Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azar klupa ocekivano,Wili i Pedro uz Moratu

    Igrace taj Bisaka standardno beka Hodzson ga voli,a mislim da je 4m,meni je na klupi
    Last edited by 61563; 11-08-18, 14:08.

    Comment


    • Wili igra? Odlicno.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Meni je starter. Odlicna opcija ako bude uzimao dva poena redovno.

        Van Bisaka.
        sigpic

        Comment


        • Nije bilo iznenadjenja u sastavima ekipa u 16h. A za Bisaku je Zaha rekao da ne voli da na treningu igra 1 na 1 sa njim, jer je strasan u tom segmentu.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Hamer iz Hadersfilda brani, 4.0 i on vrijedi.
            sigpic

            Comment


            • Da ako ce braniti,mada ja ocekujem Losla ubuduce,cudno mi je sto je Henesi pre Guite na golu Palasa,odlican golman kog su doveli

              Comment


              • U privatnog draft fantasy ligi sto igram, imam Aurijea i Soa, obojica ostali na klupi. Jedan gol, drugi asist

                Comment


                • Eriksen loš, ali zato Vertongen gol.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    U privatnog draft fantasy ligi sto igram, imam Aurijea i Soa, obojica ostali na klupi. Jedan gol, drugi asist
                    Meni to najgore kad mi na klupi ostanu poeni,prosle godine sam tako poludeo Esli Jang prva izmena,i on dade onaj gol iz slobodnjak,ili cak i 2 , ne secam vise ni sa kim je MU igrao

                    I naravno svi su startovali i nije mi usao automatski

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                      Eriksen loš, ali zato Vertongen gol.
                      Samo da im se malo popravi raspored, Eriksena ubacujem. A verujem da ce i sledece kolo biti doobaar
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Haha, Frejzer iz Bornmuta gol. Odlican start. Za malo i Benteke da ga ugura na asistenciju Van Bisake ja mislim, kakva bi to kombinacija bila.
                        sigpic

                        Comment


                        • VAN BISAKAAAA
                          sigpic

                          Comment


                          • Koji kurac je ovo, stavio sam prije par dana kepu umjesto heatona i kenedya unjesto loftus cheeka, sad gledam vratilo mi njih dvoje, a 100% sam confirm

                            Comment


                            • Ma zeznuo si se sigurno, dobro je Azar imao assist, nije lose s obzirom da je s klupe usao.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Solidan start. Morata i Benteke zakazali, ali Kepa, Van-Bisaka i Frejzer izdominirali. Ceka se Liverpul sjutra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X