Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • E ovo bas boli,ja ovo kad mi se desi na klupi kao recimo ovaj Bisaka danas 12p,nema nista gore

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ebo me ker kad izbacih Richa i stavih Sesenjoa,ista cena,znaci ali momentalno radim transfer,nek se povrede svi do sledece nedelje
        Ja obojicu imam, ostavicu jos malo Sesenjona da vidim kako se stvari razvijaju sa Fulamom, nesto mi se cini da je mrka kapa od njega ali ne znam za te pare sta bih mogao drugo. Mozda Zorzinjo bude bolja opcija, sta mislis jel ce nastaviti da izvodi penale?


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ja obojicu imam, ostavicu jos malo Sesenjona da vidim kako se stvari razvijaju sa Fulamom, nesto mi se cini da je mrka kapa od njega ali ne znam za te pare sta bih mogao drugo. Mozda Zorzinjo bude bolja opcija, sta mislis jel ce nastaviti da izvodi penale?


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Ja mislio,da ce Fulam, ne da dobija,al da ce bar davati golove ,u tom slucaju mali bi morao imati uticaj,ali ovo danas sto sam video od Fulam,ne mirise nikako dobro,jos imaju nezgodan raspored,a ima igraca za 6.5 ,ovaj Neves mislim da i manje kosta,ovaj Pereira sto je danas,razmontirao Brajton 6m
          I svi bolje deluju od Fulama,sem vrv Cardifa,Brajton bas los danas,i jos par ekipa

          Nece ja mislim kad Azar bude u timu tesko da ce iko uzimati loptu za penal

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ja mislio,da ce Fulam, ne da dobija,al da ce bar davati golove ,u tom slucaju mali bi morao imati uticaj,ali ovo danas sto sam video od Fulam,ne mirise nikako dobro,jos imaju nezgodan raspored,a ima igraca za 6.5 ,ovaj Neves mislim da i manje kosta,ovaj Pereira sto je danas,razmontirao Brajton 6m
            I svi bolje deluju od Fulama,sem vrv Cardifa,Brajton bas los danas,i jos par ekipa

            Nece ja mislim kad Azar bude u timu tesko da ce iko uzimati loptu za penal
            Probacu malo sa Nevesom, taman da uzmem nekog stopera od 6m.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Cedric mi je žut pa bar mogu malo da se nadam da Bissaka upada umjesto njega

              Ja sam Nevesa imao do sinoć i onda ga zamijenih za Schurrlea
              sigpic

              Comment


              • Hazard je zakucan na penalima. Tu nema greške.

                Kukam za jeftinu odbranu, a Tomkins i Daniels po CS, obojica 4.5 . Još je ovaj vikend moglo mnogo bolje da se prođe sa jeftinim defanzivcima. Dosta njih je imalo gol ili asistenciju. Samo mora lepo da se probere.

                Morao je ovaj Wilson da promaši penal... Ali ajde, dosta i 8 bodova od njega...

                p.s. Što se tiče Cedrica, mislim da neće uopšte igrati.
                Last edited by z0La; 11-08-18, 23:05.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Tacno sam znala da ce neko iz odbrane ukenjati. Trippier nije igrao, umesto njega ce Duffy sa 1 poenom. Ako mi zakazu sutra Sitijevci, bice ovo jedan veoma los start.
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Dajte kod

                    Comment


                    • Ako Liverpul cetiri gola ne da, nista nisu uradili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajmo Mane i Firminoooo, ajmo vojsko!

                        Ista molba i za Lakazeta i Sanea.

                        Valjalo bi zadržati ovaj prosek od 5+ bodova po igraču.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mene sad ako ne izvuku, Mane, Firmino, Anderson, Sane i Bertrand, veoma loše prvo kolo.

                          Comment


                          • Zola opet bez Salaha,mislim da i prosle godine ti nisi imao njega nikad,za Kejna se ne secam

                            Moze pored navedih iz LFC napad i Salah i Kun,Marez iz Sitija i sve ok

                            Comment


                            • Opet. Ako ga vala nisam imao prošle, neću ni ove, pa šta bude.

                              Kejnaru sam imao od početka, ali sad nisam hteo, jer mu je avgust baš loš mesec. Posle ću ga dodati.

                              Imam Salaha na draftu, to sam zaboravio jbteeee..
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Znam capio si ga prvi jer si prvi birao,ako hoces mozemo se trejdovati,ako ga ne zelis,biraj kog hoces

                                Comment

                                Working...
                                X