Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono kad ti je Pogba kapiten, a on u 2 minuta omasi penal i dobije zuti, i sjebe mi asist za Rasforda.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • pali li se Free-Hit za vikend?

      Comment


      • Ma kakvi, moze se ovo kolo lagano sa 8 igraca odigrati
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Meni se nekako poklopilo da imam 9 igrača koji igraju za vikend + 2 transfera. Tako da neću ništa koristiti.

          Jedino da izbacim Eriksena i da vidim koga ću da jurim.

          Važno da su tu Firmino, Mane i Azar. Pogotovo Mane. U poslednjih 8 kola, 8 golova.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Gledaj ove paore sto igraju fantazi umesto da gadjaju strelce...
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Vala bici kako je krenulo moguce da ce mi biti ovo poslednja sezona iako sam dobro rangiran

              Z0La, trebaju ti samo igraci Bornmuta ili Lestera i tim ti je odlican. Uz to te bas briga, imas sve cipove
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Meni se nekako poklopilo da imam 9 igrača koji igraju za vikend + 2 transfera. Tako da neću ništa koristiti.

                Jedino da izbacim Eriksena i da vidim koga ću da jurim.

                Važno da su tu Firmino, Mane i Azar. Pogotovo Mane. U poslednjih 8 kola, 8 golova.
                Vrijeme je i za Salaha

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Z0La, trebaju ti samo igraci Bornmuta ili Lestera i tim ti je odlican. Uz to te bas briga, imas sve cipove
                  E, a znaš da sam gledao Vilsona malopre. Imao sam ga cele sezone, i onda prodao kad je imao onu dužu povredu. Odmah se on vraća u tim. Pogotovo sa ovim rasporedom Trešnjica. Lokadija-Vilson..najlakša izmena ikad. Samo me brinu njegove povrede. Često je neizvestan i 50-50 za utakmicu, ali ajde..jeftin je.

                  Što se tiče Lestera, imam Čilvela. Možda dodati Medisona ili Barnsa. To ću još da razmislim.

                  Što se tiče Salaha, ne znam. Pisao sam već da sam zadovoljan da imam Manea i Firmina umesto njega.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pa trenira vec nekoliko nedelja normalno, samo do sad nije hteo da rizikuje Hau. Tako da mislim da ako je sad poceo onda nema osnova da narednu ne pocne, ako ne bude drugacijih informacija. Ako ne bi da reskiras tu je Frejzer

                    Da se ne ponavljam za Medisona, meni i dalje dobraa opcija
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ne razumem cemu to cuvanje cipova ima jos 8 kola do kraja, za kad cuvate ako necete sad?

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Free-Hit lagano.

                        Comment


                        • Šta mislite da li će Lanzini igrati danas u startnoj postavi? Da li može da bude dobra opcija za danas?

                          Comment


                          • Ove godine sam tako omasio s tim cipovima da to nije normalno,prvo Kejna tripliram on mi donese cela tri poena,sad odigram free hit,stavim Salaha na kapitena,igra se 5 utakmica,necu skupiti 25 bodova.

                            Comment


                            • FH ovo kolo? Kakav vam je tim, ko vam je siguran u timu?
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                FH ovo kolo? Kakav vam je tim, ko vam je siguran u timu?
                                Sterling i Azar sa po 2 lake tekme u ovom kolu

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X