Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Portugalac je ponovio i da će vratiti u Englesku.

    "Imam još četiri godine ugovor sa Realom i potpisao sam taj ugovor jer želim da te četiri godine provedem u ovom klubu i gradu. Srećan sam što sam trenutno u najvećem klubu na svetu. Ali, vratiću se u Englesku. Iz više razloga. I nadam se da ću zateći Aleksa Fergusona koji je ”šef svih trenera”. Želim da radim do 70. ili 75 godine", otkrio je Murinjo i odbio mogućnost da jednog dana preuzme Mačester Siti.
    Na kraju sezone, ide.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Na kraju sezone, ide.
      Pa ako zavrsite na mestu na kojem ste sada, ne samo da ce da ide, nego ce ga Florentino oterati u tri p...e materine...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Florentino da je hteo, vec bi ga oterao. Nema od toga nista.

        A, to da Real zavrsi sesti, pa to ni u bajkama ne moze da se desi. Videcemo u derbiju za vikend, gde je ko.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • ali ovo : Ali, vratiću se u Englesku. Iz više razloga. I nadam se da ću zateći Aleksa Fergusona koji je ”šef svih trenera”. Želim da radim do 70. ili 75 godine"

          Neprocenjivo

          Comment







          • Predlozi za novi izgled Bernabeu-a. Meni se licno najvise svidja ovaj zadnji predlog, mada ni prvi nije los.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Први је иживљавање, реално
              трећи, тј овај црвени нема везе са мозго, откуд им идеја да им стадион буде црвен

              Comment


              • Prvi je savrsenstvo po meni, fantazija.

                Comment


                • Lepi golovi danas...

                  Sad idemo na Barsu . Za Real utakmica koja bi mogla sve da odvede u novom smeru, za Barsu i nije tako bitna (rezultatski), sta god da se desi. Ali, naravno da ce da bude krvavo k'o i svaki put. Pobeda u gostima bi bila cudo. Sta mislite, ima li neke sanse? Ja nesto verujem da bi moglo, bas zbog svih ovih propratnih gluposti koje se svakodnevno desavaju. Kako bi se svi oladili pobedom Reala...

                  Bice uzasno tesko, naravno, ali ja verujem

                  Comment


                  • Ajax 1-4 Real Madrid

                    Spoiler

























                    Last edited by Skrillex; 04-10-12, 00:24.

                    Comment




                    • Neverovatna ispovest Kristijana Ronalda o prvim fudbalskim koracima i početku karijere:

                      " Želim najviše da zahvalim mom drugu Albertu za sve što sam stekao. Igrali smo zajedno u ekipi mlađih kategorija. Jednog dana na trening su došli ljudi iz Sportinga iz Lisabona i rekli su nam: Onaj ko od nas dvojice na utakmici postigne više golova dobiće priliku u Sportingovoj akademiji.

                      Taj meč smo pobedili rezultatom 3:0! Ja sam postigao prvi gol, Albert je postigao drugi sjajan gol glavom. Ali treći gol je bio poseban. Albert je izašao jedan na jedan sa golmanom, predriblao ga i sve što je trebalo da uradi je da šutne loptu u gol, ali on mi je dodao i ja sam dao treći gol. Tako sam stigao u Sportingovu akademiju.
                      Nakon utakmice sam ga pitao zašto je to uradio, on je rekao: "Zato što si bolji od mene".

                      Mnogi novinari su otišli kod Alberta kući da ga pitaju da li je ova priča istinita i on je svima rekao da jeste. Takođe je rekao da je nakon tog meča njegova fudbalska karijera gotova i da je nezaposlen. Novinari su ga potom pitali: "Pa kako si onda uspeo da sagradiš ovako ogromnu kuću,kupiš ove automobile,izdržavaš porodicu?Nikako ne deluješ kao siromašan čovek – naprotiv?"

                      Albert je odgovorio: "Sve to plaća Kristiano Ronaldo!"
                      Last edited by Skrillex; 07-10-12, 16:16.

                      Comment


                      • Real Madrid Castilla upisala novu pobedu. Jese nastavlja da dominira, bruka kakav talenat.

                        Ako bude srece, od sledece sezone u prvom timu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sjajan video

                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Loše vijesti nam dolaze sa kvalifikacionih mečeva za SP2014

                            Higuain, Coentrao i Khedira zaradili su lakše povrede na mečevima kvalifikacija za SP 2014. Prema izvještajima radi se o lakšim povredama i za sada nije poznato koliko će utakmica propustiti ali sigurno neće igrati u preostalim mečevima za svoje repke.

                            Mr.Clean briljira za mladu repku Francuske, osim defanzive gdje je fantastičan on je u posljednja dva meča bio i jedini strijelac . Momak zaista izrasta u fenomenalnog igrača i još da mu Mourinho poveća minutažu i imat ćemo za 3 do 4 godine najboljeg štopera na svijetu.

                            Comment


                            • Jebem ti fifin termin da ti jebem, pa ovo nije normalno. Nakon povreda Higuaina, Coentrao-a i Khedire koji će odsustvovati jednu do dvije utakmice njima se u toku dana pridružio i Marcelo koji će odsustvovati čak tri mjeseca, radi se o povredi desnog stopala
                              Čak je i Ramos zaradio lakšu povredu na zadnjoj utakmici svoje reprezentacije, zaista
                              Last edited by edohz; 14-10-12, 20:57.

                              Comment


                              • steta za decka, definitivno najbolji levi bek trenutno na svetu, sad citam da propusta 3 meseca i da je u pitanju prelom stopala

                                Comment

                                Working...
                                X