Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni. View Post
    Mikija nisam uzeo jer ne vidim ga kao zacementiranog u 11 kod Emerija, zato ga nisam ubacio, inace nije tajna da mi je jedan od omiljenih fantazi igraca . Pogbu nisam ubacio zbog sp. Njega cu verovatno ubaciti ili zRamzija ako produzi ugovor. Nelogicno mi je sto si uzeo Mahreza pre Sanea. Bas se videlo da je neuklopljen u tim protiv Celzija. Ovaj Dzoni mi je zanimljiv sto si ga uzeo, mozda ga i ja dovedem.
    Pazi oko Mareza i Sanea sam se bas lomio,a morao bar 2 iz Sitija realno imaju samo Arsenal kao tezi mec prvih 7 kola,presudilo mi je sto AFC nece igrati Monreal ni Kolasinac,znaci da Marez mora da izdominira po toj strani.

    A Dzoni Castro je po meni odlicna kupovina jeftin ,mislim da ce igrati svaku i stalno se ubacuje u napad kao bek,bar tako je igrao u Celti,ne mora ni CS da imaju ocekujem neke asistencije od njega

    Ja mislim da ce igrati Mihtarijan,da nece zajedno Auba i Laka ,da ce startovati sa Aubom a iza Miki i Ozil

    Comment


    • God bless Joselu

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Dva gola, a nijedan Kejn. To je dobra stvar.
        sigpic

        Comment


        • Jel moze kod

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pazi oko Mareza i Sanea sam se bas lomio,a morao bar 2 iz Sitija realno imaju samo Arsenal kao tezi mec prvih 7 kola,presudilo mi je sto AFC nece igrati Monreal ni Kolasinac,znaci da Marez mora da izdominira po toj strani.

            A Dzoni Castro je po meni odlicna kupovina jeftin ,mislim da ce igrati svaku i stalno se ubacuje u napad kao bek,bar tako je igrao u Celti,ne mora ni CS da imaju ocekujem neke asistencije od njega

            Ja mislim da ce igrati Mihtarijan,da nece zajedno Auba i Laka ,da ce startovati sa Aubom a iza Miki i Ozil
            Pa nije los Mitland ili kako se cec zove kao levi bek, sa 4 pozadi meni je on delovao mnogo sigurnije nego li Kolasinac. Na drugoj strani imas Belerina koji se raspada vec duze vreeme i sa kojim ce Sane da se sprda.

            Ja sam sve nesto utripovao da je Dzoni 5.0, a on 4.5. Znam da je ofanzivan. Nisam ispratio vukove, ali ako se pokazu defanzivno pristojno, uzimam i ja Dzonija.

            Igrace Miki protiv Sitija sigurno, ali ne mislim da ce igrati svaku u 11 dugorocno.

            Comment


            • Ne moze Kejn da se pomakne. Eriksen, nista. Son klupa.

              Lose, lose, lose...

              Comment


              • Roso,pa ti i nemas Kejna bolje i da ga neda,jer ga bas ima dosta ljudi 32 posto

                Princ ma ja ocekujem i Sane i Marez da budu dobri,al eto uzeh Mareza ne moze njemu mali Najls nista,mada i Belarin je u kriminalnoj formi
                Last edited by 61563; 11-08-18, 13:46.

                Comment


                • Rosso ima Kejna

                  Spoiler
                  na tiketu
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Jebes fantazi, cekam ga za pare.

                    Spoiler

                    Comment


                    • hahahah,e to je vec druga i ozbiljnija prica

                      Comment


                      • Gledam mec i samo da je lopta sto dalje od Kejna i Eriksena. Zato vec vidim kako ce se neiskusni zaleteti sa Orijeom. Rici i Kenedi dobriii, ali ih raspored kocii.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Sad ce valjda fantasy da mi krene uz Kolju i 4 prsta i njihovu novu pesmu Moze malo sutra.Originalan muzicar,takvu muziku ja na ovim prostorima jos nisam cuo.

                          Comment


                          • Opa, Kejn i zuti karton.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos Dejvis kad bi bacio neku asistenciju, bombona

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Kepa na golu, dobro je.

                                Van Bisaka takodje igra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X