Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni cela trojka u napadu bila povređena ovo kolo. Rašford-Fimino-Lokadia + Martijal u veznom.

    Čak sam i probao može li da se igra 5-5-0 taktika.

    Bitno je da ima šta da se prati večeras. Eriksen sa jedne, a Azar sa druge.

    A valjalo bi i Mane kapiteno da poludi večeras.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Zrelo za ozbiljan remont

      Mora Salah veceras, ne zbog dobre statistike sa Wat vec je vreme, uspavan je nedeljama a kipi u njemu. Dobija i prostor na boku, vise prostora za manevar. 10+ bodovaa stizee *2...
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Zaboravim ostaviti Raša na klupu. Pitanje dal će i dobiti priliku i koliko je fizički fit.
        Kupim Laku. Taman pomislim kako sam ubo premiju, još mi ostalo pride i love na kontu, Emeri uprska stvar i ostavi Francuza na klupi.
        Čujjjj sa samo jednim špicem na Trešnjice.
        Pomalo kukavički i ziheraški.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • I ja se nadam, ne zbog fantazija, već što mu je stvarno vreme da proradi.

          Može i Mane dve asistencija za njega, nije problem.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kapiten Laca na klupi, divno. Jos jedan asist Kolašinca[emoji108]

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
            Last edited by krele90; 27-02-19, 19:58.

            Comment


            • Pep nastavlja sa rotacijama.

              Comment


              • Uđe Laka i odma dar-mar i pogodak.
                Još mi i kapiten.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Auuu kakvo brutalno kolo za mene. Bice preko 70 [emoji108]

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • Van Dajk 18, Trent 15

                    Comment


                    • Stizemo lagano ekipu koja drzi Salaha za kapitena pre par kola sam bio 40 i neko mesto u klasiku a sad sam 25. Mikija sam sjajno namirisao taman kad je richarlison ušao u krizu

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • valja razmisliti o Vardiju, dize se lagano.. lisice imaju ok raspored, novi trener itd

                        Comment


                        • Vardy obavezno ide nakon ovog kola umjesto Jimeneza

                          Comment


                          • Realno, Vardi je skup. Ja sam Medisona sad ubacio, pitanje je utakmice kad ce prebaciti 2+ asist Pre dve se izmasao, stalno daje 4+kljucna pasa po mecu. Cuo sam da Rodzers forsira mlade tako da ocekujem Barnsa i njega kao udarne igle iza spica. A Lester kako promeni trenera tako krene da igra. Bolje u spic girnuti Kinga ili Iguaina za naredni period. Posle ove dve teze i napadaci Arsenala su prava opcija. Zabijes se sa Vardijem i uzmes novac za ozbiljnijeg spica ekipa koje vijaju neke pozicije.

                            Jedina prednost Vardiju je ta sto je posle svake smene davao preko 100%. Ipak, trenutno mislim da su Medison i Barns bolje opcije
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Ja imam Madisona vec dva kola ali nije lose i Vardija ubacit. Vardy skup a nije ti Higuain a pritom cijenim da Vardy ima vece sanse za golove od Higuaina..

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Ja imam Madisona vec dva kola ali nije lose i Vardija ubacit. Vardy skup a nije ti Higuain a pritom cijenim da Vardy ima vece sanse za golove od Higuaina..
                                Nisam te razumeo da l si mislio inace ubaciti ili duplirati napad Lestera? Za dupliraanje nisam nikako, treba svaki mec Lester da postigne 2+ gola da bi se nadaao ucinku oba igraca. Uz to im je Barns igrac sa najvise suteva u gol otkako je dosao, pitanje je meca kad ce i on poceti da ubacuje.
                                Mislio sam kao neki spic iz ozbiljnije ekipe, kad vec imam Medisona. Trebalo bi da bude sigurniji napred, Celsi vija poziciju broj 4, poceli su nesto i da igraju a igraju sva kola do kraja i imace jedno duplo. Dao je dva Hadersfildu, sad protiv Totenhema pogodio okvir gola, zna i gurnuti loptu za asist. Vise sam za Medison- Iguain nego za Medison- Vardi.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X