Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 EMIRATES GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2018 (Hockenheim)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bilo je isuvise lepo da bi bilo istinito, i kratko da bi potrajalo

    Svaka cast Mercedesu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #47
      Kuku, sta je Luisu sa frizurom xD

      Comment


      • #48
        Zar Kimi ne dobi kaznu u Baku u zbog pit linije??? Šta je ovo britansko prventsvo nemačkih mašina i starleta ili F1?? Mimo toga opet ludnica, svaka čast, odlične trke imamo! Ferrari danas od toplog do hladnog nisam zeleo kišu sa razlogom mnogo gubi ferrari perfomanse čim nisu idealni uslovi i malo hladnije.. Vettel sam zeznuo danas samo da psihički ne padne biće to ok. Malo mi ferrari čudan možda su trebali obojicu ranije povuci na drugo stajanje pa neka i dobije Botas opet manja šteta Al to je igra ideš na pobedu i kraj. Jel mclaren postoji?? Meckama se otvori danas sledeća možda red bull možda crveni opet ko zna to je draž... ps jel to reno možda opet 50 kmh gubio ili 14 na pravcu a oni potezi sa gumama sve sama perfekcija poslali francuzi stratega u austriju da sabotira red bull...

        Comment


        • #49
          Nema kazne za Luisa? Smesno koliko ga štite
          FORZA FERRARI
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • #50
            Upravo je Fetel izgubio trku, jbg

            Comment


            • #51
              Hamilton pokazao da je najbolji u promjenljivim/kisnim uslovima

              Comment


              • #52
                Originally posted by Miki28 View Post
                Kakvi su debili iz Ferarija, sve usrase🤦🏻*♂️

                E moj Seb, mnogo kosta ovo
                Sta je Ferari kriv, sve je bilo na Sebu. Jos ga je i Kimi pustio za prvo mesto. A onda valjda karma...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #53
                  Pobeda Hamiltona fair & squaire, Ferari se nije snašao najbolje u promenljivim uslovima. Cenim da neće biti puno ovakvih slučajeva i da će izdominirati već u Mađarskoj.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #54
                    “Valtteri it is James, please hold position. Sorry,” Mercedes tell Bottas.
                    “Copy James,” says Bottas.
                    Bice jos karme izgleda onda.
                    Luis je inace otisao kod sudije zbog nedozvoljenog napustanja pit lejna.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Mark0 View Post
                      “Valtteri it is James, please hold position. Sorry,” Mercedes tell Bottas.
                      “Copy James,” says Bottas.
                      Bice jos karme izgleda onda.
                      Luis je inace otisao kod sudije zbog nedozvoljenog napustanja pit lejna.
                      I u Meci i u Ferariju imamo drugog vozaca.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #56
                        Sasvim je logično što su hteli da izbegnu borbu. Mercedes nikada nije imao 1 i 2 u Nemačkoj. Velika je stvar za njih ovo danas da bi pustili da se po vlažnoj stazi kidaju. Milsim da bi bilo isto da je Botas bio 1.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Sta je Ferari kriv, sve je bilo na Sebu. Jos ga je i Kimi pustio za prvo mesto. A onda valjda karma...
                          Odnosilo se na vozace, obojica ko amateri...

                          Bas ce skupo kostati ovo Fetela, velika steta. Sad dobar trud dosad propade sa ovom greskom
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • #58
                            Auu ne secam se da mi je necije izletanje teze palo ...ali dobro vec sledece nedelje jurimo opet za titulom..

                            Forza Ferrari
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • #59
                              Nikakva kazna za Hamiltona, sumnjam da bi iko očekivao da će Mercedes to dozvoliti u Nemačkoj.



                              Bio sam van kuće, nisam gledao trku, video sam samo neke detalje. Sebova greška, nisam video manju i skuplju grešku. Možda Hamiltonova u Kini 2007, sa izletanjem na ulasku u boks.

                              Comment


                              • #60
                                Dobio je ukor

                                Comment

                                Working...
                                X