Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo da provjerimo. Ti si ovaj FK Plavuše i Crnci?

    https://fantasy.premierleague.com/a/...416861/history
    sigpic

    Comment


    • Sigurno je FPL od 2006,mozda je LS fantazi bio malo ranije al nisam siguran

      Comment


      • Jes.

        Ali sam promenio mail, jer su mi stizale notifikacije ko zna kad.

        12 sezona sam znači tu min, a ja mislim i više jer nisu hteli da igraju.

        Comment


        • received_2100243253563008.jpg

          Live tabela
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Moguće i da si igrao, samo ne znam kako si uspjevao da uđeš preko dial-upa i da ne platiš račun 100e za telefon.

            Ja mislim da je ova verzija koju mi sada igramo kreirana 2007-08, a da se počelo sa fantazijem 2002-03.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              59 mozda bude neki bonus na Mee,al moralo je bolje skinuo mi Pep za 30 sekundi 2 poena na Marezu izveo ga u 59,30 i Kun prodao
              Radim WC ne mogu ja da igram sa tim
              Auuu, nisam očekivao od tebe taj potez koji neiskusni prave, tj. odmah ispucaju WC.

              Sačekaj bar reprezentacije. One su oko 4-5og kola.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Inače da, bilo bi jadno da govorim neistinu.

                Moguće da je LŠ. Bilo je i neko EP, pojma nemam koje osim da sam uzeo 3 Rusa, imali su nekog beka na A.

                A i što ne kažete da ste i vi toliko?

                Da se evociraju uspomene na Zakija iz Wigana, Bejanija iz Portsmouths, Leskota kad je bio bek u Evertonu, Martina Laursena iz Ville kad je iskidao sa golovima LOL

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Moguće i da si igrao, samo ne znam kako si uspjevao da uđeš preko dial-upa i da ne platiš račun 100e za telefon.

                  Ja mislim da je ova verzija koju mi sada igramo kreirana 2007-08, a da se počelo sa fantazijem 2002-03.
                  Imao si poseban broj koji nazoveš, gde se nije naplaćivalo

                  A i tad su bile slikice, nikakve kerefeke kao sada.

                  Kakvi bonusi.

                  WC mislim da nije postojao.

                  Samo C.

                  Comment


                  • Bendžani Mvaruvari, Beri Ferguson, Ričard Dan, Olof Melberg i ostale legende.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Auuu, nisam očekivao od tebe taj potez koji neiskusni prave, tj. odmah ispucaju WC.

                      Sačekaj bar reprezentacije. One su oko 4-5og kola.
                      Ma jok ne volim ja to,odmah ja to iskoristim 2-3 kolo,onda se vise pazim sta kupujem za ubuduce,znam da ce pauze posle 2 septembra,al nema veze,a i ne mogu da se borim sa Pepovim rotacijama

                      A inace meni je ovo 3 sezona samostalno,iskreno mrzelo me ,mada sam dosta pomagao nekima koji su igrali redovno,a Pl gledam otkad postoji u Srbiji na Tv a to je cini mi se 96/97 sezona ili jedna pre
                      Last edited by 61563; 12-08-18, 20:01.

                      Comment


                      • I ja vazda iskoristim u 1. kolo WC, samo što sam ove godine krenuo toliko dobro da ću preskočiti taj ritual.
                        sigpic

                        Comment


                        • David Bently. Dan iz Blekburna... eh...

                          Nije bio C. Sad se sećam, a kad su ga uveli, ako si imao -1 dobio bi -2

                          Comment


                          • WC iskorišćen.

                            Posle toliko vremena, teško je sa mladim menadžerskim snagama.

                            Comment


                            • Preko 90, ludila, a Pogba na klupu sam ostavio...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Nista meni taj WC ne znaci...evo 64 sa bonusima ok kolo,zavisi koliki je prosek nedeljni,nadam se da nije ko Reiseov

                                Ebo me Bisaka na klupi 12 poena ccc

                                Comment

                                Working...
                                X