nekako i za Kepu. Odbrana i Mitar su mi slabe tačke, al zato je veza krem dela krem.
        Spoiler
        Neces daleko sa tim timom, Gorane.

        Ovo je pravi tim... ma sta tim, timcina

        Comment


        • Unisti me bruyne, 0 bodova. I jos trippier nije igrao, 57 bodova samo

          Comment


          • Princoni ne bih moj tim menjao za tvoj ni da ti je Kejnara umesto Vilsona u njemu.

            Comment


            • Originally posted by Princoni. View Post
              Neces daleko sa tim timom, Gorane.

              Ovo je pravi tim... ma sta tim, timcina
              Deluje jako bas, samo ne bih Pikforda stavljao, i mozda pre kapiten Salah a zamenik De Bruyne, ipak ce Salah davati puno vise golova.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Inače, sad sam baš gledao koji je najbolji način da se vidi od kad je ovaj fantazi što mi igramo napravljen. Sjetih se da je Lejton Bejns oduvijek u PL-u, a njemu počinju da broje sezone od 2006-07, što znači da je Fiksni u pravu kad je počeo da radi.

                Ja imam 1.0 u banku. Čekam da vidim vijesti za Jedlina, pa da ubacim Stounsa ili Minu.
                sigpic

                Comment




                • 2002/03

                  Jbg... nisam od samog starta za malo...

                  Comment


                  • Originally posted by dekinjo View Post
                    Princoni ne bih moj tim menjao za tvoj ni da ti je Kejnara umesto Vilsona u njemu.
                    Zato je tebi to prva sezona pl fantazija, a meni cetvrta . Ti si junior u ovoj igri, moj Gojko, i ako ne budes otvorenog uma, crno ti se pise
                    Originally posted by limun View Post
                    Deluje jako bas, samo ne bih Pikforda stavljao, i mozda pre kapiten Salah a zamenik De Bruyne, ipak ce Salah davati puno vise golova.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Svestan sam da Pikford nije idealna opcija, ali bih morao nekog prethodno da zrtvujem zbog boljeg golmana, a bukvalno ne znam koga bi . Ipak, najveci mi je problem sto nemam u ofanzivi nikoga iz Sparsa, konkretno Kejna.
                    Last edited by Lion; 13-08-18, 11:09.

                    Comment


                    • Igrao sam ja ovo svake sezone, ali samo napravim tim na početku sezone i ne pravim izmene.

                      Princevski probaću da otvorim um i ekipu izgradim kao ti, dva jaka igrača u svakoj liniji, ali me čeka težak posao jer sam spucao divlju kartu, jebo me pas, ko da sam morao odmah sinoć.

                      Comment


                      • vrijedi ti do pocetka kola wild card

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Igrao sam ja ovo svake sezone, ali samo napravim tim na početku sezone i ne pravim izmene.

                          Princevski probaću da otvorim um i ekipu izgradim kao ti, dva jaka igrača u svakoj liniji, ali me čeka težak posao jer sam spucao divlju kartu, jebo me pas, ko da sam morao odmah sinoć.
                          Pa to kao i da nisi igrao.

                          Mozes da radis koliko ti je volja transfera sve dok ne pocne novo kolo. I ja sam danas nesto menjao. Ne moras kao ja, ima razlicitih taktika. Primetio sam da Zola uvek igra sa jeftinom odbranom, ali zato vise ulozi u vezu i napad, i svake sezone je medju prvima u ovoj sk forum ligi. Msm. da je Manda igrao saskupom odbranom, a bio je prvi u ligi prosle sezone. Ja volim da drzim balans u svim linijama. Tako da imas razlicitih taktika, e sad da neko sve spuca na vezni red, tu tvoju taktiku prvi put vidim

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            vrijedi ti do pocetka kola wild card
                            Hvala, ladno nisam znao za ovo.

                            Princoni nemoj da me jbš., kažeš Zola uvek u vrhu sa jeftinom odbranom i dobrom vezom i napadom, a ja to uradim i ti kažeš da prvi put to vidiš.

                            U vezi mi sve kapitalci, a napred Firmino, to je otprilke to.

                            Comment


                            • Firmino je dobar kao drugi napadac, ali za prvog napadaca ti treba neko ko moze da poveze i po 2-3 gola na mecu npr. : Kejn, Aguero, Auba, Lukaku.

                              Comment


                              • Valjda ce Kejn protiv Jokana da skine prokletstvo zvano avgust.

                                Comment

                                Working...
                                X