Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda one dvije nesreće neće početi od prve minute, a mali Varane onako gospodski za relativno kratko vrijeme steče status prvotimca i to sve na račun svojih odličnih partija u posljednje vrijeme. Kao što Wade kaže zadnju liniju bi trebali činiti Ramos-Varane-Pepe-Fabio pa da abd meč prođe bez nepotrebnih nerviranja. Što se ostalih tiče tu neće biti specijalnih izmjena, također mislim da bi sutra trebao početi Pipta a tamo Benz mada otom potom.

    Imamo mi magičnu trojku na sredini + krile........taman za prolaz u 1/4 finale

    Comment


    • Rezultatske prognoze?

      Ja kazem 3-1 na Bernabeu 2-1 na Trafordu.
      sigpic

      Comment


      • Sutra 3-1, u Engleskoj 2-2.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • The Real Madrid-Barcelona match will be played Saturday 2 March at 16:00
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Sutra je bitno pobjediti nebitno kojim rezultatom jer realno svaki drugi rezultat je kranje nepovoljan za nas. Ovo govorim iz iskustava ovih zadnjih 10-tak godina bar što se LP tiče.

            Imam neki osjećaj da bi krile sutra mogao zabiti gol iz slobodnjaka, bgm odavno nije

            Prognoza onako radi reda, sutra 2-1 a na OT-u 1-2

            Comment


            • Nadam se da ce sutra napadaci biti na nivou, a ne da se povampiri i golman United-a, kao Hart. Mogao je Real zavrsiti sa City-em do poluvremena, sa 2-3 gola. Na kraju se doslo do zasluzene pobede, ali uz dosta muke. Bilo bi lepo ako se to sutra moze izbeci. Generalno, Real ne gubi na Bernabeu derbije od kada je Mou trener, mislim na LS. Mislim da je samo od Barse izgubio, kada je Pepe crveni dobio.

              Jos jedna zanimljiva informacija je da Mou nije izgubio od Engleza od kada je trener Reala.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Kad se samo sjetim demoliranja Totenhema, zna Mou sa Englezima i to ti je

                Ma i mene donekle brine forma napadača pogotovo Benza, Pipita tu i tamo al zato Karim rupa teška. Hvala Bogu pa krile uhvati nevjerovatnu formu tako da i bez nekog specijalnog učinka spomenutih možemo se nadati golovima.

                Sjećam se još dok je DDG-a branio za Jorganđije mislim da je to bila njegova zadnja sezona da je bukvalno čuda činio na golu Atletica, valjda neće ponoviti sličnu partiju. Što se mene tiče nek izleti koji put onako u svom stilu poslije kornera i ja ću mu biti beskrajno zahvalan

                Comment


                • Bivsi golman Patetika sigurno nece imati laganu noc sutra na Bernabeu

                  Na Bernabeu 2:1 za Real(Khedira i Ronaldo...Rooney),a na Trafordu 1:1(Cleverley...Benzema)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Gde nadje Kleverlija od svih igraca
                    sigpic

                    Comment


                    • Mocno mu je prezime nesto,a imam i druga koji lici na njega i navija za United(omiljeni igrac naravno Paul Scholes)

                      Ma vec vidim neki odbitak na 20-ak metara nakon kornera ili bilo kakvog prekida,kao ono protiv Evertona neki dan
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne znam koliko ce on igrati u ovom dvomecu.

                        Bilo je straha da se Dzons povredio ali vidim da je otputovao u Madrid. Ocekujem njega sa striktnom markacijom na Ozila, Kerika i mozda Andersona samo da trci celu tekmu.

                        Videcemo vec sutra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja evo bas govorim Wadi da i ja ocekujem Andersona,ali nekako mi se cini da Ferguson vjeruje Cleverleyu...

                          Upravo to i ja mislim jer je to najveca mana postavke Uniteda taj ofanzivni vezni kod protivnika tako da ce morati postaviti covjeka koji ce samo Mesuda da pazi,a znamo kako je to tezak zadatak+ da Carrick i jedan od ove dvojice(Anderson/Cleverley) trce kao nezdravi i nose se sa Xabijem i Khedirom ali i presingom s kojim ce sigurno biti suoceni sutra
                          Last edited by AK47; 12-02-13, 19:41.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Anderson ima bolju tehniku od Kleverija da odgovori na taj presing. Usput Kleverli je do sada svaku bitnu igrao i za vikend i sigurno je dosta istrosen.

                            Dzons se pokazao vrlo dobro na ovom mestu zadnjeg veznog, u smislu da je jako disciplinovan i da ce svaki zadatak odraditi maximalno.

                            Obzirom da cemo u I mecu imati manji posed lopte i uglavnom cemo se braniti nekako je Kerik tu najslabiji jer iako se odlicno postavlja i dobro cita igru jako je antiatletski orijentisan i ne znam kako ce sa Kedirom i sa tim jakim vasim presingom.

                            I da, pusti Ronalda i ostale, imacete veliki plus na vasoj desnoj strani. Evra je u odlicnoj formi, prvenstveno u napadu ali u odbrani i dalje zna zesotko da ispada. Taj duel, mozda u senci ovih ostalih, moze doneti prevagu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Na Realovoj desnoj strani brate igra Angel Di Maria koji je trenutno u kanalu svih kanala tako da to i nije neka prednost(moram dodati da ce vrlo moguce beka igrati jad i cemer zvani Arbeloa ),Ronaldo ce igrati na Rafaela i tu je velika sreca za United jer ne igra Marcelo koji skoro uvijek na Bernabeu pokida u oba smjera,ali naprijed je zlo i to ste imali priliku da vidite protiv Citya ko je gledao...

                              Khedira je sigurno prejak za Carricka,fantastican atleta,a za razliku od ostalih igraca Reala on je u odlicnoj formi;)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ja sam vec rekao u Junajtedovoj temi da ocekujem da Fergi izadje sa 3 vezna koje sam gore spomenuo i Velbekom na desnom krilu (da pomaze Rafaelu), Runijem na levom (Evri) i Robinom samim napred.

                                Ovako imas 5 radilica i jednog odlicnog napadaca, koji ako dodbije dobru loptu, moze dati gol.

                                Rekao je da ce i Kagava sigurno u jednom trenutku igrati, tako da njega ocekujem u II, umesto Andersona recimo.

                                Mislim da na sredini lezi uspeh za obe ekipe. Ako tu popustimo, nemamo sta da trazimo. Ako vas nekim cudom zatvorimo tu, ima neke sanse. Sigurno cemo i mi i vi davati golove u oba meca, videcemo samo ko ce imati bolju odbranu

                                I za kraj, moje iskreno misljenje da nas na Trafordu necete dobiti. Tamo smo bas bas cvrsti u LS.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X